Teoria wielkiego podrywu: Sezon 10 - Online

Sep. 19, 2016
Twoja ocena 0
0 0 głosów

Kolejny bo już dziesiąty sezon popularnego na całym świecie serialu ”The Big Bang Theory” jest kontynuacją przygód szalonych fizyków o szczególnych upodobaniach. Zbiór odcinków został nagrodzony wieloma nagrodami w tym, aż 10 statuetkami Emmy. Scenarzyści po raz kolejny przenoszą widza do Kalifornii a dokładnie do Passadeny.

Milowy krok w związku Amy i Sheldona

Na skutek zalanego mieszkania Amy wprowadza się do mieszkania Penny, które odtąd będzie zajmować z swoim chłopakiem. Pomiędzy Sheldonem a Leonardem dochodzi do kłótni, jest ona spowodowana chęcią podziału wspólnego majątku, który gromadzili przez lata wspólnego mieszkania. Zgrzyt pomiędzy przyjaciółmi zmusza Sheldona do podjęcia radykalnych kroków. Wynajmuje on swój pokój bezdomnemu.

Romanse Rajesha

Zmiany zachodzą również w życiu Rajesha, który poznaje w pracy starszą od siebie sprzątaczkę. Niestety ich relacja nie trwa długo. Zrezygnowany naukowiec postanawia zaprosić do siebie byłe partnerki, aby uświadomiły go jakie błędy popełnia w związku.

Oczekiwania na nowego członka

Roztrzepana Penny przez przypadek zdradza wszystkim informację o ciąży Bernadett, co powoduje radość wśród grupki przyjaciół. Owa wiadomość zwiastuje zmiany w życiu Wolowitzów. W życiu Bernadett oraz Howarda pojawia się ponownie Stuart, wprowadza się do nich. W zamian za gościnę pomaga w większości prac domowych, co niekoniecznie przypada do gustu zazdrosnemu Rajeshowi.

Słabości Sheldona

Trójka naukowców w którego w skład wchodzą: Leonard, Howard oraz Sheldon pracuje nad pewnym projektem rządowym. Ciężka praca i presja czasowa powoduje, że Sheldon zmaga się z uzależnieniem od napoi energetycznych. Penny wraz z Amy trafiają na imprezę Barta, kolegi z pracy Amy. Podczas spotkania z biologiem Penny dowiaduje się, że Bart w przeszłości darzył Amy uczuciem.

Rajesh postanawia poznać płeć dziecka, co doprowadza do szaleństwa Wolowitzów. Bardzo angażuje się w ciąże Bernadett, zafascynowany oczekiwaniem na nowego członka namawia kobietę do urządzenia pokoju dziecięcego. Ponadto uczestniczy w wielu ważnych dla Wolowitzów decyzjach co nie zawsze spotyka się z aprobatą małżeństwa.

Halley

Rozpoczyna się akcja porodowa. Bernadett wydaje na świat córeczkę i wspólnie z mężem nadają jej imię Halley. Nowa istota wzbudza w wiele emocji.

Rajesh w obliczu kryzysu finansowego

W sezonie 10 zmienia się życie wszystkich bohaterów. Wielkich zmian doświadcza również Rajesh, jak dotąd hojny ojciec odcina go od środków finansowych. Młody naukowiec podejmuje dodatkową pracę u Stuarta. Jednakże to nie wystarcza, dotychczasowe przyzwyczajenia wprowadzają Rajesha w finansowe kłopoty, zmuszony jest oddać swoje mieszkanie. Wprowadza się do Penny i Leonarda.

Bernadett postanawia wrócić do pracy. Malutka Halley zostaje na ten czas oddana do żłobka. Cała sytuacja bardzo smuci kobietę, oraz pozostałych przyjaciół, którzy są zaangażowani w jej wychowanie czyli, Stuart oraz Rajesh.

W życiu uczuciowym Penny oraz Leonarda również pojawiają się zawirowania. Ich związek przechodzi kryzys, podsyca go fakt pojawienia się w życiu Penny byłego chłopaka Zacka.

Zaskakujące zakończenie

Wykorzystując wiedze oraz doświadczenie, Amy eksperymentuje i tworzy układ nerwowy. Cale zdarzenie sprawia, że Sheldon pragnie dziecka, na co namawia swoją partnerkę. Wspólne mieszkanie okazuje się słabym pomysłem, pomimo chęci pomiędzy parą zachodzi wiele sprzeczek. W ostateczności ulegają namową przyjaciół i robią sobie przerwę w związku. Uczucia jakimi doktor Nowitzky darzy Sheldona oraz śmiałe gesty w jego kierunku, w tym spontaniczny pocałunek, zmuszają go do ucieczki z Passadeny. Ostatni odcinek finałowego 10 sezonu kończy się sceną w której Sheldon oświadcza się Amy.

Kolejne sezony – Teoria wielkiego podrywu: Sezon 10 – Online

Aktorzy wcielający się w rolę głównych bohaterów, na co dzień również się przyjaźnią, choć ich relacje z pewnością nie są aż tak szalone jak te z którymi spotykamy się w serialu. 10 sezon nie jest ostatnim. W kolejnych kontynuowane są przygody zwariowanych przyjaciół. Zdjęcia do serialu zakończyły się w maju 2019r., kończy go 12 sezon, warto zaznaczyć, że wszystkie odcinki dostępne są online. Fascynujące, że pomimo tak wielu sezonów, opowieść o nieporadnych życiowo naukowcach wciąż bawi i przyciąga przed ekrany telewizorów. Imponujące jest to, że scenarzyści serialu dali widzą wszystko to czego oczekiwali wcale ich nie zanudzając. Długo wyczekiwany ślub Penny z Leonardem, zaręczyny Amy z Sheldonem, dziecko w życiu Bernadett i Howarda i wiele innych nie zakończyły ciekawych wątków a właściwie sprawiły, że owa ciekawość wzrosła. Brawurowa gra aktorska sprawiła, że serial stał się jednym z najbardziej popularnych sitcomów na całym świecie. Wielu oglądających twierdzi, że aby pokochać ten serial należy go rozumieć.

Zarejestruj się, aby obejrzeć Teoria wielkiego podrywu: Sezon 10 – Onlinez Lektorem Polskim

Obejrzało: 15889 Użytkowników

Udostępnij0

Zostaw recenzję o filmie:

×
Miłego oglądania!