100: Sezon 6 - Online

Apr. 30, 2019
Twoja ocena 0
0 0 głosów
100

Serial The 100 powstał na podstawie serii powieści Kass Morgan – Misja 100, Dzień 27, Powrót na Ziemię oraz Rebelia. Fabuła serialu już dawno wykroczyła poza fabułę książki, szczególnie w tych nowszych sezonach. Przed nami premiera kolejnego sezonu tej znanej serii. Premiera pierwszego odcinka szóstego sezonu ukazała się 30 kwietnia o godzinie 21 czasu amerykańskiego. Na platformie Netflix pojawi się zapewne w okolicach 7 maja, z tygodniowym opóźnieniem. Tak przynajmniej było do tej pory.

Wiele osób wyczekuje nowego sezonu The 100. Czego możemy się po nim spodziewać? Jakie przeszkody będą musieli pokonać bohaterowie serialu? Co nowego pojawi się w sezonie szóstym?

Krótkie przypomnienie sezonu piątego

Uwaga na spoilery! Piąty sezon skończył się jedną wielką niewiadomą. Zarówno dla nas jak i samych bohaterów. Ziemia została doszczętnie zniszczona a bohaterowie uciekli do statku kosmicznego. Poddali się hibernacji licząc na to, że nasza planeta w ciągu kilku lat stanie się znów zdalna do życia. Niestety okazało się, że Ziemia nie regeneruje się tak szybko jak przewidywano. Dwójka bohaterów poświęciła się i nie weszła do specjalnych kapsuł przeznaczonych do hibernacji. Przeżyli całe życie na statku kosmicznym do momentu swojej śmieci. Cały ten czas poświęcili szukaniu nowej planety, która nadawałaby się do życia. I to im się udało.

Kogo zobaczymy w obsadzie?

Obsada głównych postaci serialu The 100 jest niezmienna od kilku lat. W ciągu kilku lat emitowania serialu kilka postaci pożegnało się z tym formatem, ale główne postacie wciąż mierzą się z życiem w post-apokaliptycznym świecie. Na ekranie znów zobaczymy Elizę Taylor w roli Clarke, Paige Turco w roli mamy Clarke, Boba Morleya grającego Bellamiego oraz Marie Avgeropoulos w roli nieustraszonej Olivii. A to tylko kilka postaci, które tak dobrze znamy i kochamy. Obsada The 100 jest znacznie bardziej obszerna.

Czego możemy się spodziewać w sezonie szóstym?

W internecie jest już zwiastun najnowszego sezonu The 100. Możemy z niego wiele wywnioskować. W ostatniej scenie poprzedniego sezonie bohaterowie dowiedzieli się, że Ziemia została kompletnie zniszczona i nie nadaje się, i przez bardzo długo nie będzie się nadawać, do życia. Clarke i Bellamy zostali wcześniej wybudzeni z hibernacji, by dowiedzieć się, że znajdują się tuż obok zupełnie nowej planety, która jest zdatna do życia. Co widzimy w najnowszym zwiastunie The 100?

  • lądowanie na nowej planecie
  • nowe postacie
  • mieszkańców nieznanej planety
  • spięcia między bohaterami, których znamy z mieszkańcami planety
  • napięcie
  • niebezpieczeństwo

Zwiastun zostawia nam wiele niedopowiedzeń i zachęca do oglądania. Widzimy kłótnie i niedopowiedzenia między głównymi bohaterami. Widzimy niechęć mieszkańców nowej planety do przybyszów z Ziemi. Widzimy też sporo niebezpiecznych, nieco dziwnych scen, które pokazują nam jakieś zagrożenie. Szósty sezon The 100 wydaje się być nastawiony na akcję i konflikty. Od pierwszego sezonu bohaterowie przeszli ogromną drogę. Niektórzy z nich przeszli korzystne metamorfozy, inni wręcz przeciwnie. Musieli walczyć o przetrwanie. Ich dalsze losy i rozwój z pewnością przyciągną przed telewizory sporą rzeszę osób.

Serial The 100 można oglądać online na platformie Netflix. Odcinki pojawiają się tam tydzień po amerykańskiej premierze. Już niedługo zobaczymy pierwszy odcinek nowego sezonu uwielbianego przez wielu serialu. Wielu pewnie czeka na pierwsze recenzje nowego odcinka i sezonu. Na to będziemy musieli jeszcze trochę poczekać. Jedno jest pewne – The 100 przedstawi nam w tym sezonie zupełnie nowy świat.

Nowa planeta, nowe postacie, nowe zaskoczenia – to wszystko będziemy mogli zobaczyć w szóstym sezonie tej popularnej serii. Dynamika między postaciami się zmienia, tworzą się nowe konflikty i spory. Właśnie to ma zamiar zaserwować nam stacja CW, która produkuje ten serial. Na pewno wielu z Was czeka na powrót swoich ulubionych postaci. Zobaczenie ich w zupełnie nowej, niebezpiecznej sytuacji wzniesie ten serial na nowy poziom.

Zarejestruj się, aby obejrzeć The 100: Sezon 6 – Onlinez Lektorem Polskim

Obejrzało: 17431 Użytkowników

Udostępnij0

Zostaw recenzję o filmie:

×
Miłego oglądania!