Zarejestruj się, aby obejrzeć Turkey Drop [2019] – Online z Lektorem Polskim

Obejrzało: 17193 użytkowników

Turkey Drop [2019] – Online - Lektor PL - CDA - Online

Turkey Drop [2019] – Online

Nov. 23, 2019USA90 Min.TV-14
Twoja ocena 0
10 1 głosów
co się dzieje?

Cały film Turkey Drop [2019] – Online

Prawdziwy tytuł filmu Turkey Drop
IMDb Ocena 6.1 35 głosów
TMDb Ocena 6 2 głosów

Streszczenie filmu


Jest to film twórcy Jerrego Ciccoritta dostępny online na stronie CDA z lektorem polskim, twórcy i reżysera telewizyjnych hitów takich jak:

– Nikita,

– Żar Tropików,

– Nieśmiertelny.

Opis fabuły:

Ze względu na bogate filmowe i telewizyjne zaangażowanie w różne produkcje w dziedzinie branży filmowej reżyser postanowił stworzyć film o tematyce romantyczno-komediowej. Sama fabuła przedstawia relacje z ludźmi i życie Lucy Jacobs, która rozpoczęła swój nowy rok uniwersytecki w jednym z większych miast w Stanach Zjednoczonych. Ze względu na życiowe perturbacje komplikuje się jej związek z chłopakiem, z którym jest od dłuższego czasu. Ma ona uzasadnione obawy, że kiedy wróci na przerwę Święta Dziękczynienia zostanie ona porzucona i opuszczona przez swoją wieloletnią miłość. Powodem takiego stanu rzeczy było dłuższe rozstanie na czas studiów, w którym wiele aspektów życiowych się pozmieniało zarówno u niego jak i filmowej protagonistce. Osobowość Lucy Jacobs   pozwoliła jej na przetrwanie w wielkim mieście poza rodziną w środowisku zmiennym dla niej. Jednak życie osobiste ze względów wyjazdowych systematycznie się zmieniało, szczególnie jeżeli chodzi o pogarszający się związek z osobą, która powinna teoretycznie być najbliżej niej. Coraz bardziej zwiększający się lęk przed spotkaniem z swoim obecnym chłopakiem pogarsza się tuż przed przyjazdem do domu. Następuje wtedy zmiana w jej myśleniu i postanawia przejąć kontrolę nad swoimi lękami oraz emocjami, dzięki czemu jest w stanie znowu ustabilizować swoje życie. Na początku jej przygody widz poznaje ją jako studentkę, która nie ma aż tak dużego pojęcia o otaczającym ją świecie. Z czasem jednak poprzez różne stresujące sytuację jej osobowość ulega  transformacji dzięki czemu staje się zdecydowaną, samoświadomą kobietą o ścisłej strukturze priorytetów i celów. Należy tutaj wspomnieć, że film w całości jest dostępny online na stronie internetowej o nazwie cda.pl w wersji z lektorem polskim.

Obsada i miejsce kręcenia filmu, strona techniczna:

W obsadzie występują takie osoby jak:

– Olivia Holt jako Lucy Jacobs,

– Cheryl Hines jako Nancy,

– Genelle Williams jako Anna,

– Karen Clitche jako Darcy,

– Ben Levin jako Dean,

– David Hewlett jako Ron.

Obsadzie głównej towarzyszą aktorzy epizodyczni i drugoplanowi, którzy mieli wcześniejsze doświadczenie w produkcji serialów telewizyjnych. Posiadają oni więc doświadczenie aktorskie, które jest widoczne podczas oglądanie seansu tego filmu. Film był realizowany na obszarze Kemptville, Ontario oraz Kanady przez co zdjęcia są wyjątkowo urokliwe i naznaczone kolorytem tamtejszej okolicy. Ze strony technicznej film powstał przy użyciu najnowszych technologii mających na celu zapewnić wysoką rozdzielczość obrazu oraz wystarczające natężenie barw i kolorów. Krajobrazy, które występują w tym rejonie ziemi, które są wpasowane w ujęcia podczas kręcenia komedii romantycznej momentami autentycznie urzekają i przekonują do dalszego oglądania filmu. Ze względu na dynamikę oraz skupienie się na jednej osi fabularnej film trwa prawie półtorej godzinny, dokładnie 84 minuty. Część wątków jest przedstawiona z różnej perspektywy przez co widz ma szansę zaobserwować relacje między postaciami pochodzącą z różnych ujęć. Pomimo krótkiego czasu trwania filmu, przedstawia on zwięzła historię dwojga ludzi, którym w życiu ze względu na różne okoliczności życie przysporzyło wielu problemów. Pomimo dramatycznego zacięcia w większości w dziele autorskim znajdują się wątki humorystyczne oraz gagi, które mają na celu rozśmieszyć widza oglądającego fabułę. Film ze względu na miejsce kręcenia posiada anglojęzycznych aktorów i został nakręcony z ich udziałem, dzięki bogatej ofercie serwisu CDA.pl film ten jest dostępny na tej właśnie stronie internetowej, dzięki czemu można poznawać różne dzieła filmowe, czasami niedostępne w innych serwisach streamingowych takich jak: Netflix czy też HBO GO. W tym przypadku film jest dostępny z udziałem lektora głosowego w języku polskim.

Turkey Drop [2019] – Online
Turkey Drop [2019] – Online
Turkey Drop [2019] – Online
Turkey Drop [2019] – Online
Turkey Drop [2019] – Online
Turkey Drop [2019] – Online
Turkey Drop [2019] – Online
Udostępnij16

Podobne tytuły

Ulan [2019] – Online
Mała Italia [2018] – Online
Picture Perfect Royal Christmas [2019] – Online
Christmas 9 to 5 [2019] – Online
The Kissing Booth 2 [2020] – Online
Sense, Sensibility & Snowmen [2019] – Online
After. Ocal mnie [2021] – Online
Między nami kosmos [2017] – Online
Faith, Hope & Love [2019] – Online
Romance on the Menu [2020] – Online
Christmas In Evergreen: Tidings of Joy [2019] – Online
Royal Blossom [2021] – Online

Zostaw recenzję o filmie:

×
Miłego oglądania!