Najlepsze Filmy Akcji

Kate [2021] – Online

Kate [2021] – Online

Działająca w Tokio brutalna morderczyni zostaje otruta podczas ostatniej akcji. Ma teraz mniej niż dobę, aby dowiedzieć się, kto za tym stał, i ...
Sweet Girl [2021] – Online

Sweet Girl [2021] – Online

Zrozpaczony mąż przysięga wymierzyć sprawiedliwość ludziom odpowiedzialnym za śmierć jego żony. Musi przy tym chronić córkę – jedyną bliską ...
Zwarcie [2021] – Online

Zwarcie [2021] – Online

Bohaterką filmu jest Lindy, kobieta, która pracuje jako wykidajło. Bohaterka ma również ogromny problem z panowaniem nad agresją, w którym pomaga ...
Seobok [2021] – Online

Seobok [2021] – Online

Były agent wywiadu, Ki Heon, ma za zadanie bezpiecznie przetransportować Seo Boka, pierwszego w historii klona ludzkiego, który skrywa sekret ...
The Old Guard [2020] – Online
6.7

The Old Guard [2020] – Online

Czwórka odwiecznych obrońców ludzkości, których śmierć się nie ima, odkrywa nową nieśmiertelną i mierzy się z przeciwnikiem zainteresowanym ich mocami.
Legionista Maxx [2020] – Online
6.3

Legionista Maxx [2020] – Online

Po nieudanej misji w Ameryce Południowej były legionista Maxx (Dominiquie Vandenberg) wraca do zdrowia i zrywa z życiem pełnym przemocy. Pomaga ...
Cross: bunt Łotrów [2019] – Online
3.8

Cross: bunt Łotrów [2019] – Online

Uzbrojony w starożytny amulet Callan i jego drużyna bronią Los Angeles. Callan będzie musiał połączyć siły ze śmiertelnym wrogiem, aby chronić miasto.
Anioł w Ogniu [2019] – Online

Anioł w Ogniu [2019] – Online

Rosyjska milionerka weźmie sobie na bezpośredni cel Mike’a Banninga (Gerard Butler), jego żonę i trzy letnią córkę, przy okazji chętnie rozwali ...
Point Blank [2019] – Online
5.7

Point Blank [2019] – Online

Aby uratować ciężarną żonę, pielęgniarz ściga się z czasem oraz łączy siły z rannym podejrzanym o morderstwo, innymi przestępcami i skorumpowaną ...
Naczelny dowódca [2019] – Online
3.4

Naczelny dowódca [2019] – Online

Agent CIA, Jake Alexander (Steven Seagal), poświęcił wiele lat swojej pracy, walcząc z przestępcami w Azji Południowo-Wschodniej. Po kolejnej ...

Najlepsze filmy akcji 2019 Lektor

Jest wiele gatunków filmowych wartych uwagi. W tym tekście przyjrzymy się dokładnie wszelkim tytułom z akcją w roli głównej. Filmów wartych uwagi jest mnóstwo i to tylko od nas zależy, co wybierzemy. Poniżej znajduje się lista 4 najciekawszych propozycji oraz informacje na temat pozostałych dzieł wartych naszej uwagi. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Szczególnie jeśli szuka ciekawej pozycji na wieczorny seans wypełniony wartką akcją i adrenaliną!

Najlepsze filmy akcji – Terminator 2: Dzień sądu

Trudno nie znaleźć osoby, która by nie widziała legendarnego filmu o cyborgu! Jeśli należysz do tego grona, a szukasz najlepszego filmu akcji do zobaczenia, to koniecznie musisz nadrobić tę pozycją. Druga część Terminatora opowiada o tym, iż cyborg z pierwszej części, który zabijał, został przeprogramowany przez ludzi z przyszłości (którzy toczą wojnę z maszynami) tak, aby chronił przywódcę rebeliantów w jego dzieciństwie (w przeszłości). Natomiast maszyny wysyłają lepszy model zabójcy w przeszłość w celu zlikwidowania tej osoby.

Mamy tutaj dużą dawkę adrenaliny i emocji. Sam film może popisać się niesamowitymi scenami i muzyką, którą jest wybitna. Z pewnością żaden fan filmów akcji nie będzie żałował tego, iż zasiadł do zobaczenia tego dzieła. Szczególnie jeśli lubi klimaty sztucznej inteligencji.

Najlepsze filmy akcji – Matrix

Jeśli chodzi o ciekawe filmy akcji, to w zestawieniu nie mogło zabraknąć Matrixa. Swego czasu był rewolucyjny pod względem technologii i „bullet time’u”. Jeśli chcemy kina, gdzie akcja wylewa się z ekranu, to obok tego filmu nie możemy przejść obojętnie. O czym on opowiada? Główny bohater Neo jest hakerem, który trafia na trop innego osobnika jemu podobnemu z większym doświadczeniem. Spotykają się w niebezpiecznych okolicznościach i nagle okazuje się, iż świat, który Neo znał do tej pory, okazuje się tylko iluzją stworzoną przez maszyny, które zawładnęły Ziemią.

Wyzwoleni ludzie ze śpiączki robotów walczą z nimi o przywrócenie starego porządku życia. Na ich czele stoi Morfeusz, który szukał wybrańca, który miał doprowadzić ludzi do zwycięstwa w walce z maszynami. Jest on przekonany, że tą wyjątkową osobą jest Neo. Czy tak jest naprawdę? Tego wszystkiego dowiemy się z tego rewelacyjnego filmu akcji. Jeśli chodzi o filmy akcji CDA – znajdziemy tam wszystkie części Matrixa.

Najlepsze filmy akcji – Predator

Jeśli chodzi o najlepsze filmy akcji, to trzeba wspomnieć o Predatorze. Film ma już swoje lata, ale nie zestarzał się ani trochę. Mamy tutaj. Do czynienia z akcją najwyższych lotów. Na filmy nie będziemy się nudzić ani trochę. Praktycznie ciężko w nim o jakiekolwiek wytchnienie, gdyż tyle się w nim dzieje.

O czym jest ten tytuł? Można bardzo szybko opisać fabułę. Grupa uzbrojonych ludzi przemierza dżunglę, gdy nagle zostaje zaatakowana przez nieznaną istotę z kosmosu, która używa dziwnej broni i dziwnych akcesoriów. Cała akcja filmu to potyczka między tą kreaturą a ludźmi. Mamy tutaj mnóstwo broni, mięśni i męskiego podejścia. Akcja nie zwalnia ani na moment. Pomysły na losy bohaterów w tym filmie są bardzo kreatywne. Jeśli jeszcze nie widzieliśmy tego tytułu, to koniecznie powinniśmy to nadrobić jak najszybciej!

Najlepsze filmy akcji – Szybcy i wściekli (seria)

Jeśli uwielbiamy szybkie samochody, wyścigi i mnóstwo adrenaliny to musimy koniecznie zabrać się za zobaczenie jakiegoś tytułu z serii „Szybcy i wściekli”. Mamy tutaj kilka pozycji i każda z nich jest na swój sposób wyjątkowa. Jeśli nie chcemy wybierać, to zawsze można zabrać się za oglądanie od pierwszej części a skończyć na ostatniej. Kolejność oglądania jest tutaj dowolna. Z pewnością są to fajne filmy akcji, na które warto poświęcić czas, aby je zobaczyć.

Pozostałe filmy akcji 2019 warte uwagi

Jeśli chodzi o najlepsze filmy akcji 2019 lektor pl, to znajdziemy wiele ciekawych tytułów wartych naszej uwagi. Co jeszcze warto zobaczyć, co nie zostało ujęte w tekście? Jakikolwiek tytuł ze stajni Jamesa Bonda. W dzisiejszych czasach raczej nie ustał się żaden fan akcji, który nie widział filmu z Bondem w roli głównej. Ogólnie rzecz biorąc, nie trzeba trzymać się kolejności. Części jest mnóstwo, a starsze wydania mogą nie zawsze dobrze oprzeć się próbie czasu. Także lepiej jest sięgnąć po nieco nowsze tytuły, w których efekty specjalne są wykonane przy użyciu najnowszych technologii. Ta seria to dobre filmy akcji. Jest to bardzo męskie kino.

Rewelacyjnym pomysłem, jeśli chodzi o ciekawe filmy akcji, będzie zobaczenie jakiegoś tytułu z serii „Szklana pułapka”. Mamy tutaj do czynienia z ciekawym kinem, który będzie idealny do tego, aby odpocząć i dobrze bawić się przed ekranem. Filmy mają już swoje lata i bardzo często były emitowane w telewizji, ale dobre tytuły mają to do siebie, iż można je oglądać kilka razy i wcale nie tracą na jakości. Każdy film podany w tym tekście nadaje się do ponownego zobaczenia.

Najlepsze Filmy akcji CDA ma ciekawe i warto wziąć pod lupę ostatnią serię, która jeśli chodzi o kino akcji, jest bardzo istotna. Mianowicie chodzi tutaj o „Rambo”. Film, który jest tak męski, iż może wpędzić w zakłopotanie nie jednego faceta. Mnóstwo broni, walki, potu i krwi. Wszystko, co potrzebne, aby doskonale bawić się przed ekranem!

×
Miłego oglądania!