Vampires [2020] – Online - Lektor Polski

Vampires [2020] – Online

Mar. 20, 2020
Twoja ocena 0
10 1 głosów

Sezony i odcinki

1Sezon 1 Mar. 20, 2020

Creator

Obsada filmu

Juliette Cardinski isIrina Radescu
Irina Radescu
Oulaya Amamra isDoina Radescu
Doina Radescu
Kate Moran isCsilla Nemeth
Csilla Nemeth
Mounir Amamra isAndrea Radescu
Andrea Radescu
Pierre Lottin isRad Radescu
Rad Radescu
Suzanne Clément isMartha Radescu
Martha Radescu
Aliocha Schneider isLadislas Nemeth
Ladislas Nemeth

Streszczenie filmu

Co warto wiedzieć na temat serialu Vampires?

Jest to serial, którego główną bohaterką jest Doina Radescu, która jest uczennicą liceum. Jak każda dziewczyna w tym wieku przeżywa miłości, przyjaźnie, a także popada w konflikt z bliskimi. Jednakże te problemy to nic, w porównaniu z tym, co ma się naprawdę zdarzyć. Pojawiają się one wtedy, gdy młoda kobieta przestaje przyjmować pigułki podawane przez matkę. W konsekwencji licealistka staje się hybrydą człowieka i wampira. Odkrywa swoją drugą, nieznaną dotąd osobowość. Początkowo jest przerażona, gdy dowiaduje się prawdy o sobie. Jednakże z drugiej strony, te trudne okoliczności, które stawia przed nią los, pomogą jej znaleźć w sobie ogromną odwagę i siłę.

Vampires – odejście od tradycyjnej mitologii

W tym serialu wampiry nie obawiają się ludzi, gdyż potrafią bardzo dobrze się przed nimi ukryć. Bardzo chętnie spędzają czas we własnym gronie na ciekawych imprezach, podczas których wypijają bardzo dużo krwi. Wprowadza to widza w stan hipnozy, który podtrzymywany jest muzyką elektroniczną.

Warto jednak podkreślić, że jest to prosta opowieść. Dlatego bez zastosowania środków artystycznego wyrazu nie potrafiłaby zaciekawić widza. Istotne jest to, że twórcom serialu zdarza się czasami wydłużać niepotrzebne wydarzenia i uciekać w mniej znaczące fakty. Jednakże udaje się także popisać wyobraźnią artystyczną, a także pewnym pazurem.

Vampires – serial, który ukrywa coś więcej

Twórcy serialu słabsze momenty traktują bardzo pobieżnie. Są to punkty stanowiące pewne oderwanie i przeznaczone są do zapomnienia. W centrum zainteresowania jest dojrzewanie. Próbuje się o tym opowiadać za pośrednictwem metafor wampirycznych. W konsekwencji natychmiast po zakończeniu seansu zapomina się o drobnych potknięciach. To sprawia, że w pamięci widza pozostaje wspaniały i przyciągający klimat. Warto podkreślić, że serial Vampires wymaga od osoby oglądającej wiele cierpliwości. Jednakże prędzej, czy później zafascynuje każdego. Każdy, kto przetrwa najgorsze, dostanie niespodziankę w postaci tego, co jest najlepsze. Jest to serial, który ukrywa coś więcej!

Vampires – odcinki

Sezon pierwszy serialu składa się z sześciu odcinków. Ich tytuły są następujące: Zwykła licealistka, Jestem potworem, Zapomnij o dawnym życiu, Jedna krew, jedno prawo, jedna matka, Wszystko jest możliwe, Alfa i Omega. Serial online dostępny jest na Netflixie. Dla widzów dostępny jest lektor Polski.

W pierwszym odcinku bohaterka buntuje się przeciwko twardym zasadom wprowadzonym przez swoją matkę i tabletkom, które musi łykać każdego dnia. To doprowadza do tego, że budzi się w niej bestia. Okazuje się, że jest ona pół człowiekiem i pół wampirem. W kolejnym epizodzie dziewczyna nie potrafi opanować swojej żądzy. Ponadto narasta konflikt między nią a rodziną. Zaczyna się nią interesować tajna wampirza organizacja. Licealistka decyduje się wziąć udział w imprezie organizowanej przez takie istoty jak ona. W rezultacie poznaje przełożoną społeczności. Wieczór przybiera jednak nieoczekiwany obrót. Dziewczyna podejmuje ryzykowną misję, która pozwoli jej uratować swoją rodzinę.

Serial zainteresuje każdego niezależnie od wieku. Przedstawia zwyczajną historię, która dzieje się jednak w niecodziennych okolicznościach. Pokazuje życie nastolatki, która dowiaduje się, że nic nie jest takie, jak jej się wydawało. Dotychczasowy świat licealistki przewraca się do góry nogami. Musi ona odnaleźć się w nowej sytuacji i opanować swoją naturę. A to wcale nie jest łatwe. Co więcej, odkrywa w sobie niesamowitą odwagę, którą pragnie wykorzystać dla ratowania rodziny. Bardzo często tak jest też w życiu. Ludzie myślą, że nie poradzą sobie w pewnych przypadkach, aż do chwili kiedy nie znajdą się w konkretnej sytuacji. Wówczas okazuje się, że osoby takie mają cechy, o których nawet nie zdawały sobie sprawy. Wtedy znika wszelki strach i ograniczenia. Tak też było z bohaterką tego serialu. Odkrywając swoją wampirzą naturę, dowiedziała się, że doskonale poradzi sobie w ekstremalnych sytuacjach.

Vampires [2020] – Online
Prawdziwy tytuł filmu Vampires
First air date Mar. 20, 2020
Last air date Mar. 20, 2020
sezon 1
Odcinki 6
Duration 40m
Udostępnij0

Podobne tytuły

Good Girls [2018] – Online
Dark [2017] – Online
Billions [2016] – Online
Terror [2018] – Online
Kroniki Shannary [2016] – Online
Riverdale [2017] – Online
Lupin [2021] – Online
Banshee [2013] – Online
Soundtrack [2019] – Online
Dobre Miejsce [2016] – Online
The Sinner [2017] – Online
Hawaii 5.0 [2010] – Online

Zostaw recenzję o filmie:

×
Miłego oglądania!