Niesamowite historie [2020] – Online - Lektor Polski

Niesamowite historie [2020] – Online

Mar. 06, 2020
Twoja ocena 0
10 1 głosów

Sezony i odcinki

1Sezon 1 Mar. 06, 2020

Creator

Obsada filmu

Streszczenie filmu

Niesamowite historie

“Niesamowite historie”, czyli “Amazing Stories” to serial inspirowany kultowym programem z lat 80. Twarzą tego powrotu do przeszłości jest Steven Spielberg, a więc reżyser, a w tym przypadku również producent, który z pewnością znany jest szerszej publiczności. Wyreżyserował on serię Indiany Jonesa, a także takie filmy jak “Czwarta władza”, “Park Jurajski”, czy “E.T.”. Pojawienie się takiego nazwiska daje pewną gwarancję, że to co obejrzymy, będzie na odpowiednim poziomie. Pierwotnie serial ukazywał się w latach 1985-1987. Antalogiczna produkcja składała się z 45 niepowiązanych ze sobą półgodzinnych odcinków, w których widz mógł zapoznać się z rozmaitymi niezwykłymi, a nawet momentami paranormalnymi historiami. Po reaktywacji projektu w 2020 roku cała seria składa się z kilku około 55-minutowych odcinków. Czego możemy się spodziewać? Zobaczmy!

O czym opowiada serial Niesamowite historie?

Pierwsi odbiorcy filmu są zgodni, że nowy serial nie odbiega od formy, którą pokazywano w pierwszych odcinkach przed laty. To również dobra wiadomość dla fanów starszej serii. Stworzenie w obecnych czasach produkcji, która spotka się z takim samym pozytywnym przyjęciem, co dekady temu, jest trudnym zadaniem. Niemniej jednak twórcom serialu się to udało.

W pilotowym odcinku zatytułowanym “Piwnica” poznamy głównego bohatera. Sam (Dylan O’Brien) to lekkoduszny mężczyzna, który nie chce realizować marzeń brata Jacoba (Micah Stock) o rodzinnym biznesie. Jest dumny ze swojego życia i z tego, że nie spełnia woli swego brata. Większość swojego czasu spędza na umawianiu się na randki przez fikcyjny odpowiednik Tindera. Jednak okazuje się, że beztroskie życie może zmienić mu się z dnia na dzień. Sam trafia do tytułowej piwnicy, gdzie cofa się w czasie, zakochuje się w Evelyn (Vicoria Pedretti), dzięki czemu zmienia się na lepsze. Czy to wszystko? Oczywiście, że nie! W następnych scenach poznajemy jego dalsze, burzliwe losy.

To jeden z wielu odcinków serii. Każdy z nich jest inny i przedstawia nieprzewidywalne losy różnych bohaterów. Podróże w czasie, wartka akcja, szybko zmieniające się wątki to rzeczy, których jako widz możesz spodziewać, oglądając nowy serial online Niesamowite historie. Daj się wciągnąć w niesamowity świat wypełniony zaskakującymi historiami bohaterów, których zapamiętasz na długo.

Obsada aktorska serialu Niesamowite historie

W najnowszej odsłonie serialu “Niesamowite historie” zobaczymy również między innymi Austina Stowella (Whiplash), Kerry Bishé (Narcos), Desmonda Phillipsa (Stranger Things), Edwarda Burnsa (Szeregowiec Ryan) i innych popularnych obecnie aktorów. Podobnie, jak w oryginalnym serialu, grane przez nich postacie wkroczą w fantastyczny świat wyobraźni i cudów, którego kształt będzie podyktowany przez współczesnych, doświadczonych już reżyserów. Wśród nich znajdzie się między innymi Mark Mylod znany z Gry o Tron czy Susanna Fogel, która jest autorką scenariusza do filmu Olivii Wilde – Szkoła Melanżu (2019).

Ekipa filmowa Niesamowite historie

Firma, która przyczyniła się do reaktywacji popularnego niegdyś serialu, zaangażowała do pracy Stevena Spielberga. To właśnie on stanął w roli producenta tego oryginalnego serialu online. Wraz z młodszymi stażem twórcami, m.in. Edwardem Kitsis i Adamem Korowitz, znanymi z pracy nad programem “Lost – zagubieni”, postarali się stworzyć nowy projekt dostosowany do realiów i wymogów aktualnego odbiorcy.

Niesamowite historie- gdzie obejrzeć?

Pierwszy zwiastun kultowego serialu rozpalił dawne wspomnienia widzów pierwszych serii, a także zwrócił uwagę młodego pokolenia. Reboot kultowego serialu “Niesamowite historie” miał swoją premierę na początku marca 2020 roku na jednej z popularnych platform streamingowych. Serial ma być nową wersją klasycznej serii antologii, która według producentów wykonawczych ma przenieść widzów w świat cudów możliwości i wyobraźni. Nowe spojrzenie na znany niegdyś świat obejrzysz również na platformie CDA.

Niesamowite historie na CDA

Serial online Niesamowite historie obejrzysz już dziś na naszej platformie CDA. Dobra jakość oglądania i lektor Polski sprawią, że miło spędzisz wieczór. Na CDA dostaniesz wszystko czego pragniesz.

Niesamowite historie [2020] – Online
Niesamowite historie [2020] – Online
Niesamowite historie [2020] – Online
Prawdziwy tytuł filmu Amazing Stories
First air date Mar. 06, 2020
Last air date Mar. 06, 2020
sezon 1
Odcinki 5
Duration 55m
Udostępnij0

Podobne tytuły

Szybcy i wściekli: Wyścigowi agenci [2019] – Online
V Wars [2019] – Online
Niesamowity świat Gumballa [2011] – Online
Łowcy Trolli: Opowieści z Arkadii [2016] – Online
Inuyashiki [2017] – Online
Marvel: Legion [2017] – Online
Miłość, śmierć i roboty [2019] – Online
Wampiry: Dziedzictwo [2018] – Online
Barry [2018] – Online
Treadstone [2019] – Online
Orville [2017] – Online
Darwin’s Game [2020] – Online

Zostaw recenzję o filmie:

×
Miłego oglądania!