Sex Education [2019] – Online - Lektor Polski

Sex Education [2019] – Online

Jan. 11, 2019
Twoja ocena 0
10 1 głosów

Sezony i odcinki

1Sezon 1 Jan. 11, 2019
2Sezon 2 Jan. 17, 2020
10

Creator

Obsada filmu

Asa Butterfield isOtis Milburn
Otis Milburn
Gillian Anderson isJean Milburn
Jean Milburn
Ncuti Gatwa isEric Nevin
Eric Nevin
Emma Mackey isMaeve Wiley
Maeve Wiley
Aimée-Lou Wood isAimee Gibbs
Aimee Gibbs

Streszczenie filmu

Jest wiele trudnych tematów, z którymi przyjdzie nam się zmierzyć. Nie tylko w wieku dorosłym, ale również nastoletnim. Jednym z nich jest proces dojrzewania, o którym młodzież wstydzi się mówić, a rodzice odczuwają również dyskomfort. Serial online „SEX EDUCATION” z lektorem dostępny już na CDA  jest świetnym rozwiązaniem w uwolnieniu krepujących kwestii w zagadnieniach związanych z seksem i dojrzewaniem. Historia nastoletniego Otisa i jego rodziców seksuologów wprowadzi Was w ciekawe, śmieszne i edukacyjne historie dedykowane dla każdego w każdym wieku.

„SEX EDUCATION”- serial online dla każdego

„SEX EDUCATION”  to brytyjski serial komediowy, którego twórcą jest Laurie Nunn. Swoją premierę odbył 11 stycznia 2019 roku na Netflixie. Nie bez powodu ten serial online jest dla każdego. To pozycja warta uwagi, chociażby z tego względu, że tematy seksu i dojrzewania są zabawne, ale też trudne. Otis, czyli główny bohater serialu jest nastolatkiem, który obserwował pracę swoich rodziców – seksuologów. Przebieg zdarzeń i rozwód rodziców spowodowany romansem ojca, narodził u chłopca traumę, który krytycznie podchodzi do własnej seksualności i blokuje się przed nią w każdy możliwy sposób. Jednak przez środowisko, w jakim się wychował, gdzie seks nie był tematem tabu, postanawia zostać specjalistą seksuologii w swojej szkole. Wraz z kolegami zakłada szkolną załogę, której zadaniem jest edukowanie rówieśników w rozwoju własnej seksualności.

„SEX EDUCATION” – przygody Otisa jako specjalisty od seksu

Otis dorastał w nieszablonowym środowisku. Rodzice przodujący terapeuci, a on sam specjalista w tej dziedzinie dla swoich rówieśników. W serialu widzimy więc perypetie nastolatka, który został ukształtowany przez różne napotkane sytuacje. W serialu Otis jest świadkiem, jak jego ojciec dopuścił się romansu ze swoją klientką. Jest to dla niego trauma, z którą ciężko mu sobie poradzić i przedstawia całą sytuację swojej matce Jean. Ta bowiem decyduje się rozstać z mężem i podejmuje samodzielnie opiekę nad synem, stając się wręcz nadopiekuńczą matką i odstawiając zupełnie na bok nowe poważne relacje. Jedyne, jakie nawiązuje, to jednorazowe i niezobowiązujące romanse.

„SEX EDUCATION” – wartość serialu we współczesnych czasach

Dla każdego rodzica ogromnym wyzwaniem jest poruszanie dziedzin związanych z seksem. Dlatego warto polecić swojemu dziecku ten serial online. Z tego serialu młodzież może wyciągnąć dużo ciekawych wniosków, oraz zobaczyć, że przebieg dojrzewania nie musi być taki trudny, bo doskwiera milionom nastolatków na całym świecie. Historia chłopca w tym serialu online pokazuje nam jaką przemianę dokonuje bohater od zniewieściałego, zakompleksionego i pełnego traum chłopca do doradztwa w zakresie seksuologii. Staje się oparciem dla swoich rówieśników i wraz ze swoją przedsiębiorczą koleżanką rozwija się w tym zakresie. Serial online „SEX EDUCATION” przedstawia, jak trudno przechodzi się przez etap dojrzewania, ale również pozbawiony dramaturgii pozwala nam się przy tym dobrze bawić i wczuć w postać głównego bohatera, jego rodziców i przyjaciół.

Podsumowując, serial „SEX EDUCATION”  jest świetnym wspomagaczem dla spraw trudnych i niekomfortowych. Wprowadza zarówno rodziców jak i młodszych odbiorców w dziedziny życia, które na pozór mogą wydawać się proste, ale przy głębszej analizie są dla nas wstydliwe, trudne, i niekomfortowe. Serial można zobaczyć na wielu platformach, również w wersji z lektorem polskim na CDA. W krótkim czasie zdobył wielu fanów i stał się cieszącym sławę serialem online, który edukuje poprzez splot różnych zabawnych historii i ogromnej dawki brytyjskiego poczucia humoru. Charakterystyka bohaterów, ich zarys osobowości i zmagania w życiu codziennym rozbawią niejednego wymagającego kinomana. Wiedza zawarta w serialu pozwoli poniekąd zrozumieć rodzicom, przez jak trudny okres przechodzą ich pociechy a im samym odnaleźć ścieżkę skutecznej komunikacji i porozumienia w drodze dojrzewania i trudnych etapów, które są do przejścia.

Sex Education [2019] – Online
Sex Education [2019] – Online
Sex Education [2019] – Online
Sex Education [2019] – Online
Sex Education [2019] – Online
Sex Education [2019] – Online
Sex Education [2019] – Online
Sex Education [2019] – Online
Sex Education [2019] – Online
Sex Education [2019] – Online
Prawdziwy tytuł filmu Sex Education
First air date Jan. 11, 2019
Last air date Jan. 17, 2020
sezon 2
Odcinki 16
Duration 45m
Udostępnij0

Podobne tytuły

Raising Dion [2019] – Online
Transplant [2020] – Online
Dom z papieru [2017] – Online
Afili Aşk [2019] – Online
The Walking Dead [2010] – Online
Amour fou [2020] – Online
Brytania [2018] – Online
Ninjago – Mistrzowie Spinjitzu [2012] – Online
Blutige Anfänger [2020] – Online
Detektyw [2014] – Online
Tabu [2017] – Online
Devs [2020] – Online

Zostaw recenzję o filmie:

×
Miłego oglądania!