100: Sezon 4 - Online

Feb. 01, 2017
Twoja ocena 0
0 0 głosów
100

Odcinek 1 – Echoes:

Radość z pokonania A.L.I.E. jest krótkotrwała. Chaos który nastąpił zmusza Clarke do poradzenia sobie z decyzją o uświadomieniu świata i przygotowania go na czas nieuchronnie zbliżającej się nuklearnej apokalipsy. Ziemianie nie mogąc dojść do porozumienia prowadzą bezsensowne wojny które napędzają co raz większy chaos, który wykorzystuje Echo jako okazję do wypowiedzenia wojny Ludziom Nieba.

Odcinek 2 – Heavy Lies the Crown:

Emocje między frakcjami zaczynają wrzeć, znajdujący się w Arkadii Raven opracowuje plan uruchomienia statku kosmicznego, ciężar dowodzenia który spadł na barki Bellamy i Clarke’a wymusza na nich podejmowanie trudnych decyzji, związanych z ustaleniem, kto zasługuje na życie i śmierć. Widząc cierpienia niewolników znajdujących się na Alpha Station wysadzają generator, ratując więźniów. Po heroicznej walce udaję się do Arkadii, gdzie Clarke wygłasza mowę motywacyjną mającą zjednoczyć mieszkańców przed nadciągającym atomowym kataklizmem.

Odcinek 3 – The Four Horseman:

Jaha prowadzi Clarke i Bellamy po drodze do możliwego zbawienia, którym jest bunkier wybudowany przez sektę, którego budowa może ocalić ludzi przed nadchodzącym kataklizmem. Do Arkadii przybywają Ziemianie chorzy na chorobę popromienną, tymczasem w Polis zostaje skradziony płomień. Napięcia w Arkadii i Polis rosną z każdą chwilą, Clarke staje przed trudną decyzją, ustalając setkę ludzi mającą przeżyć zagładę w bunkrze.

Odcinek 4 – A Lie Guarded:

Clarke decydując o tym kto przeżyje nuklearny kataklizm powoduje wzrost napięć w tak już pogrążonej w udręce Arkadii, rozpoczyna się bunt. Polis skazuje Bellamy’ego i Kane’a na śmierć za zbrodnie wymierzone Ice Nation a zdrowie psychiczne Jaspera znacząco się pogarsza wraz z nadejściem Czarnego Deszczu.

Odcinek 5 – The Tinder Box :

Po brutalnej konfrontacji z Echo ranna Octavia zostaje przetransportowana do Arkadii, która ostrzega swoich ludzi o ataku który planuje Roan. Clarke organizuje kontrofensywę otaczając nieprzyjaciela w kanionie. Clarke błaga dawnych sojuszników o uniknięcie niepotrzebnego rozlewu krwi, ponieważ głównym priorytetem powinna być pomoc w przeżyciu i tak już żyjącym w rozpaczy ludziom.

Odcinek 6 – We Will Rise:

Dochodzi do kompromisu pomiędzy zwaśnioną Arkadią i Polis. Clarke, Bellamy i Roan decydują się na dostarczenie Raven beczek z hydrazyną, która pozowoli na odbycie podróży kosmicznej. Podczas transportu beczek horda Trikru atakuje konwój poważne uszkadzając przenoszone towary. Na wieść o ataku i uszkodzeniu beczek Raven dostaje zapaści.

Odcinek 7 – Gimme Shelter:

Do Arkadii nadciąga widmo zbliżającego się Czarnego Deszczu. Wśród ludności wybucha panika, Octavia która opuściła niedawno Arkadię wędruje sama po pustkowiach, pełna smutku i otaczającego ją  bólu. Zdrowie Raven i Abby powoli się pogarsza. Abby desperacko stara się stworzyć lekarstwo, które wymaga od niej podjęcia kontrowersyjnej decyzji testowania leku na ludziach.

Odcinek 8 – God Complex:

Jaha dowiaduje się o skrytym bunkrze sekty, w międzyczasie Ziemianin Beccy Baylis jest obiektem testów Abby mających doprowadzić do wynalezienia lekarstwa. Niestety próby radiacyjne którym został poddany doprowadzają go do powolnej śmierci w męczarniach. Między Luną a Roanem dochodzi do konfliktu, nieprzytomna zostaje oddana w ręce Abby. Clarke rozmyśla nad losem Emori która została wyznaczona do kolejnych eksperymentów, ostatecznie jednak nie dochodzi do nich poprzez zniszczenie komory radiacyjnej przez samą Abby.

Odcinek 9 – DNR:

Osłabiona, doznająca halucynacji Raven znajduje się pod nieustanną opieką Emori i Johna. W Arkadii Jaha szykuje ludność do bezpiecznego przetransportowania na teren bunkra sekty, niektórzy sprzeciwiają się jednak życiu pod ziemią, twierdząc że wolą umrzeć na powierzchni. Clarke ma co raz większe problemy z kontrolowaniem sytuacji w Arkadii.

Odcinek 10 – Die All, Die Merrily:

Octavia dociera do Polis w którym rozpoczyna się turniej. W ramach turnieju zabija Lunę która pokonała w walce dwa na jednego Roana. Kobieta dowiaduje się także o porozumieniu Clarke’a i Jahy, którzy zdecydowali się na zamknięcie bunkra ze znajdującymi się w środku mieszkańcami Shaikru.

Odcinek 11 – The Other Side:

Niebawem po dotarciu informacji o zamknięciu bunkra do Octavii wieści dochodzą także do Bellamy’ego, który niezadowolony z decyzji Clarke’a i Jahy postanawia rozwiązać sprawę siłowo. Bellamy łączy siły z Octavią i Abby, ostatecznie otwierając bunkier i wprowadzając do środka przedstawicieli innych klanów. Tymczasem Raven doprowadza siebie w halucynogennym amoku do hipotermii.

Odcinek 12 – The Chosen:

Przeważająca liczebnością populacja Shaikru w bunkrze zostaje poddana losowaniu, które ma na celu wytypować osoby mogące zostać i te, które muszą odejść. Jaha chcąc bronić swoich ludzi proponuje bunt przeciwko pozostałym klanom, jednakże Octavia dowiaduje się o tym i uzbraja Ziemian na konfrontacje z Shaikru. Ostatecznie powstanie kończy się brakiem walk, uśpieni gazem członkowie klanu Shaikru nie mogą nic zrobić, wyniesione zostają osoby które przegrały losowanie. Clarke i Bellamy wyruszają po Raven do laboratorium, w trakcie drogi zwycięsko pokonują atakujących ich Ziemian.

Odcinek 13 – Praimfaya:

Octavia zostaje przywódczynią zjednoczonych klanów znajdujących się na terenie bunkru. Grupa Clarke która wyruszyła po Raven zauważa brak czasu na dotarcie do bunkra. Decydują się na plan który polega na udaniu się rakietą kosmiczną do pozostającego na orbicie pierścienia. Clarke podejmuje się działania uruchomienia wieży nadawczej. Podczas jej uruchamiania rakieta wędruje w kosmos, zostawiając kobietę na Ziemi. 6 lat później na Ziemię dociera nieznany statek kosmiczny, który ukazuje się wciąż żyjącej Clarke i jej podopiecznej Madi.

Zarejestruj się, aby obejrzeć The 100: Sezon 4 – Onlinez Lektorem Polskim

Obejrzało: 12921 Użytkowników

Udostępnij0

Zostaw recenzję o filmie:

×
Miłego oglądania!