DC: Arrow [2012] – Online - Lektor Polski

DC: Arrow [2012] – Online

Oct. 10, 2012
Twoja ocena 0
10 2 głosów

Sezony i odcinki

1Sezon 1 Jan. 15, 2016
9
1Sezon 1 Oct. 10, 2012
10
2Sezon 2 Oct. 09, 2013
3Sezon 3 Oct. 08, 2014
4Sezon 4 Oct. 07, 2015
10
5Sezon 5 Oct. 04, 2016
6Sezon 6 Oct. 11, 2017
7Sezon 7 Oct. 14, 2018
8Sezon 8 Oct. 14, 2019

Creator

Obsada filmu

Stephen Amell isOliver Queen
Oliver Queen
David Ramsey isJohn Diggle
John Diggle
Katie Cassidy isLaurel Lance / Black Canary
Laurel Lance / Black Canary
Rick Gonzalez isRene Ramirez / Wild Dog
Rene Ramirez / Wild Dog
Juliana Harkavy isDinah Drake / Black Canary
Dinah Drake / Black Canary
Ben Lewis isWilliam "
William "
Katherine McNamara isMia Smoak / Blackstar
Mia Smoak / Blackstar
Joseph David-Jones isConnor Hawke
Connor Hawke
LaMonica Garrett isMar Novu / The Monitor
Mar Novu / The Monitor

Streszczenie filmu

Rodzice muszą wiedzieć, że serial online Arrow to napięta seria akcji i przygód, luźno oparta na komiksie z DC Comics o rozbitku, który wraca do rodzinnego miasta, aby zrekompensować sobie przeszłe grzechy, mszcząc się na przestępcach, którzy nękają jego miasto. Jego bronią z wyboru jest łuk i strzała (stąd jego moniker), ale jest on również biegły w posługiwaniu się inną bronią i w walce wręcz, więc w przedstawieniu jest dużo walki / przemocy.

Bohaterowie

Główni bohaterowie umierają w trakcie pokazu, czasami szokująco, a ich śmierć staje się kolejną motywacją do walki z przestępczością. Widzowie zobaczą także narkotyki dla nastolatków (głównie związane z ich obsługą lub kupnem), picie oraz sugestie dotyczące seksu. Warto jednak zauważyć, że romantyczny związek w sercu spektaklu jest taki, który został zniszczony przez długoletni akt oszustwa głównego bohatera, a jego pragnienie nadrobienia błędu pomaga podsycać jego czujność.

Chociaż jego działania są w obronie niewinnych ofiar, a on starannie dobiera swoje oceny, koncepcja wzięcia sprawiedliwości w swoje ręce jest irytująca – i jeden z wielu tematów, które rodzice mogą omówić z nastolatkami po obejrzeniu.

Zarys fabuły serialu online Arrow

Arrow to amerykański serial telewizyjny online CDA, który można zaklasyfikować do gatunku action adventure. Głównym bohaterem jest Oliver Queen, playboyowy miliarder, który zaginął na morzu, gdy jego jacht wywrócił się i musiał walczyć o przetrwanie przez pięć lat samotnie na nieznanej wyspie. Serial lektor pl Arrow zaczyna się od jego powrotu do domu i zmiany spojrzenia na życie. Podejmuje postać zamaskowanego strażnika i zaczyna walczyć z przestępczością z wybraną przez siebie bronią, którą jest łuk i strzała. Seria opiera się na fikcyjnym komiksie DC postać Green Arrow i przesuwa się do tyłu w czasie tak bardzo, jak to robi do przodu, aby uzasadnić działania teraz vigilante trzymając widzów poinformowany poprzez wprowadzenie retrospekcje zdarzeń, które stało się „playboy / Soft” Oliver Queen, aby włączyć go do tej ciemnej postaci. Pierwszy odcinek miał swoją premierę w Ameryce Północnej w sieci CW (CBS i Warner Bros.) 10 października 2012 roku, a emisja międzynarodowa odbyła się pod koniec roku.

Nawiązanie do Smallville – Arrow serial bez limitu online z lektorem

Arrow nie dziwi, że zbiega się w czasie z finałem serialu Smallville w 2011 roku, który chronologicznie podróżował Supermanów od dzieciństwa do zostania superbohaterem, przejmując 8pm czasu, który wcześniej był w posiadaniu Smallville w sieci CW. To strategicznie działało na wielu frontach.

Po pierwsze, jest on porównywany od samego początku do Smallville, dwa pokazy, które są inspirowane przez postacie komiksowe z DC, który działa w celu zwiększenia zainteresowania wśród widzów i fanów Smallville, po drugie, jest to pokazanie Green Arrow w innym świetle niż jego osoba bez opieki, który gość grał w Smallville i wreszcie został umieszczony przed bardzo popularnym show Super Natural, oba pokazy odzwierciedlają się w temacie thrillerów akcji suspensowej z głównych bohaterów będących myśliwymi.

Wielki powrót DC

Serial Arrow – seria, która pomogła uruchomić pół tuzina pokazów DC na CW – dobiegła końca. Zakończenie to ładnie dopełniło większość historii naszych ukochanych bohaterów, ale pozostawiło jedną intrygująco otwartą – potencjalnie nawet drażniącą serię spin-off.

Seria w komplecie

Po ośmiu latach ratowania swojego miasta, podróż Olivera Queena w końcu dobiega końca, a jeśli Arrow sezon 8 i seria finałowa przyczepa jest czymś, co ma przejść, to będzie to emocjonalne pożegnanie. Wiemy już od jakiegoś czasu, że ten sezon zamknie łuk Olivera jako Zielona Strzała, ale tajemnica, jak to się skończy, wciąż pozostaje tajemnicą. Przyczepa nie zdradza wiele, ale nadaje ton naładowanemu emocjonalnie finałowi, który będzie eksplorował spuściznę, jaką Oliver pozostawił po sobie w postaci Zielonej Strzały.

Ostatni sezon serialu online Arrow, przyćmiony nieco przez wielopostaciowy crossover Crisis on Infinite Earths, widział Olivera pracującego z The Monitor, aby zapobiec zniszczeniu multiverse. Czyniąc to, Oliver musiał podróżować do alternatywnych ziem, zmierzyć się z wrogami z przeszłości i pożegnać się z ukochanymi, gdy przygotowywał się do ostatecznej ofiary. W trakcie tej podróży został połączony z dorosłymi dziećmi, co pozwoliło mu poznać rodzinę, za którą chętnie oddaje życie. W końcu, Oliver poświęca się, aby zapobiec Anty-Monitor zniszczyć wielorakie.

DC: Arrow [2012] – Online
DC: Arrow [2012] – Online
DC: Arrow [2012] – Online
DC: Arrow [2012] – Online
DC: Arrow [2012] – Online
DC: Arrow [2012] – Online
DC: Arrow [2012] – Online
DC: Arrow [2012] – Online
DC: Arrow [2012] – Online
DC: Arrow [2012] – Online
Prawdziwy tytuł filmu Arrow
First air date Oct. 10, 2012
Last air date Nov. 05, 2019
sezon 8
Odcinki 170
Duration 42m
Udostępnij5

Podobne tytuły

FBI: Most Wanted [2020] – Online
Śledczy do pary [2016] – Online
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba [2019] – Online
Vinland Saga [2019] – Online
Dynastia [2017] – Online
Breaking Bad [2008] – Online
Jane the Virgin [2014] – Online
Line of Duty [2012] – Online
Çukur [2017] – Online
Godfather of Harlem [2019] – Online
Forhøret [2019] – Online
Freud [2020] – Online [Lektor PL]

Zostaw recenzję o filmie:

×
Miłego oglądania!