Teoria wielkiego podrywu: Sezon 9 - Online

Sep. 21, 2015
Twoja ocena 0
0 0 głosów

Teoria wielkiego podrywu wraca do gry w 9 sezonie !

Zdaniem wielu internautów oraz fanów perypetii błyskotliwych Geeków ostatnie sezony serialu nie były najwyższych lotów, jednak po obejrzeniu omawianego sezonu znów można cieszyć się wysoką formą Sheldona Lee Coopera i spółki, które możemy obejrzeć online legalnie w HBO GO.

Uważany za jeden z najbardziej wybitnych, współczesnych ,,Sitcomów” był nawet nawoływany do zakończenia produkcji przez stację CBS, a wszystko przez ,,wspaniałą formę” poprzedniej serii. Na szczęście tak się jednak nie stało, a producenci postawili na swoim i wrócili ze zdwojoną siłą!

Zmęczenie organizmu ?

Poza pierwszym sezonem każdy z ponad dziewięciu sezonów liczył sobie ponad dwadzieścia odcinków. Jak wytrzymać tak długi bieg, by się nie zmęczyć ? Nawet najwytrwalsi uczestnicy takich maratonów muszą stanąć i odpocząć. Niestety twórcy serialu postanowili biec przez cały czas i nie wyszło im to za bardzo na dobre.

8. sezon był przepełniony odcinkami zwyczajnie źle napisanymi, zagranymi przez obsadę tak, jakby sama nie wierzyła w ich potencjał.

Wspomniany sezon niestety był traumą dla fanów ,,TBBT” ponieważ cała linearność serialu, która płynie wraz z „geekowską” pasją chłopaków została odrzucono, a skupiono się na relacjach miłosnych, które prowadzono delikatnie mówiąc nieudolnie. Bardzo utalentowani aktorzy, którzy znajdują się w głównej ekipie zdecydowanie lepiej radzą sobie w scenach komediowych, aniżeli romantycznych czy dramatycznych.

Początek nowej serii zaczął się dosyć podobnie – czyli, bez idei, powtarzając w kółko te same żarty oraz pomysły

Nowa Nadzieja

Im dalej toczą się losy bohaterów Teorii Wielkiego Podrywu odcinki mogą nas coraz bardziej ciekawić, ponieważ znowu spotykamy się z ich zapałem do popkultury, a nowe perypetie znowu przywracają uśmiechy na twarz zagorzałym fanom serialu. Amy przestaje się w końcu zadręczać (a przynajmniej w mniejszej skali) latami samotności, a Bernadette przestaje być gangreną tego organizmu. W lepszej formie jest również reszta obsady. Najwidoczniej producenci musieli się bardziej przyłożyć co do skryptów scenariuszy i wszystko zaczynało łapać drugi oddech.

Niemniej jednak pozostaje pytanie czy serial będzie znów tak dobry jak w pierwszych sezonach ? Być może nigdy, być może będzie lepszy. Na te pytanie odpowie nam przyszłość, jednak w chwili obecnej fani powinni być ukontentowani obecną formą ich ulubionych bohaterów, ponieważ ponownie jest wykorzystany ich potencjał, który jak wiadomo jest ogromny,

Powrót do korzeni

W swoim drzewie genealogicznym u swoich podstaw ,,Teoria..” opowiada o przygodach miłośników nauki oraz popkultury, przejawiających swoją miłość poprzez m.in. zakładanie koszulek ze swoimi ulubionymi bohaterami, motywami seriali (co jest ciekawe Sheldon w każdym odcinku ma inny T-Shirt!) czy lawirując wokół właśnie tej tematyki w żwawo toczonych dyskusjach między sobą. Niestety producenci postanowili wyjść poza nawias głównej tematyki starając się iść w stronę serialu obyczajowego, jakich jest cała masa w Hollywood zapominając o tym co sprawiło, że ich serial jest tak bardzo unikatowy, przez co niemal wbili nóż w ledwo bijące serce ich własnego pomysłu.

Jakie będą kolejne losy Sheldona i spółki ?

Sezon 9. pozwolił złapać nowy oddech ekipie naszych ukochanych geeków. Nowa warstwa przygód, jaką wprowadziły (a, jakże!) kobiety wprowadziły niezbędną równowagę między ich światami. Stacja znowu przypomniała sobie jak można zrobić dobry serial komediowy, co pokazują zwłaszcza ostatnie odcinki , ale nie spoilerujmy!

Czy nadchodząca wielkimi krokami dziesiąta, jubileuszowa seria będzie ostatecznym pożegnaniem ? Na te pytanie ciężko odpowiedzieć. Pozostaje czekać co nam zaserwuje obsada oraz dyrektorzy stacji, jednak życzenia płacowe według wielu źródeł wskazują, że może tak się stać. Po dziewiątym sezonie jednak warto czekać, gdyż możemy znowu zobaczyć w nich świeżość. Może powstaną sequele o losach któregoś bohatera? Pewnie żaden z fanów nie miałby nic przeciwko!

Wszystkie odcinki online można obejrzeć na wspomnianym wcześniej HBO GO lub też stacjonarnie na Comedy Central.

Bazinga!

Zarejestruj się, aby obejrzeć Teoria wielkiego podrywu: Sezon 9 – Onlinez Lektorem Polskim

Obejrzało: 11485 Użytkowników

Udostępnij0

Zostaw recenzję o filmie:

×
Miłego oglądania!