Katy Keene [2020] – Online - Lektor Polski

Katy Keene [2020] – Online

Feb. 06, 2020
Twoja ocena 0
10 1 głosów

Sezony i odcinki

1Sezon 1 Feb. 06, 2020

Creator

Creator

Obsada filmu

Lucy Hale isKaty Keene
Katy Keene
Ashleigh Murray isJosie McCoy
Josie McCoy
Julia Chan isPepper Smith
Pepper Smith
Jonny Beauchamp isJorge/Ginger Lopez
Jorge/Ginger Lopez

Streszczenie filmu

„Katy Keene” – czyli coś dla fanów „Riverdale”!

Paradoksalnie w sieci brakuje dobrych seriali dla nastolatków, które z jednej strony zapewniają rozrywkę na poziomie, z drugiej zaś nie obrażają inteligencji młodych ludzi i nie kpią z problemów, z jakimi mierzy się człowiek w okresie dorastania. Na szczęście od pewnego czasu na stronie CDA można z łatwością obejrzeć online nowy serial „Katy Keene”. O czym opowiada ta produkcja? Jest to spin-off hitu telewizyjnego „Riverdale”, w którym pojawiają się postaci znane z komiksów o Archiem, wydawanych przez wydawnictwo Archie Comics. „Katy Keene” pokazuje losy postaci, które po ukończeniu szkoły średniej, a jednocześnie po zakończeniu akcji „Riverdale”, rozpoczynają dorosłe życie i realizację swych planów oraz marzeń na Broadwayu – a więc w miejscu, w którym szczęścia próbują co roku dziesiątki tysięcy młodych ludzi. Większości nie udaje się niestety osiągnąć sukcesu. Jak będzie jednak z bohaterami „Katy Keene”? Najłatwiej przekonać się o tym, wchodząc na stronę serwisu CDA i oglądając serial online. Pewną zachętą i ułatwieniem może być informacja, że dostępna jest wersja tej produkcji, w której występuje lektor Polski.

Losy Katy Keene i jej przyjaciół

Jak już wspomniano, Katy Keene, główna bohaterka serialu, w której rolę wciela się z dużym wdziękiem Lucy Hale, marzy o odniesieniu sukcesu w branży modowej na Broadwayu. Dziewczyna mieszka w Nowym Jorku i od wczesnego dzieciństwa pragnie zostać projektantką mody. Trzeba uczciwie przyznać, że ma do tego talent i naprawdę mogłaby zostać sławna, jak wiadomo jednak, w tej dziedzinie działalności konkurencja jest naprawdę ogromna, a walka zacięta. Serial nawiązuje do popularnego wśród nastolatków „Riverdale”, w nowszej produkcji pojawia się więc także bohaterka znana z tamtego serialu. Josie McCoy (którą zagrała, dosłownie, śpiewająco Ashleigh Murray), po zakończeniu swojej edukacji w liceum, postanawia wyruszyć do Nowego Jorku, by zrobić ta karierę. W odróżnieniu do Katy Keene postać ta nie chce jednak podbijać świata mody, pragnie natomiast zawładnąć nowojorską sceną muzyczną. Czy jej się to uda? Aby odpowiedzieć na to pytanie, trzeba obejrzeć wszystkie odcinki serialu dostępne online na CDA. Z całą pewnością bez zdradzania szczegółów fabuły można jednak powiedzieć, że Katy Keene i Josie McCoy zaprzyjaźnią się ze sobą i stworzą zgraną paczkę przyjaciół. To bardzo ważne w tak ogromnym i tętniącym życiem mieście, jakim jest Nowy Jork. „Katy Keene” to serial młodzieżowy, który pokazuje, co tak naprawdę jest w życiu istotne – a chodzi tutaj o relacje międzyludzkie, zaufanie, wsparcie i właśnie przyjaźń. Kiedy serial jednoznacznie opowiada się za tymi wartościami, stanowi bardzo pozytywny przykład dla młodych odbiorców.

Młodzi aktorzy w „Katy Keene”

Lucy Hale, która gra najważniejszą rolę w całej produkcji dostępnej za pośrednictwem CDA, wciela się w postać tytułowej Katy Keene w sposób naprawdę uroczy. Młoda aktorka jest tak przekonywająca, że momentami można uwierzyć, że naprawdę jest młodą, nieco zagubioną, ale za to przesympatyczną projektantką ubrań, która na swojej drodze ku wielkiemu sukcesowi mierzy się z całym szeregiem przeciwności losu. Podobnie dobrze wypada Ashleigh Murray. Dziewczyna grająca Josie McCoy przede wszystkim ma piękny głos, a jej partie wokalne bardzo mocno ubogacają i urozmaicają cały serial. Chociaż oczywiście cały serial czyta lektor Polski, fragmenty muzyczne nie zostały przetłumaczone, dzięki czemu widzowie mogą wsłuchiwać się w prześliczny, głęboki głos Ashleigh Murray. Fanów „Riverdale” z całą pewnością ucieszy informacja, że na planie „Katy Keene” pojawili się tez inni aktorzy znani ze starszej produkcji. W jednym odcinku Katy Keene odwiedza bowiem bliska przyjaciółka z Riverdale, a jest nią nie kto inny jak Veronica Lodge grana przez Camillę Mendes. Można powiedzieć, że to pierwszy w historii crossover w serialach z uniwersum Archie Comics. Żeby obejrzeć ten odcinek, a także inne odsłony „Katy Keene”, wystarczy wejść na CDA.

Katy Keene [2020] – Online
Prawdziwy tytuł filmu Katy Keene
First air date Feb. 06, 2020
sezon 1
Odcinki 1
Udostępnij0

Podobne tytuły

The Fosters [2013] – Online
Ucieczka z Dannemory [2018] – Online
Sweet Home [2020] – Online
For Life [2020] – Online
[You] Ty [2018] – Online
Station 19 [2018] – Online
Duncanville [2020] – Online
Mayans M.C. [2018] – Online
Księga czarownic [2018] – Online
Operation Buffalo [2020] – Online
Orange is the New Black [2013] – Online
Work in Progress [2019] – Online

Zostaw recenzję o filmie:

×
Miłego oglądania!