Zerozerozero [2020] – Online - Lektor Polski

Zerozerozero [2020] – Online

Feb. 14, 2020
Twoja ocena 0
10 1 głosów

Sezony i odcinki

1Sezon 1 Feb. 14, 2020

Streszczenie filmu

Historia ośmiu odcinków serialu CDA ZeroZeroZero online skupia się wokół rodziny Lynwood, grupy, która kontroluje międzynarodową firmę przewozową. To przedsiębiorstwo żeglugowe działa również jako pośrednik między meksykańskimi i włoskimi organizacjami przestępczymi. Na obu końcach tego międzynarodowego dramatu jest nieskończona ilość złej krwi. A Lynwoodowie są uwięzieni w środku tego wszystkiego.

Obsada ZeroZeroZero online

Andrea Riseborough występuje jako Emma Lynwood, najstarsza córka rodziny spedycyjnej i ta, która prowadzi swoją codzienną działalność. Dane DeHaan gra tajemniczego młodszego brata Emmy, Chrisa, który powoli uczy się żyć z chorobą Huntingtona. W serialu występują także Duńczyk DeHaan, Gabriel Byrne, Noé Hernández, Tchéky Karyo i Diego Cataño.

Historia nie tak oczywista

ZeroZeroZero lektor pl nie jest tak dobrze rozwinięty jak inne seriale kryminalne. Ponieważ istnieje tak wiele konkurencyjnych rodzin z tak wieloma sprzecznymi motywami, centralna historia ZeroZeroZero lektor pl może być trudna do śledzenia. Dodając do tego złożoność, nie jest jasne, dla kogo mamy kibicować w ZeroZeroZero. Dopiero w tylnej części pierwszego odcinka serii Emma wyłania się z jej mrocznej głębi jako nasz bohater. W serialu brakuje spiczastej, zwięzłej narracji na temat takich perełek gatunku jak Narkotyki czy Prawdziwy Detektyw.
Mówiąc to, jeśli wszystko, czego szukasz w dramacie kryminalnym jest, cóż, dramat i kilka szokujących scen walki, serial ZeroZeroZero ma tego multum. Ledwie minuta mija bez postawienia zarzutów między włoskim a meksykańskim syndykatem przestępczym lub strzelaniny z udziałem cywilów. Pomimo wyraźnego zamiłowania do nadmiernego chaosu w handlu narkotykami, ta seria rzadko zapomina, że prawdziwymi ofiarami przemysłu koksowniczego są niewinne społeczności, które niszczy.

Na podstawie książki – serial ZeroZeroZero

Ośmioczęściowa seria ZeroZeroZero polski lektor, która ma być jednym z najgłośniejszych międzynarodowych dramatów roku 2019, została zaadaptowana z książki Roberto Saviano i wyreżyserowana przez Stefano Sollimę. Saviano napisał „Gomorę”, a Sollima wyreżyserował przebojową serię „Niebo”. Włoski producent Cattleya, który jest wspierany przez ITV i wyprodukował „Gomorę”, robi „ZeroZeroZero”.

Rezyseria ZeroZeroZero bez limitu online

Oprócz Sollimy, seria jest również reżyserowana przez Pablo Trapero („Klan”) i Janusa Metza („Prawdziwy detektyw”). Sollima powiedział, że serial będzie świecić światłem na temat handlu narkotykami i przepływu towarów w zglobalizowanym świecie. „Zrobimy to, podążając za kontenerowcem i jego ładunkiem od punktu wyjścia w Meksyku do miejsca przeznaczenia w Kalabrii, opisując, jak międzynarodowy handel tym szczególnym „towarem” wpływa na rynek, gospodarkę światową, a nawet na nasze życie” – powiedział Sollima. „Tym szczególnym dobrem jest kokaina, a jej podróż jest naszą własną.”

Ze względu na względny spadek procedur prawnych i medycznych, brakuje mi telewizyjnej pewności siebie, że mogę prowadzić sprawę sądową lub przeprowadzić operację. Po latach oglądania programów takich jak Narcos, Breaking Bad i The Wire (oraz filmów takich jak Traffic), jestem jednak całkowicie przekonany, że mógłbym operować przynajmniej małe imperium narkotykowe.
W tym momencie, niewiele firm zostało zobrazowanych tak często z wielorakimi niuansami, które showrunners poświęcili ins i out of the narcotics field, który z jakiegoś powodu pożyczył się lepiej niż większość do analizy top-down produkcji, dystrybucji i konsumpcji.

Prawdopodobnie dlatego nowy dramat Amazon ZeroZero serial rzadko czuje się tak rewolucyjnie, nawet jeśli jego podejście – wiele wątków na kilku kontynentach z zespołem dziesiątków postaci mówiących wieloma językami – z pewnością byłoby innowacyjne, gdyby korporacja skupiła się, powiedzmy, na winogronach. Znajomość gatunku może sprawić, że ZeroZeroZero będzie mniej świeże, ale pozostaje dość oglądalne, jeśli można zignorować jego niejasno nihilistyczną smugę, dzięki dobrej obsadzie, pewnemu prowadzeniu i zdjęciom, które czasami są naprawdę oszałamiające.

ZeroZeroZero – przestępczosc i koakina

Zaadaptowany przez Stefano Sollimę, Leonardo Fasoliego i Mauricio Katza z książki Roberta Saviano, ZeroZero skupia się szczególnie na handlu narkotykami między Meksykiem a włoskim syndykatem przestępczości zorganizowanej znanym jako „Ndrangheta”. Adriano Chiaramida gra Don Minu, starzejącego się szefa Ndranghety, którego zdolność do utrzymania swojej władzy może zależeć od dużego ładunku kokainy przybywającego z Meksyku. Konflikt po tej stronie równania wywołuje Manuel (Harold Torres), zimnooki żołnierz meksykańskiej armii, który planuje użyć militarnej precyzji i podstępnej taktyki, aby uporać się ze skorumpowaną lokalną infrastrukturą.

Zerozerozero [2020] – Online
Zerozerozero [2020] – Online
Prawdziwy tytuł filmu Zerozerozero
First air date Feb. 14, 2020
sezon 1
Odcinki 8
Udostępnij0

Podobne tytuły

Angielska gra [2020] – Online
Curon [2020] – Online
Trzy dni Kondora [2018] – Online
Magnum: Detektyw z Hawajów [2018] – Online
Dziewczyny nad wyraz [2017] – Online
Mesjasz [2020] – Online
Ślepnąc od świateł [2018] – Online
Euforia [2019] euphoria – Online
Orange is the New Black [2013] – Online
Riviera [2017] – Online
Reprisal [2019] – Online
#Luimelia [2020] – Online

Zostaw recenzję o filmie:

×
Miłego oglądania!