Deputy [2020] – Online - Lektor Polski

Deputy [2020] – Online

Jan. 02, 2020
Twoja ocena 0
10 1 głosów

Sezony i odcinki

1Sezon 1 Jan. 02, 2020

Creator

Creator

Obsada filmu

Stephen Dorff isBill Hollister
Bill Hollister
Yara Martinez isPaula Reyes
Paula Reyes
Bex Taylor-Klaus isBrianna Bishop
Brianna Bishop
Shane Paul McGhie isJoseph Harris
Joseph Harris
Danielle Moné Truitt isCharlie Minnick
Charlie Minnick
Mark Moses isJerry London
Jerry London

Streszczenie filmu

Hollister jest zastępcą patrolu górskiego L.A., który nagle zostaje wyniesiony na stanowisko szeryfa miasta, kiedy człowiek, którego zastępuje, niespodziewanie umiera. Archaiczne prawo miejskie dyktuje łańcuch sukcesji i podczas gdy władze, które próbują zastąpić Hollistera, postanawiają całkowicie zreformować policję. Polityka Hollistera jest co najmniej błotnista. „Zastępca” często ma wrażenie, że gra do konserwatywnych wartości o nieomylności policji – rozmowy o konieczności użycia siły prowadzą do tego, że chłopcy w niebieskim kolorze nie mogą zrobić nic złego, a Hollister dosłownie przerywa śledztwo w sprawie skarg na funkcjonariuszy – co jest ujęciem, które w 2020 roku zdenerwuje niektórych ludzi, biorąc pod uwagę napiętą dynamikę między policjantami a obywatelami L.A..

Miejsce akcji Deputy lektor pl

Serial online pl Deputy osadzony jest w teraźniejszości, w którym gliniarze miejscy nazywają się „stróżami prawa”, ma bardzo podniosłe znaczenie jako istniejący w swoistej tradycji Dzikiego Zachodu, która współistnieje niepokojąco ze współczesnością.Na takie widowisko jest publiczność – w pewnym sensie jest ono recenzowane, bo negatywna recenzja tylko utwierdza w przekonaniu, że dany segment kraju po prostu go nie dostanie. Ale jest coś w tym, że oglądanie Stephena Dorffa bezustannie gazuje pokoje pełne policjantów, aby być bardziej agresywnym, mniej zahamowanym, przychodzącym tak, jak po latach niepokojących przykładów użycia nadmiernej siły przez policjantów i gorszych wobec ludzi koloru, co mnie niepokoi (obsada Dorffa nie jest tu nagłówkiem, ale istnieje w cieniu jego doskonałego występu w trzecim sezonie „True Detective’s”, zestawie epizodów, w których wiele jest do powiedzenia na temat sprawiedliwości wymierzonej przez policję).
Być może to, co zniechęci nawet partyzantów skłonnych polubić

Deputy lektor pl, to zasadniczo leniwe tempo akcji. Kiedy pojawia się zastępca Hollistera (Bex Taylor-Klaus), jego żona i córka wymieniają się, w jakiś sposób, zarówno „To będzie zabawa!” i „Lubię ją!”, dwa braku odpowiedzi miały wskazywać na konflikt w przyszłości bez wykonywania pracy. A kiedy ten zastępca mówi Hollisterowi, że ich wczesne wspólne dni były „niezłą jazdą”, odpowiada: „Zapnijcie pasy”. Dopiero zaczynamy.” Krótko mówiąc, polityka „zastępcy” może pochodzić z ostatniej dekady, ale jej pismo wydaje się pochodzić z innego wieku.

Zróżnicowane sceny

Każda inna scena wydaje się być przeznaczona dla Hollistera, aby przejść na rant o stanie jego miasta i garniturów nad nim, którzy zatruli dobrych mężczyzn i kobiet w niebieskim. Jest coś atrakcyjnego w prostocie dobrego człowieka, który potrzebuje tylko „odznaki, pistoletu i tego, co jest w twoim sercu”, ale czy trzeba o tym przypominać co trzy minuty? Być może zespół, w tym reżyser David Ayer – człowiek, który uwielbia współczesne historie o gliniarzach, po napisaniu „Dnia Treningu” i wyreżyserowaniu „Koniec Zegarka” – wiedział, że sama fabuła nie powstrzyma widzów przed zmianą kanału, więc wracają do kowboja dobrze, by utrzymać zaangażowanie ludzi.
Oficer zostaje zastrzelony w sklepie monopolowym – tak, pociągają za serce jak najszybciej – a obie linie fabularne są ogólne i trudno o nie dbać. Pokazy takie jak „Southland” i „The Shield” wiedziały, jak zrównoważyć ich złożone postaci z epizodycznymi narracjami i ciekawymi przypadkami tygodnia. Na razie tego tu brakuje.

Czy serial Deputy CDA się rozwinie wg oczekiwań?

Może być za wcześnie, by stwierdzić, czy serial lektor pl Deputy potrafi z tygodnia na tydzień przedstawić coś bardziej złożonego. Dorff stanął na wysokości zadania, a w obsadzie wspierającej znajdują się inni ciekawi wykonawcy, zwłaszcza Taylor-Klaus, którego charakter wydaje się najlepiej oddawać to, jak się sprawy mają i dokąd zmierza miasto Los Angeles. Biorąc pod uwagę, że jest teraz zastępcą technicznym nowego szeryfa Hollistera w mieście, być może show jest naprawdę o niej w pierwszym rzędzie.

Zmarnowany potencjał?

To, co w Deputy z polskim lektorem najbardziej trwoni potencjał do odkrywania ciekawych podtekstów, to rzeczywisty tekst, który wychodzi z ust ludzi. Dorff pokazał, jak wspaniale potrafi być z odpowiednim materiałem w zeszłym roku, ale nikt nie jest w stanie do końca sprzedać takiego wiersza jak „Zbyt wiele oszczędności i za mało dupków!”.

Co rodzice powinni wiedzieć przed wsolnym obejrzeniem Deputy CDA z polskim lektorem?

Rodzice muszą wiedzieć, że Deputy serial online jest policyjnym dramatem z zachodnim skrętem, i jako taki charakteryzuje się mnóstwem brutalnych pościgów, strzelanin, rannych i zabójstw, oprócz wypadków samochodowych, kłucia i porwań. Jest kilka silnych seksualnych innuendo, w tym odniesienia do ciąży, pornografii, handlu ludźmi w celach seksualnych i sztucznego zapłodnienia. Jest kilka mocnych sformułowań (w tym „wkurzony”, „tyłek” i „piekło”), a głównym tematem są narkotyki i gangi narkotykowe (widoczne są akcesoria narkotykowe). Wyraźnie widoczne jest też logo Chevroleta.

Deputy [2020] – Online
Deputy [2020] – Online
Deputy [2020] – Online
Deputy [2020] – Online
Prawdziwy tytuł filmu Deputy
First air date Jan. 02, 2020
Last air date Jan. 09, 2020
sezon 1
Odcinki 4
Duration 43m
Udostępnij0

Podobne tytuły

El Juego de las Llaves [2019] – Online
Hologramowa miłość [2020] – Online
9-1-1: Lone Star [2020] – Online
Station 19 [2018] – Online
Godfather of Harlem [2019] – Online
The War of the Worlds [2019] – Online
DC: Supergirl [2015] – Online
Atypowy [2017] – Online
Curon [2020] – Online
Little America [2020] – Online
Branża [2020] – Online
Lucyfer [2016] – Online

Zostaw recenzję o filmie:

×
Miłego oglądania!