Narcos: Sezon 2 - Online

Sep. 02, 2016
Twoja ocena 0
10 1 głosów

Po świetnie przyjętym przez fanów pierwszym sezonie Narcos, netflix musiał zmierzyć się z kontynuacją swojego dzieła. Wielu krytyków zadawało sobie pytanie czy twórcy będą w stanie podtrzymać napięcie budowane skrupulatnie w pierwszym sezonie i czy fabuła dorówna pierwszej części produkcji. Wszystkich fanów serialu możemy uspokoić. Sezon 2 Narcos jest świetnym serialem. Niektórzy są nawet zdania, że druga część przebiła jedynkę. Netflix po raz kolejny triumfuje.

Kontynuacja Narcos

Serial w pierwszej części składa się z 10 odcinków, po których dowiedzieliśmy się wiele o losach Pablo. Na ekranie zostało poruszone wiele wątków, między innymi: wydarzenia historycznego z dziejów Kolumbii, sposób działania karteli i organizacja pracy w DEA, czyli amerykańskiej agencji do spraw zwalczania narkotyków. Pierwsze odcinki głównie dotyczyły wejścia Escobara w handel narkotykami i ukazywały strukturę działania karteli. Dowiadujemy się, że przed karierą narkotykowego bossa główny bohater był zwykłym lokalnym przemytnikiem pochodzącym z biednej rodziny. W kolejnych odcinkach poznajemy kulisy współpracy z Mateo Moreno – chilijskim chemikiem wraz z którym Pablo wpadł na pomysł produkcji kokainy. W ostatnich epizodach pierwszej serii widzimy sprawnie działające imperium produkujące kokainę. Produkcja rozrosła się na taką skale, że Kolumbijczycy mogli eksportować narkotyki do USA. Stany Zjednoczone w ramach walki z przemysłem narkotykowym wysłały do Kolumbii agentów DEA.

Sezon 2 Narcos

Seria druga rozpoczyna się od ucieczki Escobara z więzienia. W związku z tym wydarzeniem i brakiem postępów w rozpracowywaniu przemysłu kokainowego nowy ambasador Stanów Zjednoczonych w Kolumbii postanawia wprowadzić CIA. Miał być to ostateczny krok, który zapewni przewagę nad gangsterami. I faktycznie, Pablo i jego świta mieli pewien problem aby ukryć się przed amerykańskim wywiadem. Wydali wiele pieniędzy, aby ich zgubić. Główny bohater musi nauczyć się żyć w ukryciu, nie imponując swoimi pieniędzmi i praktycznie nieograniczonymi możliwościami. Mimo to nie pozostaje dłużnym tym, którzy chcą zagrabić budowane przez lata imperium. Bez skrupułów morduje każdego kto chce położyć rękę na jego dziele życia. Kolumbijska policja wreszcie staje naprzeciw Escobarowi i angażuje swoich ludzi w walkę z gangiem narkotykowym.  Ponadto, konkurencyjny kartel z Cali tworzy kolejne sojusze i tworzy Los Pepes. Pablo widzi z jak wieloma osobami zadarł poprzez swoje interesy i czuje zaciskającą się pętle na swojej szyi.

Czego dowiemy się z Narcos 2?

Narcos 2 dzięki wartkiej akcji i ciekawej fabule w każdym odcinku gwarantuje nam nowe wrażenia. Śledzimy Los Pepes i próbujemy zrozumieć ich motywy, by zaraz przenieść się do rodziny Pablo i utożsamić się z jego problemami. Netflix zadbał w dramaturgię – zabójstwo Valerii i Fernando Duque, czy schwytanie La Quicka to momenty, w których wręcz nie można oderwać oczu od telewizora. Bywają oczywiście również przestoje w serialu, takie jak, na przykład 44 urodziny Pablo Escobara, które spędza z dala od rodziny wraz z Limonem w jego kryjówce. Słuchamy tam dialogów egzystencjalnych pomiędzy dwoma mężczyznami. Meksykanin cierpi tęskniąc za swoją rodziną. Baron narkotykowy wiedział, że nie może kontaktować się z nimi, by nie narażać ich na niebezpieczeństwo. Gdy po pewnym czasie nie wytrzymuje i próbuje skontaktować się z żoną i z dziećmi DEA i żołnierze przechwytują sygnał radiowy. Dalsze losy głównego bohatera stają pod znakiem zapytania.

Narcos 2 Lektor CDA online

Jak widać z opisu powyżej serial jest wciągający i ma bardzo interesującą fabułę. Co więcej serial można obejrzeć na cda za darmo w wersji, w której występuję lektor polski. Serial można obejrzeć online bez skomplikowanych rejestracji. CDA zapewnia nam dostęp do materiału w dobrej jakości. Już dziś możemy pasjonować się losami Pablo Escobara i jego rodziny nie ruszając się z wygodnego fotela przed komputerem. Serial zdobył wiele nagród i jest uznany za wysokiej jakości produkcję, którą docenili widzowie na całym świecie. Serial możesz obejrzeć już dzisiaj na cda online.

Zarejestruj się, aby obejrzeć Narcos: Sezon 2 – Onlinez Lektorem Polskim

Obejrzało: 12475 Użytkowników

Udostępnij1

Zostaw recenzję o filmie:

×
Miłego oglądania!