Lincoln Rhyme: Hunt for the Bone Collector [2020] – Online - Lektor Polski

Lincoln Rhyme: Hunt for the Bone Collector [2020] – Online

Jan. 10, 2020
Twoja ocena 0
10 1 głosów

Sezony i odcinki

1Sezon 1 Jan. 10, 2020

Creator

VJ Boyd
Creator

Obsada filmu

Streszczenie filmu

Lincoln Rhyme: Hunt for the Bone Collector – ekranizacja powieści Jeffery’ego Deavera

W ostatnim czasie na CDA pojawił się nowy serial dostępny w wersji, w której kwestie wypowiadane przez bohaterów czyta lektor Polski. Mowa oczywiście o „Lincoln Rhyme: Hunt for the Bone Collector”, serialu nakręconego na podstawie kultowej już powieści zatytułowanej „Kolekcjoner kości” autorstwa Jeffery’ego Deavera. O czym opowiada ta historia, którą można już obejrzeć online za pośrednictwem CDA? Jest to mroczny serial kryminalny z ciekawą zagadką i mnóstwem trzymających w napięciu wątków. Jak można domyśleć się na podstawie tytułu „Lincoln Rhyme: Hunt for the Bone Collector”, najnowsza produkcja przedstawiającego serię brutalnych morderstw dokonywanych przez niejakiego kolekcjonera kości. Widzowie, którzy zdecydują się na podążanie tropem tej opowieści, mogą jednak spać spokojnie. Tytułowego zbrodniarza tropią bowiem najlepsi eksperci od kryminalistyki i seryjnych zbrodni w całych Stanach Zjednoczonych.

Bohaterowie „Lincoln Rhyme: Hunt for the Bone Collector”

Głównym bohaterem w dostępnym online serialu „Lincoln Rhyme: Hunt for the Bone Collector” nie jest jednak ukrywający się, zaburzony psychicznie kolekcjoner kości, a mieszkający i pracujący w Nowym Jorku detektyw – Lincoln Rhyme. Jest to jeden z najsłynniejszych i najlepszych ekspertów od kryminologii w całym kraju, na swoim koncie ma wydanych kilka bestsellerowych książek, co wielokrotnie podkreśla lektor. Wydaje się, że wobec takiego przeciwnika po stronie organów ścigania żaden złoczyńca nie ma najmniejszych szans. Jest tylko jeden problem, o którym można się dowiedzieć dopiero po tym, gdy odtworzy się serial. Detektyw Rhyme w wyniku ciężkiego wypadku stał się sparaliżowany od pasa w dół i może poruszać dosłownie tylko palcem jednej ręki. Jak nietrudno się domyśleć, znacznie utrudnia to prowadzenie śledztwa. Główny bohater ma jednak swoje sposoby na radzenie sobie z trudną sytuacją, o czym można się łatwo przekonać, wchodząc na stronę CDA i oglądając całą produkcję online. W głównej roli widzowie zobaczą Russella Hornsby’ego, który wciela się w postać sparaliżowanego detektywa naprawdę w przekonywający sposób. Na ekranie oprócz niego występują Michael Imperioli, grający drugiego detektywa prowadzącego śledztwo, czyli Ricka Selitto. W tym miejscu nie sposób nie wspomnieć o Arielle Kebbel grającej Amelię, której to postać wprost rozjaśnia i rozpromienia cały serial.

Gra aktorska w serialu „Lincoln Rhyme: Hunt for the Bone Collector”

Fani książek, których akcję przeniesiono na ekran kinowy bądź telewizyjny, bardzo często mają tendencję do narzekania na grę aktorską i do porównywania swoich wyobrażeń na temat bohaterów z tym, jak poradzili sobie aktorzy. Miłośnicy oryginalnego „Kolekcjonera Kości” w przypadku tego serialu, już dostępnego online za pośrednictwem CDA, powinni być jednak zadowoleni. Lincoln Rhyme w powieści charakteryzował się niezwykłą przenikliwością umysłu i ponadprzeciętnym intelektem. Wydaje się, że Russell Hornsby, występujący w głównej roli, całkiem dobrze oddał cechy swojego bohatera. W odpowiednich momentach, bohater, a właściwie lektor, wypowiada błyskotliwe twierdzenia, które okazują się często mieć kluczowe znaczenie dla powodzenia śledztwa. Warto również zwrócić uwagę na postać kolekcjonera kości, czyli głównego antagonisty serialu. Jego sylwetkę przedstawiono w bardzo interesujący sposób, a na jego przykładzie można spróbować odtworzyć sposób myślenia seryjnego mordercy. Wszyscy, którzy interesują się trochę psychologią, a także zjawiskiem przestępczości i jego naukowymi podstawami, powinni obejrzeć „Lincoln Rhyme: Hunt for the Bone Collector” na CDA.

Kto powinien obejrzeć „Lincoln Rhyme: Hunt for the Bone Collector”

„Lincoln Rhyme: Hunt for the Bone Collector” to serial skierowany przede wszystkim do miłośników kryminałów i thrillerów. Produkcja jest również dostępna online dla wszystkich osób, które po prostu lubią intelektualne rozgrywki i ciekawe zagadki do rozwiązywania na ekranie.

Lincoln Rhyme: Hunt for the Bone Collector [2020] – Online
Lincoln Rhyme: Hunt for the Bone Collector [2020] – Online
Lincoln Rhyme: Hunt for the Bone Collector [2020] – Online
Prawdziwy tytuł filmu Lincoln Rhyme: Hunt for the Bone Collector
First air date Jan. 10, 2020
Last air date Jan. 10, 2020
sezon 1
Odcinki 2
Udostępnij0

Podobne tytuły

4 Blocks [2017] – Online
Desalma [2020] – Online
Seria niefortunnych zdarzeń [2017] – Online
Kompania Braci [2001] – Online
Pełne morze [2019] – Online
Telefonistki [2017] – Online
Transplant [2020] – Online
Line of Duty [2012] – Online
Rekrut [2018] – Online
Darwin’s Game [2020] – Online
Sposób na morderstwo [2014] – Online
Wodogrzmoty Małe [2012] – Online

Zostaw recenzję o filmie:

×
Miłego oglądania!