Teoria wielkiego podrywu: Sezon 5 - Online

Sep. 22, 2011
Twoja ocena 0
0 0 głosów

Odcinek 1 – The Skank Reflex Analysis:

Raj po spędzonej nocy z Penny musi wytłumaczyć swoje zachowanie Leonardowi, a także Howardowi który dowiaduje się o skrytych fantazjach Raja w kierunku Bernadetty. Raj wyznaje swoje uczucia Penny, która czuje że zdarzenie do którego doszło zepsuło ich relacje. Tymczasem Sheldon zostaje kapitanem drużyny paintballowej.

Odcinek 2 – The Infestation Hypothesis:

Leonard rozpoczyna związek na odległość ze swoją dziewczyną, Priyą która powróciła do Indii. Howard proponuje Leonardowi cyberseks z jego dziewczyną, aby podtrzymać dobre relacje w związku. Penny przynosi do domu nowy fotel, który staje się ulubieńcem Sheldona, do czasu aż dowie się o tym, że fotel został znaleziony na ulicy. Doprowadza to chłopaka do paranoi, ze względu na jego wrodzoną mizofobie.

Odcinek 3 – The Pulled Groin Extrapolation:

Sheldon bawi się miniaturową kolejką którą zakupił w sklepie z miniaturowymi pociągami. Amy wybiera Leonarda zamiast Sheldona jako swoją osobę towarzyszącą na wesele. Howard wraz z Bernadettą decydują się na wspólne mieszkanie z matką chłopaka w trakcie weekendu.

Odcinek 4 – The Wiggly Finger Catalyst:

Penny umawia Raja z głuchoniemą Emily, która nie ma przeciwwskazań co do wyciszającej się osobowości mężczyzny. Sheldon używa swoich kości do Dungeons & Dragons jako wsparcia w podejmowaniu głupich i nic nieznaczących dla niego decyzji.

Odcinek 5 – The Russian Rocket Reaction:

Howard jest podekscytowany wieścią o wybraniu go jako specjalisty w locie na Międzynarodową Stacje Kosmiczną. Sheldon i Leonard zostają zaproszeni w sklepie z komiksami przez Wila Wheatona na nieoczekiwaną imprezę.

Odcinek 6 – The Rhinitis Revelation:

Matka Sheldona przybywa do Pasadeny na weekend, naprzeciw jego oczekiwaniom spędza więcej czasu z przyjaciółmi syna niż z nim samym. Sheldon po spacerze w deszczu dostaje grypy, prosi swoją matkę o opiekę nad nim do czasu wyzdrowienia.

Odcinek 7 – The Good Guy Fluctuation:

Leonard spotyka atrakcyjną fankę komiksów, dziewczyna onieśmiela Leonarda, który zaczyna zmagać się z uczuciami co do nowo poznanej Alice, a mieszkającej w Indiach Priyi. Pyta się o radę swoich przyjaciół w sprawie obecnej sytuacji, doprowadzając do nieoczekiwanej relacji. Zbliżające się Halloween staje się idealną okazją dla Sheldona aby przestraszyć chłopaków.

Odcinek 8 – The Isolation Permutation:

Amy wścieka się na Penny i Bernadettę za pójście na zakupy związane z weselem bez niej. Wściekła decyduje się na niekontaktowanie się z kimkolwiek z paczki. Zaniepokojony Sheldon wybiera się do jej mieszkania, z sukcesem pocieszając dziewczynę.

Odcinek 9 – The Ornithophobia Diffusion:

Leonard i Penny idą razem do kina, jednak dziwne zachowanie Leonarda wzbudza w Penny irytację, która kończy się flirtem z Kevinem, lokalnym nerdem. Leonard widząc to rozpoczyna flirt z Laurą, który zostaje sabotowany przez Penny. Cała sytuacja kończy się przeprosinami i pogodzeniem między obojgiem. Chory na ornitofobie Sheldon doznaje ataku paniki po zobaczeniu nowo wybudowanego ptasiego gniazda na jego parapecie.

Odcinek 10 – The Flaming Spitton Acquisition:

Amy i chłopaki odwiedzają sklep z komiksami. Dziewczyna poznaje w nim Stuarta, z którym po chwili umawia się na randkę. Sheldon usłyszawszy zaproszenie na spotkanie staje się zazdrosny, w ramach wzbudzenia zazdrości u Amy zaprasza Penny na randkę, jednak ta odrzuca jego zaproszenie.

Odcinek 11 – The Speckerman Recurrence:

Leonard dostaje zaproszenie na drinka od Jimmy’ego Speckermana, łobuza z byłej szkoły średniej Leonarda. Speckerman prosi Leonarda o pomoc w stworzeniu okularów pozwalających na skonwertowanie jakiegokolwiek filmu na technologię 3D. W tym samym czasie Sheldon domaga się od Jimmy’ego przeprosin dla Leonarda, za to co ten robił mu w ich dawnej szkole. Speckerman przeprasza Leonarda, jednak pokój między dwoma mężczyznami nie trwa długo.

Odcinek 12 – The Shiny Trinket Maneuver:

Związek Amy i Sheldona jest na rozdrożu kiedy chłopak zachowuje się niestosownie w stosunku do swojej dziewczyny. Dochodzi do konfrontacji z rozwścieczoną Penny i Sheldonem, która nie jest zadowolona z zachowania mężczyzny, który argumentuje swoje zachowanie tym, że nie lubi biologii. Sheldon w ramach przeprosin kupuje Amy tiarę, po której oczekuje że dziewczyna wybaczy mu jego zachowanie.

Odcinek 13 – The Recombination Hypothesis:

Leonard zaprasza Penny na randkę, która z początku niepewna, zgadza się na wyjście. Podczas spotkania Leonard pyta Penny czy istnieje możliwość powrotu obojga do siebie. Dochodzi do kłótni między dwójką, która kończy się powrotem poirytowanego Leonarda do domu.

Odcinek 14 – The Beta Test Initiation:

Leonard i Penny wracają do siebie, jednak oboje patrzą z zupełnie innej perspektywy na dalszy rozwój związku. Zdeterminowany Leonard chcąc podtrzymać swój związek najdłużej jak tylko można decyduje się wraz z Penny na „Alpha test relationship” – związek polegający na braku kłótni, jednocześnie rozmawiając o swoich negatywach, doprowadzając do pracy nad nimi i zwalczania złych cech. Niestety pomysł na taki rodzaj związku wychodzi dwójce bardzo słabo.

Odcinek 15 – The Friendship Contraction:

Sheldon i Leonard ćwiczą przeróżne scenariusze związane z prawdopodobnymi katastrofami. Zmęczony Leonard ma dość ciągłych testów Sheldona na jego osobie, zrywając w końcu umowę lokatorską pomiędzy obojgiem. Sheldon próbuje naprawić relację z Leonardem, tymczasem Raj wymyśla ksywę Howardowi, który od teraz nazywa się człowiekiem rakietom.

Odcinek 16 – The Vacation Solution:

Zmuszony do urlopu Sheldon zaczyna spędzać czas pomagając Amy w jej laboratorium neurobiologicznym. Nie zgadza się jednak na pomoc dziewczynie w najbardziej przyziemnych sprawach jak sprzątanie czy liczenie zarodników, chce jednak pracować przy czymś bardziej złożonym, irytując tym samym Amy. Howard dowiaduje się o antysemickich poglądach ojca Bernadetty, ociągając rozmowę z nim do czasu aż poleci w kosmos.

Odcinek 17 – The Rothman Disintegration:

Profesor Rothman zmuszony jest odejść na emeryturę, zostawiając tym samym swoje biuro wolne do zajęcia. Sheldon i Kripke walczą o wpływu u Sieberta, który nie jest zainteresowany ich kłótnią o biuro. Decydują się na podjęcie wyzwania w postaci gry w koszykówkę, jeśli któryś z nich wygra dostanie w nagrodę biuro profesora Rothmana.

Odcinek 18 – The Werewolf Transformation:

Ulubiony fryzjer Sheldona, Mr. D’Onofrio został przeniesiony do szpitala, Penny mówi Sheldonowi aby czerpał przyjemność z nieładu, bierze słowa Penny głęboko do serca, decydując się na nieścięcie włosów, granie na bongosach o 3 nad ranem, czy noszenie swojej wtorkowej piżamy w czwartek. Zachowanie Sheldona rozwściecza lokatorów, w końcu decyduje się na ścięcie swoich włosów, wraz z którymi powraca dawne zachowanie chłopaka. Howard wyjeżdża do Houston na trening astronautyczny.

Odcinek 19 – The Weekend Vortex:

Raj proponuje reszcie męskiej części paczki na spędzenie całego weekendu grając w nową grę z uniwersum Star Wars. Sheldon umówiony już z Amy, decyduje się na kompromis zabierając na urodziny jej ciotki laptop, dzięki któremu może podczas urodzin grać z chłopakami w nową grę.

Odcinek 20 – The Transporter Malfunction:

Sheldon niszczy swoją replikę transportera z serii Star Trek – urządzenia służącego do przenoszenia bohaterów serialu na powierzchnię innych planet, po tym jak w nocy doznał znu ze Spockiem mówiącym mu aby go otworzył, by się z nim pobawić.

Odcinek 21 – The Hawking Excitation:

Howard zostaje zatrudniony do pracy nad nowoczesnym wózkiem inwalidzkim zaprojektowanym specjalnie dla Stephena Hawkinga. Howard decyduje się na zapoznanie Sheldona z Hawkingiem którego ten pierwszy jest wielkim fanem. Niestety nieoczekiwany zbieg wydarzeń doprowadza Sheldona do skraju załamania, kiedy okazuje się, że praca którą wysłał do Stephena Hawkinga jest błędna przez jeden mały błąd arytmetyczny.

Odcinek 22 – The Stag Convergence:

Chłopaki planują wieczór kawalerski Howarda, który mówi chłopakom aby nie zapraszali żadnych striptizerek, ponieważ obiecał to Bernadecie. Oprócz paczki na wieczór zostają także zaproszeni Stuart, Kripke i Wil Wheaton. Podczas imprezy dochodzi do wyznań Raja na temat przeróżnych przygód jakie przeżył z Howardem, Wil podczas monologu pijanego Raja włącza kamerę, udostępniając wszystko na YouTube.

Odcinek 23 – The Launch Acceleration:

Howard otrzymuje telefon od NASA, niespodziewanie mówiący o przerwaniu misji na Międzynarodową Stację Kosmiczną ze względu na trudności z kapsułą Sojuz, w której miał znajdować się Howard. Niedługo po tym dostaje kolejny telefon, NASA decyduje się na przełożenie lotu na dwa dni przed planowanym ślubem Howarda, przez co ten postanawia wyznać ojcu swojej narzeczonej wieść o jego locie w przestrzeń kosmiczną, która zostaje pozytywnie przyjęta. Tymczasem Leonard i Penny dochodzą do przeniesienia swojego związku z relacji „beta test” na wyższy poziom, uprawiając ze sobą seks.

Odcinek 24 – The Countdown Reflection:

Howard wraz z dwoma innymi astronautami, Dimitrim Rezinovem i Mikiem Massimino wchodzą do kapsuły Sojuz, dochodzi do refleksji Howarda na temat ostatnich dni, ujawnia że pobrał się z Bernadettą dzień przed swoim odlotem w ratuszu miasta, zapraszając wyłącznie swoich znajomych jako gości. Sheldon, Penny, Leonard i Amy poślubiają zakochaną w sobie dwójkę, pomyślnie kończąc wesele. Introspekcja Howarda kończy się wraz ze startem rakiety, paczka ogląda w mieszkaniu Sheldona i Leonarda lot rakiety w przestrzeń kosmiczną.

Zarejestruj się, aby obejrzeć Teoria wielkiego podrywu: Sezon 5 – Onlinez Lektorem Polskim

Obejrzało: 16662 Użytkowników

Udostępnij0

Zostaw recenzję o filmie:

×
Miłego oglądania!