Teoria wielkiego podrywu: Sezon 11 - Online

Sep. 25, 2017
Twoja ocena 0
0 0 głosów

Odcinek 1 – The Proposal Proposal:

Amy z entuzjazmem przyjmuje oświadczyny Sheldona, narzeczeni wychodzą na wieczorną kolację ze znajomymi z pracy Amy na której dochodzi do sprzeczki z Cooperem spowodowanej ciągłymi próbami bycia w centrum uwagi. Wraz z pomocą Stephena Hawkinga Sheldon zdaje sobie sprawę z tego, że nie zawsze będzie w centrum małżeńskiej uwagi. Bernadette jest zszokowana informacją o ponownym zajściu w ciążę. Razem z Howardem nie są zachwyceni tym zbiegiem okoliczności, nie mają ochoty posiadania kolejnego dziecka tak szybko po narodzinach pierwszego. Para próbuje bezskutecznie przekonać Leonarda i Penny do posiadania dziecka, zostają jednak przez nich odrzuceni.

Odcinek 2 – The Retraction Reaction:

Leonard udziela wywiadu w radiu, podczas audycji przyznaje że aktualne badania fizyczne mogą być w ślepym zaułku. Władze uniwersytetu są wściekłe, próbują wycofać się z argumentów podanych przez Leonarda który swoimi słowami przygnębia również Sheldona, który zaczyna zdawać sobie sprawę z tego, że może mieć rację. To samo spotyka również Howarda i Raj, którzy wraz z Penny upijają się do nieprzytomności po czym udają się na grób Richarda Feynmanna, przy którego nagrobku uświadamiają sobie, że wciąż istnieje nadzieja dla fizyki, jeśli będą w nią nadal wierzyć. Nietrzeźwy Leonard wysyła e-maila do działu Zasobów Ludzkich, w tym samym czasie Amy i Bernadette zgadzają się ze sobą w sprawie nie mówienia nic o swoich sukcesach w pracy by nie zdenerwować i tak już przygnębionych Howarda i Sheldona.

Odcinek 3 – The Relaxation Integration:

Sheldon ma problem z ustaleniem idealnej daty ślubu z Amy, podczas abstrakcyjnego snu przyjmuje wyluzowaną osobowość, która płynie wraz z prądem. Amy i Penny sugerują, że podświadomość Sheldona radzi mu by był bardziej zrelaksowany, jednak próby zmiany swojego charakteru kończą się katastrofą.

Sheldon w końcu decyduje się zostawić plany związane z weselem Amy, która jego zdaniem poradzi sobie lepiej niż on. Raj i Stuart okazują zainteresowanie nową współpracowniczką Bernadette, Ruchi. Dziewczyna traktuje mężczyzn jak przyjaciół, mówi im jednak że nie chce być z nikim w związku.

Odcinek 4 – The Explosion Implosion:

Bernadette wraz z Howardem dowiadują się o płci swojego nienarodzonego dziecka, które będzie chłopcem. Howard po usłyszeniu informacji popada w wątpliwości, pyta samego siebie czy będzie dobrym ojcem dla syna. Wraz z Sheldonem zmierzają na pustynię w celu przetestowania swojego nowego modelu rakiety, która podczas startu eksploduje. Podczas powrotu do domu Howard pomaga Sheldonowi w bezpiecznym dojechaniu do miejsca, Sheldon stwierdza że Howard nadaje się na dobrego ojca, który zostanie wspaniałym nauczycielem dla swojego syna.

Odcinek 5 – The Collaboration Contamination:

Howard i Amy rozpoczynają prace nad wspólnym projektem z neuroprotetyki, denerwującym tym Raja i Sheldona, którzy uważają że dwójka spędza z nimi zbyt małą ilość czasu. Szukają pocieszenie u zirytowanej Bernadetty, która wykorzystuje zaistniałą sytuację i oszukuje Sheldona, aby ten wykonał obowiązkowi powierzone Howardowi. Penny sukcesywnie stosuje metody zalecane w książce wychowawczej pożyczonej od Bernadetty aby poradzić sobie z Sheldonem, zdaniem Leonarda jednak takie zachowania zbytnio rozpieszczają chłopaka. Sheldon i Raj po czasie decydują się na dołączenie do reszty grupy.

Odcinek 6 – The Proton Regeneration:

Profesor Proton, ulubieniec Sheldona z dziecięcego show telewizyjnego zostaje wznowiony. Chłopak postanawia udać się na przesłuchanie do show, która kończy się totalnym fiaskiem. Po wydarzeniu udaje się do Wil Wheaton, aby uzyskać jakiekolwiek porady i wskazówki które mogą mu pomóc w następnym przesłuchaniu. Jakiś czas później jednak Sheldon dowiaduje się, że to Wil otrzymuje rolę, rozwścieczony w swoich snach zaczyna od nowa uważać Wila za swojego wroga.

Odcinek 7 – The Geology Methodology:

Sheldon zostaje poproszony przez Bert o pomoc w projekcie związanym z badaniami geologicznym, które poruszają wątek ciemnej materii. Sheldon zgadza się na pomoc, jednak zaczyna wstydzić się tego, że pracuje nad skałami. Bert dowiaduje się o myślach Sheldona, kończąc współpracę. Po rozmowie z Amy, Sheldon decyduje się na powrót do Bert i przeproszenie jej za swoje złe zachowanie, jednak podczas przybycia do dziewczyny, okazuje się że Leonard zajął jego miejsce w projekcie. Raj wpada na Ruchi, umawiają się na spotkanie, podczas którego dziewczyna mówi, że nie wierzy w romantyczną miłość.

Odcinek 8 – The Tesla Recoil:

Sheldon zaczyna ponownie współpracować z wojskiem. Leonard i Howard twierdzą że Sheldon swoją osobą przypomina Thomasa Edisona, pożyczając pomysły innych kiedy oni sami uważają siebie za podobnych do Nikoli Tesli. Wraz z Barrym Kripkem decydują się na stworzenie pomysłu lepszego od Sheldona, jednak Barry decyduje się na dołączenie do wojska, odcinając się od całej trójki. Bernadette obawia się, że Ruchi spróbuje ukraść jej projekty z pracy, kiedy ona sama znajduje się na urlopie macierzyńskim. Z tego powodu zatrudnia Raj jako swojego szpiega, który odkrywa że Ruchi może okradać Bernadettę, jednak próbuje bronić dziewczynę jak jej chłopak, wskazując na hipokryzję Bernadetty, która sama prawdopodobnie kradłaby pomysły innych.

Odcinek 9 – The Bitcoin Entanglement:

Okazuje się, że w 2010 Leonard, Howard i Raj wydobyli dużą ilość bitcoinów, wartych obecnie tysiące dolarów. Pokazują się wspomnienia z początków które pokazują jak Bitcoiny zaczęły pojawiać się na starym laptopie Leonarda, który Penny podarowała potem swojemu byłemu chłopakowi Zackowi po zerwaniu z Leonardem. Kolejne wspomnienie pokazuje jak w 2017 roku Leonard i Penny odzyskują straconego laptopa, Zack pokazuje im najpierw film pijanej Penny przepraszającej za zerwanie z Leonardem. Bitcoin jednak nie znajduje się na odzyskanym laptopie, okazuje się że Sheldon przeniósł go na pendrive, który przyczepiony jest do kółka na klucze Leonarda. Kolejne wspomnienie pokazuje rok 2013, kiedy to stracony przed latami breloczek Leonarda zostaje znaleziony przez Stuarta, który postanawia wyczyścić pendrive i sprzedać go za 10 dolarów.

Odcinek 10 – The Confidence Erosion:

Raj tęskni za swoją dawną pracą w planetarium, ojciec chłopaka mówi mu, że Howard się z niego wyśmiewa. Dystansuje się od Howarda, po czym zdobywa pracę. Howard jest zasmucony zaistniałą sytuacją, nawet po oficjalnych przeprosinach. Próbuje zadośćuczynić Rajowi po pierwszym występie w planetarium, odkrywa jednak że Raj jest na randce, więc odchodzi i popada w smutek, twierdząc że życie Raja jest lepsze od jego. Tymczasem Sheldon i Amy losowo rozdzielają swoje obowiązki weselne, jednak nie mogą dojść do ładu, dlatego decydują się na jedyną rzecz na którą oboje się zgadzają – wziąć ślub. Decydują się na ślub w miejskim ratuszu, jednak Sheldon zabiera Amy na ich pierwszy taniec, para decyduje na powrót do domu aby w pełni zaplanować swój ślub.

Odcinek 11 – The Celebration Reverberation:

Howard wciąż walczy z Rajem, próbując pogodzić się ze swoim przyjacielem zaprasza go na przyjęcie urodzinowe organizowane przez Halleya. Stuart w ostatniej chwili decyduje się na wycofanie z organizacji imprezy, której część organizacyjną zgadza się przyjąć Raj. Zaplanowana przez chłopaka impreza kończy się fiaskiem, nikt na nią nie przychodzi.

Odcinek 12 – The Matrimonial Metric:

Sheldon i Amy starają się wybrać druhnę i drużbę na swój ślub. Zawierają potajemny pakt, oceniając swoich przyjaciół i wybierając spośród nich najlepszych kandydatów do tych roli. Po czasie cała paczka dowiaduje się o planie narzeczonych, wszyscy oprócz Bernadette i Stuarta nie chcą przybyć na wesele. Stuart zostaje drużbą Sheldona, jednak Leonard mówi Sheldonowi, że to jego decyzja kto ma zostać jego drużbą. Po namyśle decyduje się wybrać Leonarda. Amy także po chwili namysłu zmienia zdanie, zamieniając Bernadettę na Penny jako druhnę.

Odcinek 13 – The Solo Oscillation:

Leonard, Howard, Raj i Amy osiągają same sukcesy w swoich projektach, Sheldon zostaje zmuszony zaistniałą sytuacją do przyznania im wyższości nad jego projektami. Chłopak postanawia wieczorami przesiadywać w domu i pracować nad przełomowym osiągnięciem, które zostaje zatracone w ciągłych rozmowach ze swoją matką.

Odcinek 14 – The Separation Triangulation:

Raj poznaje w swojej pracy po jednym ze swoich wykładów dziewczynę o imieniu Nell. Raj spotyka się z obecnym mężem Nell, Oliverem który rozpacza z powodu rozpadu jego związku. Raj zostaje poruszony słowami Olivera, orientuje się że nie może być z Nell przez zaistniałą sytuację, dlatego zaprzyjaźnia się z jej mężem, powoduje to zazdrość u Howarda. Tymczasem Sheldon nie mogąc się skupić na swojej pracy prosi Leonarda i Penny o wynajęcie mu jakiegoś starego pokoju w ich mieszkaniu.

Odcinek 15 – The Novelization Correlation:

W telewizji rozpoczyna się ponowna transmisja Profesora Protona, którego rolę przejął Wil Wheaton, wróg Sheldona, który początkowo niechętny do serialu, po obejrzeniu paru odcinków decyduje się na ponowne zostanie widzem swojego ulubionego programu. Sheldon postanawia po tym wszystkim udać się do odtwórcy roli Profesora Protona aby go przeprosić, robi to jednak celowo, aby Will zdecydował się na zaproszenie Sheldona do swojego programu.

Odcinek 16 – The Neonatal Nomenclature:

Bernadette przeżywa swoją ciążę, która trwa zdecydowanie dłużej niż z początku zaplanowano. Mija termin prawdopodobnego porodu, przyjaciele dziewczyny decydują się na pocieszenie przyszłej matki, przychodząc do niej przynoszą grę wojenną Sheldona, która nikogo nie interesuje. W trakcie wieczoru, spotkanie ożywia dyskusja na temat imienia jeszcze nienarodzonego chłopca. Bernadette planuje nazwać swojego syna imieniem jej ojca, Michaela. Howard sprzeciwia się temu pomysłowi, jednak nadchodząca ciąża powoduje, iż ostatecznie chłopiec dostanie dwa imiona: Neil oraz Michael.

Odcinek 17 – The Athenaeum Allocation:

Para narzeczonych decyduje się na znalezienie odpowiedniego miejsca na swoje wesele. Po czasie namysłu decydują się na wybór ekskluzywnego klubu „The Athenaeum”. Sheldon i Amy wybierają się do lokalu w którym spotykają Leonarda i Pennego, którzy okłamali Sheldona mówiąc mu, że nie są w stanie załatwić wejściówek do klubu, ponieważ jest on zbyt ekskluzywny. Narzeczeni nie mogą wynająć klubu w trakcie terminu swojego ślubu, ponieważ rozwścieczony Barry Kripke wynajmuje lokal na swoje urodziny w dniu ślubu Amy i Sheldona. Leonard wraz z przyszłym mężem Amy próbują przekonać Barry’ego do odpuszczenia.

Odcinek 18 – The Gates Excitation:

Firma w której pracuje Penny zostaje odwiedzona przez jednego z najsławniejszych ludzi świata – Billa Gatesa. Paczka przyjaciół po usłyszeniu wieści o przyjeździe założyciela Microsoftu próbuje poznać go za wszelką cenę. Zakradają się do hotelu w którym nocuje Bill Gates, Leonardowi udaje się wejść w rozmowę z Billem, podczas której Leonard kompromituje się przed nim. Po katastrofie Leonarda, Penny oznajmia całej grupie iż organizuje oficjalne spotkanie z Billem Gatesem. Leonard po usłyszeniu tej informacji zaczyna udawać chorego, aby na światło dzienne nie wyszła informacja o tym co zrobił.

Odcinek 19 – The Tenant Disassociation:

Leonard i Penny dowiadują się o tym, że Sheldon należy do rady budynku w którym mieszkają. Jako radny, narzuca decyzje które nie podobają się parze, próbują namówić swoich sąsiadów do wybrania innego przewodniczącego rady. Leonard decyduje się na przejęcie władzy w radzie będąc niezadowolonym decyzjami Sheldona, dochodzi do walki o wpływy między przyjaciółmi. Tymczasem Howard i Raj podczas wspólnej kąpieli w jacuzzi znajdują drona. Raj decyduje się odnieść urządzenie do właścicielki Cynthii, która daje mu jej numer. Cynthia ogląda nagrania z drona nakręcone przez Raja, zszokowana tym co zobaczyła natychmiastowo się rozłącza.

Odcinek 20 – The Reclusive Potential:

Sheldon pisze do mieszkającego poza cywilizacją dr. Wolcotta, który zaprasza chłopaka do swojej górskiej chatki. Amy wraz z dziewczynami przekonuje Leonarda, Raja i Howarda aby dołączyli do Sheldona, czyniąc jego wyjazd jednocześnie wieczorem kawalerskim. Po przybyciu do chatki Wolcotta okazuje się że doktor jest geniuszem, którego zachowanie jest co najmniej ekscentryczne. Widząc to, Sheldon oznajmia że lubi naukę, ale nie chce żyć tak jak Wolcott, który przez swój geniusz popadł w totalną izolację. Grupka wyjeżdża z górskiej chatki wracając do miasta.

Odcinek 21 – The Comet Polarization:

Neil Gaiman poleca sklep z komiksami Stuarta na tweeterze, sklep błyskawicznie zdobywa na popularności, co rozwściecza Sheldona. Stuart przyjmuje na asystenta menadżera Denise, która imponuje Sheldonowi jej rekomendacjami co do wyboru komiksów. Amy słysząc to, wybiera się do Denise aby zdobyć informacje na temat komiksów, próbując zaimponować Sheldonowi, który oznajmia że usłyszał już wystarczająco o komiksach od Denise. Stuart widząc wzrastającą z każdym dniem popularność sklepu nie może go zostawić aby opiekować się dzieckiem Bernadette i Howarda w trakcie ich wieczornej kolacji. Po chwili namysłu decyduje się jednak przybyć do pary i wziąć dziecko w opiekę.

Odcinek 22 – The Monetary Insufficiency:

Sheldon potrzebuje pół miliarda dolarów, aby udowodnić swoją innowacyjną koncepcję teorii strun, na którą uniwersytet nie ma wystarczających funduszy. Sheldon postanawia pozbyć się swoich unikatowych komiksów, a także postanawia działać społecznie aby zarobić na zaprezentowanie swojej koncepcji. Raj wspomina Sheldonowi o możliwości wyjechania do Las Vegas, aby spróbować swoich sił w hazardzie, który jest szybkim sposobem na zarobek.

Odcinek 23 – The Sibling Realignment:

Matka Sheldona, Mary nie ma ochoty być na jego ślubie z powodu niezaproszenia jego starszego brata George’a, z którym Sheldon nie ma kontaktu od wielu lat. Wraz z Leonardem postanawia jednak udać się do Teksasu by zaprosić swojego brata, który okazuje się właścicielem sieci sklepów z oponami. Wypomina Sheldonowi to, że rodzina traktowała Sheldona z większą troską niż jego, zostawiając go na lodzie. Po czasie bracia godzą się w pokoju hotelowym, a sam George postanawia wziąć udział w weselu.

Odcinek 24 – The Bow Tie Asymmetry

Dzień ślubu Amy i Sheldona jest tuż, tuż. Przybywa na niego wielu przyjaciół i rodziny zaślubionych. Przypadkiem Howard znajduje psa należącego do aktora Marka Hamilla, który w ramach podzięki postanawia zastąpić Wila Wheatona jako prowadzącego ceremonię ślubną. Sheldon przed ceremonią dokonuje odkrycia naukowego zadziwiającego Leonarda i Amy, przyjaciele zamykają się w pokoju, czym opóźniają ceremonię ślubną. Mark Hamill w trakcie oczekiwania na parę młodą opowiada o Gwiezdnych Wojnach, jednak szybko okazuje się, że aktor posiada znikomą wiedzę na temat serii w której grał. Jego miejsce szybko zastępuje Stuart, chwaląc się swoim szerokim zakresem wiedzy na temat Gwiezdnych Wojen. Po wyjściu z pokoju, Amy i Sheldon biorą ślub.

Zarejestruj się, aby obejrzeć Teoria wielkiego podrywu: Sezon 11 – Onlinez Lektorem Polskim

Obejrzało: 10482 Użytkowników

Udostępnij0

Zostaw recenzję o filmie:

×
Miłego oglądania!