Council of Dads [2020] – Online - Lektor Polski

Council of Dads [2020] – Online

Mar. 24, 2020
Twoja ocena 0
10 1 głosów

Sezony i odcinki

1Sezon 1 Mar. 24, 2020

Creator

Creator

Obsada filmu

Michele Weaver isLuly Perry
Luly Perry
Clive Standen isAnthony Lavelle
Anthony Lavelle
J. August Richards isDr. Oliver Post
Dr. Oliver Post

Streszczenie filmu

Jako młody tata, Bruce Feiler, autor bestsellerowych bestsellerów New York Timesa i gospodarz telewizji, otrzymywał druzgocące wiadomości. Rzadka forma raka zagrażała nie tylko jego życiu, ale także przyszłości jego rodziny. Pojawiło się pojedyncze pytanie: Kto byłby tam dla jego żony i córek, gdyby go nie było?

Feiler zwrócił się do sześciu niezwykłych mężczyzn, którzy pomogli go ukształtować i poprosili o ich obecność w życiu jego córek. Rada Ojców jest niezapomnianym portretem tych mężczyzn, którzy oferują mądrość, humor i wskazówki, jak żyć, jak kochać, jak kwestionować, jak marzyć.

Źródłem dla hitowego serialu NBC, Council of Dads CDA, jest wyjątkowa historia, która oferuje nam wszystkim lekcje – pomaga nam zbliżyć się do tych, których kochamy, docenić to, co najcenniejsze i docenić siłę wspólnoty.

Kiedy świat lega w gruzach – Council of Dads lektor pl

Kiedy Scott, kochający ojciec czwórki dzieci, ma cały swój życiowy plan zrzucony przez diagnozę raka, wzywa kilku swoich najbliższych sprzymierzeńców, aby weszli w rolę ojców pomocniczych na każdym etapie życia jego rosnącej rodziny. Scott tworzy zaufaną grupę wzorców, do której należą Anthony, jego najstarszy przyjaciel; Larry, jego sponsor AA; oraz Oliver, jego chirurg i najlepszy przyjaciel jego żony, Robin. Panowie ci zgadzają się poświęcić się wspieraniu i prowadzeniu niesamowitej rodziny Scotta przez wszystkie triumfy i wyzwania, jakie życie ma do zaoferowania – na wszelki wypadek, gdyby nigdy nie mógł tego zrobić sam.

Serial Council of Dads, zainspirowany najlepiej sprzedającym się pamiętnikiem Bruce’a Feilera, wyróżniał się w całym procesie pilotażowym.

Mając podobną wrażliwość jak This Is Us, Council of Dads online jest uważana za potencjalnego towarzysza dla hitowego dramatu rodzinnego.

Adaptacja książki – Council of Dads z lektorem polskim

Council of Dads, z Sarah Wayne Callies, Clive Standen, Tom Everett Scott i J. August Richards, oznacza NBC trzeci pickup nowej serii na następny sezon, dołączając do dramatu prawnego Bluff City Law z Jimmym Smitsem i komedii imigrantów Kal Penna Sunnyside. Cała trójka pochodzi z NBC z Uni TV rodzeństwa.

Pamiętnik Feilera The Council of Dads: My Daughters, My Illness and the Men Who Could Be Me został po raz pierwszy zaadaptowany dla telewizji osiem lat temu jako półgodzinna komedia Petera Tolana, która trafiła do pilota w Fox z Kylem Bornheimerem w roli głównej. Dramat Ratera i Phelana poszedł o krok dalej.

Opowiada on historię Scotta i jego rodziny, których życie zostaje wrzucone do góry nogami, gdy dostaje on potencjalnie śmiertelną diagnozę. W obliczu swojej śmiertelności wraz z żoną gromadzi wyjątkową grupę starannie dobranych przyjaciół, którzy wspierają jego rodzinę i prowadzą ją przez wzloty i upadki wielu życiowych wyzwań.

Fabuła zaciągnięta z ksiązki, ale nie 1 do 1 – Council of Dads

Opublikowany w 2010 roku The Council of Dads Feilera jest kroniką prawdziwych doświadczeń bestsellerowego autora Feilera, który w 2008 roku został zdiagnozowany z rzadkim, zagrażającym życiu rakiem. Obawiając się tego, co brak postaci ojca może zrobić z życiem jego młodych córek bliźniaczek, spojrzał na swoich męskich przyjaciół i zdał sobie sprawę, że nie ma jednej osoby idealnie nadającej się do tej pracy. Założył więc Council of Dads, która składała się z sześciu jego najbliższych przyjaciół, którzy zgodzili się pomóc mu w wychowaniu córek. Każda z nich miała swoją specjalizację: tata odrabiał prace domowe, tata na świeżym powietrzu itp., więc dziewczynki wiedziały, do kogo się zwrócić w konkretnej sprawie, gdy pomoc matki nie wystarczała. Historia Feilera ma szczęśliwe zakończenie – w pełni wyzdrowiał, a rada nigdy nie była w pełni aktywna.

Napisany przez Ratera i Phelana, serial Council of Dads online jest inspirowany bestsellerowym pamiętnikiem Feilera The Council of Dads: Moje córki, moja choroba i ludzie, którzy mogliby być mną. Jest to historia Scotta Perry’ego i jego rodziny, których życie zostaje wrzucone do góry nogami, kiedy dostaje potencjalnie śmiertelną diagnozę. W obliczu swojej śmiertelności, on i jego żona, Robin, gromadzą wyjątkową grupę starannie dobranych przyjaciół, aby wesprzeć swoją rodzinę i poprowadzić ich przez wzloty i upadki wielu życiowych wyzwań.

Council of Dads [2020] – Online
Prawdziwy tytuł filmu Council of Dads
First air date Mar. 24, 2020
Last air date Mar. 24, 2020
sezon 1
Odcinki 10
Duration 43m
Udostępnij0

Podobne tytuły

Marvel: Punisher [2017] – Online
4 Blocks [2017] – Online
The Sinner [2017] – Online
Soundtrack [2019] – Online
Telefonistki [2017] – Online
Skandal w angielskim stylu [2018] – Online
Mindhunter [2017] – Online
FBI [2018] – Online
Servant [2019] – Online
Mesjasz [2020] – Online
Nawiedzony dom na wzgórzu [2018] – Online
Code M [2020] – Online

Zostaw recenzję o filmie:

×
Miłego oglądania!