Breaking Bad: Sezon 4 - Online

Jul. 17, 2011
Twoja ocena 0
10 1 głosów

Breaking Bad: Sezon 4

Czwarty sezon jednego z najbardziej popularnych seriali online wszech czasów, wydany 17 lipca 2011 roku na platformie AMC momentalnie stał się jednym z najpopularniejszych sezonów niezwykłych, nasiąkniętych chemią przygód Waltera White’a i jego podopiecznego Jessego Pinkmana. Obecnie serial dostępny jest online w serwisie CDA z możliwością wyboru napisów lub lektora Polskiego. Lektor pozwala osobom niezaznajomionym z językiem angielskim wsiąknąć w przedstawiony świat, zanurzając się w konfabulacjach toczących się na polu handlu narkotykami przez chorego na raka nauczyciela chemii – Waltera White’a. Historia która zdobyła wiele znamienitych nagród, czeka na ujrzenie jej przez Ciebie już dziś!

Breaking Bad: Krótki opis fabularny sezonu 4

Śmierć Gale’a z rąk Pinkmana, narastający nastrój zbliżającej się konfrontacji między pracownikami laboratorium Gusa a nim samym, a także coraz bardziej przytłaczające problemy małżeńskie White’a pogłębiają głównych bohaterów w narkotycznym dnie do którego doprowadziło ich rozprowadzanie meta amfetaminy. White i Pinkman są pewni zbliżającej się śmierci, z rąk Gustavo, lub kogoś innego, równie niebezpiecznego.

Pinkman pod nieobecność Waltera przekonywany jest przez ich pracodawcę i mordercę jednego ze swoich własnych pracowników, Victora do tego, aby zastąpił White’a w prowadzeniu laboratorium jako główny, i jedyny kucharz meta amfetaminy. Śmierć Gale’a w jego własnym domu doprowadza do wszczęcia śledztwa najbardziej niespodziewaną osobistość – Hanka, członka rodziny White’a i jego bliskiego szwagra.

Podczas prowadzenia śledztwa Hank dopytuje Waltera o tożsamość niejakiego Heisenberga, obecnie legendarnego i poszukiwanego w całym stanie Nowy Meksyk kucharza meta amfetaminy, którym jest sam Walter. Hank doszukuje się powiązań z Waltem ze względu na podobne zajęcia obydwu osobistości – chemia. White jednakże, po strategicznym obmyśleniu aktualnej sytuacji wytycza fałszywą ścieżkę przed Hankiem, który kieruje się nierealnymi dociekaniami swojego szwagra.

Jesse wyrusza do Meksyku wraz ze swoim szefem Gustavem Fringiem by przypieczętować interesy z jednym z tamtejszych karteli, niespodziewanie dochodzi do konfrontacji pomiędzy znajdującymi się na terenie luksusowej posiadłości żołnierzami karteli, z której przy życiu wydostaje się jedynie parę osób, w tym Pinkman i Fring. Po powrocie do Stanów ku zaskoczeniu wszystkich pracowników Gusa, ten wydaje natychmiastową karę śmierci na Waltera White, jego żonę Skyler i syna Waltera Juniora.

Będąc w ukryciu, Walt namawia i przekonuje swojego współpracownika i bliskiego przyjaciela, Jessego do wzięcia udziału w kontr-zasadzce na Gustava, która ma skończyć się śmiercią ukrytego pod alibi dobrego samarytanina bezwzględnego dystrybutora narkotyków.

Zakończenie sezonu jest wybuchową mieszaniną akcji i przemyślanej przez reżyserów, zasługującej na miano Oscara fabuły, której finał kończy się brutalną śmiercią Gustavo Fringa z rąk Waltera White’a i niespodziewanego sojusznika, ostatniego członka klanu Salamanca, z którego pochodził Tuco, – Hectora.

Breaking Bad: Współczesny western

Dzieło jakim jest dramat kryminalny „Breaking Bad” stworzony przez umysł geniuszu fabularnego – Vince’a Gilligana to pozycja obowiązkowa dla każdego fana dobrych, pomysłowych i mających ogromnego zaplecze fabularne kryminałów, który zaskoczy niejednego wyjadacza gatunku.

Serial zyskując dziesiątki nagród, w tym sześć nagród Emmy, oraz multum dodatkowych, indywidualnych nagród przyznawanych aktorom, stał się w dzisiejszej popkulturze synonimem tego, jak powinno kręcić się dobre, pomysłowe i innowacyjne kryminały, kryminały które znajdą swoje miejsce na piedestale najlepszych seriali telewizyjnych i online wszech czasów.

Jeśli taka rekomendacja to za mało, warto wspomnieć także o tym, iż w 2013 roku Breaking Bad umieszczone zostały na 13 miejscu ze 101 w najlepiej napisanych serialach telewizyjnych wszech czasów przez Amerykańską Gildię Scenarzystów. Dostępny za darmo w serwisie CDA, serial Breaking Bad czeka na każdego fana świetnych seriali online.

Zarejestruj się, aby obejrzeć Breaking Bad: Sezon 4 – Onlinez Lektorem Polskim

Obejrzało: 11135 Użytkowników

Udostępnij0

Zostaw recenzję o filmie:

×
Miłego oglądania!