Teoria wielkiego podrywu: Sezon 7 - Online

Sep. 26, 2013
Twoja ocena 0
0 0 głosów

Co to jest Teoria Wielkiego Podrywu?

Jest to nagrodzony dziesięcioma statuetkami Emmy amerykański serial komediowy stworzony przez Chucka Lorre, Billa Prady`ego oraz Stevena Malaro opowiadający o życiu ciekawych i błyskotliwych,a także nietypowych naukowców, którzy delikatnie mówiąc, nie najlepiej radzą sobie, jeśli mowa o relacjach w społeczeństwie. Serial miał premierę 24 sierpnia 2007 roku na kanale CBS, od tamtego czasu zebrał ogromną społeczność skupioną wokół fabuły serialu.

Kidy pojawił się Sezon 7 Online?

Sezon 7 Teorii Wielkiego Podrywu został potwierdzony 12 stycznia 2009 roku razem z sezonem 5 oraz 6. Zaczęto go nadawać 26 września, 2013 roku na CBS w USA oraz Kanadzie, zaś 14 października 2013 roku w Australii. W Wielkiej Brytanii zaczęto nadawać sezon 31 października 2013 roku, na kanale E4.

We wrześniu 2013 roku, ogłoszono, że seria będzie przywrócona na rzecz ósmego sezonu.  Scenariusz zaczęto pisać w połowie czerwca, zaś plan zdjęciowy 7 sezonu rozpoczął się 20 sierpnia 2013 roku. Sezon 7 to 24 epizody pełne śmiechu i wyśmienitej rozrywki w już znanym wydaniu Teorii Wielkiego Podrywu

O czym jest Sezon 7 – recenzja, obsada

Miłośnicy Sheldona, Leonarda, Raja i Howarda będą w pełni usatysfakcjonowani kolejną dawką Teorii Wielkiego Podrywu, który pozwoli im kontynuować ich życiową ścieżkę nerda. Możemy uczestniczyć w ich życiu, jednocześnie spoglądając na ich poczynania bez konsekwencji jako bierny obserwator. Kto wcześniej uwielbiał tą serię – pokocha ją jeszcze bardziej. Jednakże, jeśli nie jesteś zakochany w tym serialu, nie oczekuj, że ten sezon zmieni Twoje podejście.

Oglądając serial, z sezonu na sezon można poczuć, że postacie dojrzewają z biegiem historii, pomijając Sheldona. Jest to po prostu niezwykłe jak ich przyjaźń staje się co raz silniejsza. To tak jakby wszyscy stali się bardziej dorośli i podchodzili do przyjaźni w bardziej poważny sposób.

Możesz w pewnym momencie trochę zatęsknić za tymi ludźmi których spotykałeś w poprzednich sezonach.

Jakie zmiany nastąpiły?

Czy program jest znów świeży dzięki zmianom? Zacznimy od Sheldona, wciąż nim jest i chyba na zawsze nim już pozostanie, co może stać się trochę nużące dla widzów, jednak bez niego to po prostu nie byłoby to.

W sezonie 7 mimo bycia już znaną osobowością, pokazuje się z paru nowych stron i staje się przyczyną wielu zmagań. Dobrze wiemy, że to on trzyma to wszystko w ryzach, żebyśmy dobrze się bawili. Stąd fajnie jest móc lepiej go poznać i zobaczyć po prostu więcej Sheldona.

Sheldon i Amy nadal trzymają się mocno, bez pośpiechu w pójściu naprzód, co niezbyt podoba się Amy. Nadal są tak samo dziwni, co jest trochę zasługą samego Sheldona.

Ale jak to się mówi – JEST NADZIEJA! Po obejrzeniu tego sezonu może Cię dopaść zaskoczenie.

Co jeszcze się wydarzyło? Teoria Wielkiego Podrywu Sezon 7 Serial Online

Leonard wrócił z wyprawy, a jego związek z Penny? Wygląda lepiej niż kiedykolwiek! Gdyby tylko jej kariera aktorska poszła w przód, byłoby idealnie. Raj może ponownie flirtować z kobietami, gdy jest trzeźwy, ale wciąż odczuwa skutki zerwania z Lucy.

Można pomyśleć, że znalezienie nowej dziewczyny powinno być łatwizną, Ale nie w przypadku Raja. Jego przemyślenia, raczej nie popchnęłyby go w ramiona żadnej odpowiedniej dziewczyny.

W małżeństwie Howarda i Bernadette nie wszystko zawsze gra, ale to chyba jedna z cech małżeństwa? Howard dostaje kolejną ofertę pracy, z której Bernadette nie jest zbytnio zadowolona. Jednakże Howard w tym samym czasie walczy o względy swojego teścia.

Jak to jest z tym sezonem?

Po tylu sezonach produkcji wciąż udaje się rozśmieszyć widza, dosyć dobry wynik! Ale oczywiste jest, że po tylu sezonach pewne elementy przestają być tak zabawne jak wcześniej, naturalna sprawa. Jedyny element do poprawy w tym sezonie to główny bohater, który mógłby skorzystać z okazji stania się bardziej człowiekiem, a nie robotem, może warto byłoby rozważyć rozwinięcie jego postaci w tą stronę.

Ale poza tym? Sezon 7 jest naprawdę dobry. Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, to ruszaj w podróż do świata Teorii Wielkiego Podrywu!

Zarejestruj się, aby obejrzeć Teoria wielkiego podrywu: Sezon 7 – Onlinez Lektorem Polskim

Obejrzało: 12483 Użytkowników

Udostępnij0

Zostaw recenzję o filmie:

×
Miłego oglądania!