Danger Force [2020] – Online - Lektor Polski

Danger Force [2020] – Online

Mar. 28, 2020
Twoja ocena 0
10 1 głosów

Sezony i odcinki

1Sezon 1 Mar. 28, 2020

Creator

Obsada filmu

Streszczenie filmu

Henry Danger to tytułowy bohater jednego z najdłużej emitowanych seriali komediowych Nickelodeon, który wkrótce zniknie z ekranów. Zakończenie działalności tej postaci nie oznacza, że nie pojawią się nowi bohaterowie, którzy zastąpią Henry’ego w zwalczaniu zła. W nowej serii serialu online “Danger Force” pojawią się dwie postacie, które oryginalnie występowały w przygodach superbohatera, jego mentora i grupy pomocników. W nowej odsłonie serii zobaczymy postać Captain Man, graną przez Coopera Barnes’a i Schworz, granego przez Michaela D.Cohen, którzy połączy się z grupą czterech nowych bohaterów.

Pomysł stacji Nickelodeon na kontynuowanie serii “Henry Danger” poprzez wprowadzanie nowych bohaterów ma nie tylko odświeżyć nieco całą fabułę, ale również przyciągnąć do oglądania nową, młodą publiczność.

O czym opowiada serial Danger Force?

W świecie Henry’ego Dangera nadchodzą wielkie zmiany. Czasy, w jakich przyszło mu żyć zmieniły się. Zło, które czyha we Wszechświecie, stało się jeszcze bardziej niebezpieczne. Do głównego bohatera dołączają pomocnicy, którzy pomogą mu w walce o wysoką stawkę.

Minęły trzy tygodnie, odkąd Captain Man i Kid Danger pokonali Drex. Razem z Henrym, który działa w Dystopii, Captain Man i Schwoz postanawiają otworzyć ‘Swellview Academy of the Gifted’. Czterech nowych bohaterów zostało wprowadzonych w ostatnich odcinkach “Henry Danger”, zmieniając całą serię w “Danger Force”. Nowi pomocnicy zostają zrekrutowani do nowej akademii. Pretendenci do miana superbohaterów – Chapa, Miles, Mika i Bose – najpierw muszą przejść przez szkolenie, w którym nauczą się kontrolować swoje superumiejętności. Młodzi uczniowie niegdyś zostali narażeni na działanie rzadkiej energii pochodzącej z broni Omega. Schwoz uczy ich, jak opanować i wykorzystać drzemiący w nich potencjał. Dodatkowo, dzieci muszą ukrywać swoją prawdziwą tożsamość, nawet przed własną rodziną.

Pewnego dnia Captain Man zostaje gdzieś wezwany. Swoją nieobecność wyjaśnia koniecznością omówienia sposobu walki z rozprzestrzeniającą się przestępczością. Tej samej nocy Captain Man wysyła do grupy Danger Force wiadomości z informacją, aby ci powstrzymali kradzież kozy, która stale mówi “ale”. W międzyczasie młodzi bohaterowie odkrywają, że Captain Man kłamał w sprawie swoich działań, aby zatuszować inne rzeczy. Tak naprawdę, chce on powstrzymać dziecko o imieniu Crank i jego dwóch zwolenników przed uwolnieniem dziadka z więzienia Swellview. Danger Forcenatychmiast teleportują się do więzienia Swellview, gdzie próbują pomóc w walce ze złymi ludźmi. Ze względu na to, że Danger Force nie kontrolują jeszcze swoich mocy, a moce Mika nie są wystarczające, ponoszą klęskę w pierwszej bitwie. Przypadkowo uwalniają wrogów, których starali się powstrzymać oraz wielu innych złoczyńców z więzienia Swellview. Danger Force, wraz z Captain Man dochodzą do wniosku, że wniosku, że wszyscy potrzebują więcej treningów. Czy złoczyńcy zostaną złapani i zapanuje porządek we Wszechświecie? Jakie losy czekają głównych bohaterów? Tego dowiesz się, oglądając nowe przygody grupy Danger Force!

Obsada serialu Danger Force

Za stworzenie kontynuuacji świata Henry’ego Dangera w nowej odsłonie jako “Danger Force” odpowiedzialny jest Christopher J. Nowak. Za produkcję seriala zabrał się Cooper Barnes. Całość serii powstała dla stacji Nickelodeon pod nadzorem Shauna Pelana. W czwórkę nowych bohaterów wcielili się Luca Luhan, Havan Flores, Dana Heath oraz Terrence Little Gardenhigh.

Danger Force- gdzie obejrzeć?

Nickelodeon jak dotąd wyprodukował 128 odcinków, podzielonych na 5 sezonów, serii “Henry Danger”. Na przełomie lat, był to najchętniej oglądany program na stacji Nickelodeon wśród dzieci w wieku od 6 do 11 lat. Kontynuacja odcinków z nowymi bohaterami chce powtórzyć ten sukces. Nowe odcinki niesamowitej grupy bohaterów “Danger Force” obejrzysz w telewizji oraz online na platformie CDA.

Danger Force na CDA

Przygody czwórki bohaterów grupy Danger Force zadebiutowały 28 marca 2020 roku. Danger Force lektor polski, pokaże Ci, jak zgrany zespół przeciwstawia się złu we Wszechświecie. Już dziś obejrzyj wszystkie odcinki online na CDA.

Danger Force [2020] – Online
Danger Force [2020] – Online
Danger Force [2020] – Online
Prawdziwy tytuł filmu Danger Force
First air date Mar. 28, 2020
Last air date Apr. 18, 2020
sezon 1
Odcinki 5
Udostępnij8

Podobne tytuły

Mythic Quest: Raven’s Banquet [2020] – Online
Równonoc [2020] – Online
Nande Koko ni Sensei ga!? [2019] – Online
Raising Dion [2019] – Online
Najlepszy najgorszy weekend [2018] – Online
Amerykańscy Bogowie [2017] – Online
Ania, nie Anna [2017] – Online
Call the Midwife [2012] – Online
Doom Patrol [2019] – Online
Mroczne materie [2019] – Online
Orville [2017] – Online
Shameless [2004] – Online [Lektor PL]

Zostaw recenzję o filmie:

×
Miłego oglądania!