Riverdale: Sezon 3 - Online

Oct. 10, 2018
Twoja ocena 0
0 0 głosów

Riverdale jest jednym z czołowych produkcji platformy VOD – Netflix. Przyciągnął do niej wielu nowych użytkowników, którzy z zapartym tchem śledzą losy ulubionych bohaterów. Ten młodzieżowy serial, zaliczany do kategorii guilty pleasure, z ogromnym zainteresowaniem oglądają właśnie nastolatkowie. Jednak fabuła tego serialu pochłonęła również wielu dorosłych. Riverdale jest serialem głównie rozrywkowym, który przyciąga nas barwnymi postaciami i wartką akcją. Ta produkcja Netflixa zyskała ogromną rzeszę fanów przez co oczekiwania względem trzeciego sezonu również są ogromne.

Niedawno na Netflixie zadebiutował trzeci sezon tego popularnego serialu. Po raz kolejny możemy wkraść się w życie ulubionych postaci i śledzić ich dalsze losy. Czy trzeci sezon trzyma poziom? Czy zaskakuje Nas akcją? Co się dzieje z bohaterami w trzecim sezonie Riverdale?

Trzeci sezon – powrót lubianej obsady

W trzecim sezonie Riverdale możemy ponownie wkroczyć w życie dobrze znanych nam bohaterów. W głównych rolach ponownie wystąpili Lili Reinhart jako Betty Cooper, K.J. Kappa jako Archie Andrews, Cole Sprouse jako Jughead, Camila Mendes jako Veronica Louge oraz Madeline Petsch jako Cheryl Blossom. Ci aktorzy towarzyszą nam od pierwszego sezonu i to wokół nich krąży cała akcja.

Jaki jest trzeci sezon Riverdale?

Trzeci sezon Riverdale znacznie odbiega od tego co Nam przedstawiono w pierwszym sezonie. Fabuła serialu jest tu bardziej zawiła, ale i nierealna. Recenzje tego sezonu mogą być dość brutalne i ma to swoje uzasadnienie. Scenarzyści poruszają tu wiele absurdalnych wątków, w które coraz trudniej uwierzyć. Trzeci sezon Riverdale kręci się głównie wokół wątków:

  • Gry w Gryfony i Gargulce
  • Króla Gargulców
  • Niebezpiecznego gangu i narkotyków
  • dziwnej sekty, która zjawia się w Riverdale

Riverdale od zawsze był serialem, który niewiele ma wspólnego z rzeczywistością. Jednak w trzecim sezonie twórcy wykroczyli daleko, daleko poza granice realizmu. Coraz trudniej uwierzyć w wydarzenia, które dzieją się na ekranie. Nastolatkowie już nie zachowują się jak nastolatkowie. Szkoła w ogóle nie jest głównym zajęciem naszych bohaterów. Przeciwnie, zdaje się, że bohaterowie uczęszczają do niej okazjonalnie i w zasadzie nie muszą się uczyć. Za to prowadzą bar, ganiają za złoczyńcami i walczą z tajemniczą sektą. Chciałoby się powiedzieć, że w trzecim sezonie Riverdale nastolatkowie zachowują się jak dorośli, ale ich życie jest nierealne nawet w dorosłym świecie.

Nowy sezon Riverdale wyraźnie stracił na jakości. Wprowadzane jest bardzo wiele wątków naraz co tworzy chaos. Nie skupiamy się na jednym problemie a kilku naraz. Trzeci sezon Riverdale jest niestety chaotyczny, nierealny i zwyczajnie ciężko się go ogląda.

Czy to koniec Riverdale?

Ten znany serial można oglądać jedynie online na platformie Netflix. Nie zmienia to jednak faktu, że serial cieszy się dużą oglądalnością. Czy spadek jakości jaki obserwujemy w sezonie trzecim może to zmienić? To bardzo prawdopodobne. Coraz więcej osób wyraża swoje niezadowolenie poziomem nowego sezonu oraz kierunku jako on obrał. Pomiędzy pierwszym a trzecim sezonem Riverdale jest ogromna przepaść jakościowa co bardzo wyraźnie widać. To za co pokochaliśmy Riverdale zostało zastąpione fabułą, w którą po prostu nie da się uwierzyć. Riverdale stało się bajką, która zniechęca ludzi do kontynuowania śledzenia losów znanych bohaterów.

Netflix wyprodukował wiele popularnych seriali i Riverdale jest jednym z nich. To serial, który można oglądać online z każdego dostępnego urządzenia. To serial, który ma świetną obsadę, która perfekcyjnie wciela się swoje postacie. To serial, który niestety stracił na jakości i ściągnął na siebie niezadowolenie widzów. Fabuła trzeciego sezonu odstrasza co może poskutkować stratą wielu fanów i osób, które śledziły każdy odcinek. Mimo braków, chaosu i niedociągnięć wciąż można się dobrze bawić oglądając trzeci sezon Riverdale. Jeśli tylko przymknie się oko na ilość absurdów, jakie serwują nam twórcy i skupi się na naszych ulubionych postaciach, które jak zawsze są doskonale zagrane.

 

Zarejestruj się, aby obejrzeć Riverdale: Sezon 3 – Onlinez Lektorem Polskim

Obejrzało: 15785 Użytkowników

Udostępnij0

Zostaw recenzję o filmie:

×
Miłego oglądania!