Peaky Blinders [2013] – Online - Lektor Polski

Peaky Blinders [2013] – Online

Sep. 12, 2013
Twoja ocena 0
10 2 głosów

Sezony i odcinki

Creator

Obsada filmu

Cillian Murphy isTommy Shelby
Tommy Shelby
Paul Anderson isArthur Shelby
Arthur Shelby
Helen McCrory isPolly Gray
Polly Gray
Sophie Rundle isAda Shelby
Ada Shelby
Joe Cole isJohn Shelby
John Shelby
Finn Cole isMichael Gray
Michael Gray
Adrien Brody isLuca Changretta
Luca Changretta
Aidan Gillen isAberama Gold
Aberama Gold

Streszczenie filmu

Dramat rozgrywający się w Birmingham po I wojnie światowej śledzi gang przestępczy Peaky Blinders, tzw. z powodu ukrytych żyletek ukrytych w czapkach, które zamieniły nakrycie głowy w broń. Po raz pierwszy wyemitowana we wrześniu 2013 r. seria zawierała w obsadzie Cillian Murphy i Sama Neilla. Druga seria została wyemitowana w październiku 2014 z Tomem Hardy i Charlotte Riley dodaną do obsady, zanim trzeci sezon wprowadził Paddy Considine. Czwarty zakończył się na BBC Two, redagowanie w uznanym Adrien Brody, więc nie było wiele nazwisk gwiazd. Teraz seria czwarta się skończyła, są to serie uszeregowane – naszym zdaniem – od najgorszych do najlepszych.

Wyczyn reżysera – serial Peaky Blinders online

Wraz z wizerunkiem najważniejszej Cillian Murphy w roli Tommy’ego Shelby’ego, reżyser wyjaśnił, że chociaż wszystko jest gotowe do rozpoczęcia produkcji, czas to przerwać aż do odwołania: „Byliśmy bardzo blisko rozpoczęcia 6. sezonu filmowego. Miesiące ciężkiej pracy naszego bardzo utalentowanego, oddanego i pracowitego zespołu. Zbudowano zestawy, zrobiono kostiumy. Kamery i obiektywy sprawdzone. Miejsca były zarezerwowane. Wszystkie przygotowania zostały zakończone. Wielka szkoda, że nie możemy tego zrobić w tej chwili. Ale osobiście chcę podziękować ekipie, z którą pracowałem miesiącami i chcę przekazać im i wszystkim innym moją miłość i wsparcie. Jesteśmy w tym razem.

Ponadto, na tym stanowisku reżyser chciał zostawić wszystkim zachętę: „Pamiętajcie, kim jesteśmy jako ludzie i szukajcie tych wokół siebie, dla których te czasy są wyzwaniem. To minie”, a także pozostawił kilka zaleceń dotyczących planów, które należy zrealizować w tych dniach porodu: „Przeczytaj tę książkę, która patrzy na ciebie od lat. Napisz wiersz, scenariusz, powieść. Słuchajcie muzyki. Oglądajcie filmy. Bądź kreatywny. Tworzyć sztukę. Podziel się. Znajdź w tym wszystkim coś pozytywnego i wykorzystaj to. Na dłuższą metę będzie nam lepiej. Bądźcie bezpieczni i zdrowi.

Serial online z lektorem pl

LIVERPOOL, Anglia – Olympia w Liverpoolu jest najbardziej znana jako miejsce spotkań muzycznych, ponieważ gościła takie gwiazdy jak The Beatles i Rolling Stones. Ale w czerwcowy poranek ten 112-letni teatr został zamieniony w telewizor dla „Peaky Blinders”, żarłocznego dramatu kryminalnego z odciskiem kulturowym o skromniejszej skali, choć być może nie intensywnym.

Serial Peaky Blinders lektor pl stał się kultowym hitem BBC i Netflix, przyciągając sławnych fanów, takich jak David Bowie i Leonard Cohen, z których każdy zaproponował piosenki do swojej ścieżki dźwiękowej, a także uczniów stylu inspirowanych historią natrętnej i bezwzględnej rodziny przestępczej z Birmingham w okresie międzywojennym.

Jego czwarty sezon rozpoczyna się w czwartek, 21 grudnia, na Netflixie (działał już na BBC Two), i odnajduje gang, prowadzony przez lodowatego Tommy’ego Shelby’ego Cillian Murphy, wkraczając do gry walki. Tak więc Olimpiada została przekształcona w 1920 roku arena bokserska z zabytkowymi plakatami i ogromnym Union Jack. Wypełniona ziołowym dymem z papierosów i stylowymi płaszczami, jako dźwięczny pomocnik rogu zamgławiający kilkudziesięciu statystów, którzy wkraczają na widownię z „The Peaky [Expletive] Blinders!”.

Serial online bez limitu wpływa na kulturę

W Anglii znajdują się bary Peaky Blinders, restauracje, wycieczki, imprezy, wesela. Charakterystyczna podcięta fryzura przeszła od zmory aktorów do tematu artykułów w męskich czasopismach, a popularność pokazu ulizanego na początku XX wieku sprawiła, że jego twórca, Steven Knight, stał się partnerem w linii odzieżowej Peaky.

„Wpływać na ludzi – nie na ludzi zaangażowanych w branżę, ale na prawdziwych ludzi, którzy oglądają telewizję, a potem wychodzą i coś z tym robią – to świetnie” – powiedział pan Knight.

Jako grupa głównie romska w Birmingham, Peakys to odejście od zwykłych gangsterów popkultury. Nowe zagrożenie – nowojorskie Mafioso z urazem grane przez Adriena Brody’ego – to pierwszy raz, kiedy zmieszają się z bardziej klasyczną wersją. Rodzina Shelby, do której należą także ciocia Polly (Helen McCrory) i bracia Tommy’ego Arthur (Paul Anderson) i John (Joe Cole), skłania się ku szacunkowi, ale nowe zagrożenie zmusi ich do powrotu do starej dzielnicy.

Peaky Blinders [2013] – Online
Peaky Blinders [2013] – Online
Peaky Blinders [2013] – Online
Peaky Blinders [2013] – Online
Peaky Blinders [2013] – Online
Peaky Blinders [2013] – Online
Peaky Blinders [2013] – Online
Peaky Blinders [2013] – Online
Peaky Blinders [2013] – Online
Peaky Blinders [2013] – Online
Prawdziwy tytuł filmu Peaky Blinders
First air date Sep. 12, 2013
Last air date Dec. 20, 2017
sezon 4
Odcinki 24
Duration 60m
Udostępnij5

Podobne tytuły

Zabójcza Broń [2016] – Online
Uwikłana [2016] – Online
Impersonalni [2011] – Online
Call the Midwife [2012] – Online
The Stranger [2020] – Online
Niepowstrzymane [2020] – Online
Mr. Robot [2015] – Online
Unorthodox [2020] – Online [Lektor PL]
Designated Survivor [2016] – Online
The Good Doctor [2017] – Online
Penny Dreadful: City of Angels [2020] – Online
Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak [2011] – Online

Zostaw recenzję o filmie:

×
Miłego oglądania!