The Good Doctor: Sezon 2 - Online

Sep. 23, 2018
Twoja ocena 10
10 1 głosów

Serial „The good doctor” bardzo szybko stał się niemalże kultowy. Prawa do jego dystrybucji sprzedane zostały błyskawicznie do wielu krajów na całym świecie. Między innymi wspomniany serial trafił także do Polski, gdzie w krótkim czasie zyskał dużą sławę i zainteresowanie. W tej chwili zakończyła się emisja drugiego sezonu, który znów zgromadził przed ekranami pokaźne grono odbiorców. Nazwa serialu, po polsku dobry doktor nawiązuje bezpośrednio do tytułowego bohatera. Ci, którzy oglądali „The good doctor”, z całą pewnością doskonale znają jego fabułę. Ci jednak, którzy nie mieli jeszcze okazji zapoznać się z tym serialem, na pewno chętnie dowiedzą się o nim czegoś więcej i być może na tej podstawie zadecydują o tym, czy zaczną go oglądać.

O czym opowiada serial the good doctor sezon 2?

Tak naprawdę drugi sezon tego serialu to jego ścisła kontynuacja, ponieważ akcja wciąż toczy się wokół tego samego głównego bohatera, doktora Shauna, który cierpi na autyzm i właśnie przez to zupełnie inaczej postrzega otaczający go świat. Także w drugim sezonie ukazane są wszelkie trudności, z jakimi musi borykać się lekarz z chorobą, która wciąż niezrozumiała jest przez wiele postronnych osób. Ponadprzeciętna inteligencja, ale też często na pierwszy rzut oka niezrozumiałe zachowanie doktora Shauna sprawia, że wielu jego pacjentów patrzy na niego z niedowierzaniem, a niekiedy nawet z lekką obawą. Dodatkowo ukazane zostają także jego prywatne problemy wynikające na przykład z trudności w komunikacji międzyludzkiej. Śmiało, można więc powiedzieć, że jest to serial nie tylko o tematyce medycznej, ale w równym stopniu nawiązuje on do trudów dnia codziennego osób, które cierpią na autyzm, który bardzo często po prostu utrudnia im normalne funkcjonowanie w społeczeństwie.

Gdzie można obejrzeć ten serial?

Jeszcze do niedawna nadawany był on regularnie przez publiczną telewizję. W tej chwili prawdopodobnie najłatwiej obejrzeć go online za pośrednictwem internetu. Drugi sezon „The good doctor” liczy sobie 18 odcinków, z czego każdy trwa około 40 minut. Warto szukać odcinków na stronach, które przeznaczone są do oglądania seriali na komputerze.

Jak wygląda obsada serialu?

Główną rolę w „The good doctor” gra Freddie Highmore, który wciela się w postać doktora Shauna, czyli tytułowego lekarza. Oprócz niego jedną z kluczowych roli odgrywa także Antonia Thomas, wcielająca się w Claire, jedną z najbliższych przyjaciółek, a jednocześnie współpracownic Shauna. Postać starszego doktora Glassmana i jednocześnie wcześniejszego opiekuna Shauna gra Richard Schiff. Poza tą trójką w serialu zobaczyć można o wiele więcej utalentowanych aktorów, którzy wcielają się w postaci pracujących w szpitalu lekarzy oraz pacjentów.

Jakie recenzje zbiera serial „The good doctor”?

Śmiało, można powiedzieć, że mało jest seriali, które faktycznie cieszą się tak rosnącą popularnością. Sezon drugi naprawdę okazał się w tym przypadku strzałem w dziesiątkę i zgromadził przed ekranami rekordowe liczby odbiorców. Bardzo korzystne są także recenzje, które przeczytać można, chociażby w internecie. Wielu widzów już nie może doczekać się trzeciego sezonu, mając nadzieje, że będzie tak samo udany, jak pozostałe dwa. Z całą pewnością warto poświęcić trochę czasu na obejrzenie całego sezonu, nie tylko po to, aby poznać najciekawsze przypadki medyczne, ale także, aby spojrzeć na pewne sprawy z innej perspektywy. Serial „The good doctor” to idealny dowód na to, że osoby cierpiące na autyzm mogą z powodzeniem radzić sobie we współczesnym świecie, a ponadto sprawować ważne funkcje społeczne, jak na przykład bycie lekarzem. Recenzje na temat serialu znaleźć można na praktycznie wszystkich stronach, które gromadzą wiadomości dotyczące produkcji telewizyjnych. Są to opinie jak najbardziej obiektywne, ponieważ tworzone są przez twórców internetowych, którzy opisują swoje wrażenia na podstawie prawdziwych odczuć. To dlatego są one bardzo wiarygodne.

Zarejestruj się, aby obejrzeć The Good Doctor: Sezon 2 – Onlinez Lektorem Polskim

Obejrzało: 13834 Użytkowników

Udostępnij28

Zostaw recenzję o filmie:

×
Miłego oglądania!