Zarejestruj się, aby obejrzeć Trolls World Tour [2020] Trolle 2- Online z Lektorem Polskim

Obejrzało: 10169 użytkowników

Trolls World Tour [2020] Trolle 2- Online - Lektor PL - CDA - Online

Trolls World Tour [2020] Trolle 2- Online

Mar. 12, 2020USA94 Min.PG
Twoja ocena 0
10 1 głosów
co się dzieje?

Cały film Trolls World Tour [2020] Trolle 2- Online

Prawdziwy tytuł filmu Trolls World Tour
IMDb Ocena 7.4 28 głosów
TMDb Ocena 9.5 2 głosów

Streszczenie filmu


Trolle 2

Pewnego dnia Queen Poppy i Branch udają się na spacer. Wydawałoby się, że to zwykła codzienna przechadzka. Nic bardziej mylnego. W czasie wycieczki, będąc już daleko od swojej wioski, odkrywają niesamowitą rzecz. Poza ich osadą mieszkają inne, nieznane im dotąd Trolle. Niestety okazuje się, że relacje, jakie przyjdzie im z nimi łączyć, nie są najlepsze. Niespodziewanie nad świat Trolli nadciąga wielkie niebezpieczeństwo, które może zagrozić całej populacji. Wtem Poppy i Branch wraz z przyjaciółmi, postanawiają wyruszyć w wielkę podróż przez nowe, a zarazem niebezpieczne lądy, aby dokonać niemożliwego. Ich zadaniem będzie pogodzić ze sobą wszystkich Trolli, by w zjednoczonej sile móc przeciwstawić się wrogowi.

O czym opowiada film Trolle 2?

Niecodziennie widzi się tyle koloru i urokliwości. Jeśli takie odczucia będziesz mieć, oglądając zwiastun nowego filmu Trolle 2, oznacza to tylko jedno. Widzu! Oglądasz zbyt dużo ponurych filmów, w których jest zbyt dużo antybohaterów. A może już czas na trochę słoneczka w życiu? Daj się porwać nowej przygodzie wraz z urokliwymi Trollami.

Już sam początek filmu Trolle 2 zapowiada, o czym będzie. Motywem przewodnim, z którym przyjdzie nam oraz głównym bohaterom się zmierzyć będzie muzyka. Widzimy to w pierwszych scenach, gdzie jeden z Trolli woła Poppy, aby ta wraz z przyjaciółmi pomogła mu w kryzysowej sytuacji. Chodzi o narodziny nowego Trolla. Na świecie pojawia się hip-hopowy troll Mały Diament, który od razu zaczyna śpiewać w swoim stylu. Cała wioska żyje szczęśliwie w swoim niezachwianym świecie.

W słoneczny dzień Queen Poppy i Branch udają się na długi spacer. Niespodziewanie na swojej drodze spotykają królową Barb i wtedy odkrywają, że poza ich wioską żyją inne Trolle. Niestety wydają się im one kompletnie odosobnione. Okazuje się, że nowe relacje nie są najlepsze. Królowa Barb jest władczynią hard rockowych trolli. Inne gatunki muzyczne sprawiają, że ciężko jest znaleźć nić porozumienia między wioskami.

Królowa Barb uważa, że jej muzyka jest najlepsza i postanawia wykończyć wszystkie gatunki muzyczne, oprócz swojego – rocka. Nowe trolle nie są jak te, które już znamy. Inaczej śpiewają, inaczej tańczą, są tak inni, że aż ciężko to sobie wyobrazić.

Nad niezachwiany świat Trolli nadciąga wielkie niebezpieczeństwo. Queen Poppy w obliczu zagrożenia uważa, że różnice dzielące poszczególne wioski nie mają znaczenia. Postanawia ruszyć na wyprawę, której celem jest zjednoczenie wszystkich znanych dotąd Trolli, aby wspólnie mogli uratować świat i muzykę. Czy uda się połączyć zwaśnione wioski i zagrać wspólnie w harmonii jedną pieśń? Jak potoczy się cała przygoda? Wiemy jedno, Queen Poppy z pewnością nie podda się, dopóki wszystko nie wróci do dawnego porządku.

Obsada aktorska filmu Trolle 2

Twórcy filmów “Shrek” i “Dzieciak rządzi” zapraszają na nowy film animowany Trolle 2 (tytuł oryginalny – “Trolls World Tour”). W filmie usłyszymy Justina Timberlake’a (Branch) i Annę Kendrick (Queen Poppy), a także laureata nagrody Akademii Filmowej Sama Rockwella (Hickory) oraz zdobywcę nagrody Grammy – Chance’a the Rappera. Ich głosami przemówią i zaśpiewają Trolle. A to nie koniec niespodzianek – jednej z postaci filmu głosu użyczy Jamie Dornan (Chaz), gwiazda „Pięćdziesięciu twarzy Greya”!

Ekipa filmowa Trolle 2

Za reżyserię nowej odsłony przygód trolli odpowiedzialny jest Walt Dohrn. Trolle 2 będą kontynuacją animacji z 2016 roku. DreamWorks zaprezentował już pełny teledysk singla Just Sing, będący częścią ścieżki dźwiękowej filmu, za którą odpowiedzialny jest Theodore Shapiro. W teledysku usłyszymy Annę Kendrick, Justina Timberlake’a i Mary J. Blige, którzy także podkładają swoje głosy bohaterom sequela.

Trolle 2- gdzie obejrzeć?

Premiera filmu Trolle 2 (“Trolls World Tour”) odbędzie się 19 marca 2020 roku na świecie. Z kolei w Polsce animację obejrzymy od 29 maja 2020 roku. Film jest dostępny online na platformie CDA, gdzie będziesz mieć do niego dostęp w każdej chwili.

Trolle 2 na CDA

Lektor polski, dubbing, obraz FullHD – to wszystko znajdziesz na naszej stronie CDA. W jednym miejscu obejrzysz wiele gatunków filmów i seriali online. Znajdziesz tu najnowsze premiery, w tym Trolle 2. Zapraszamy do oglądania.

Trolls World Tour [2020] Trolle 2- Online
Trolls World Tour [2020] Trolle 2- Online
Trolls World Tour [2020] Trolle 2- Online
Trolls World Tour [2020] Trolle 2- Online
Trolls World Tour [2020] Trolle 2- Online

Director

Walt Dohrn
Director

Obsada filmu Trolls World Tour [2020] Trolle 2- Online

Justin Timberlake isBranch (voice)
Branch (voice)
Anna Kendrick isPoppy (voice)
Poppy (voice)
Karan Soni is(voice)
(voice)
Flula Borg is(voice)
(voice)
James Corden isBiggie (voice)
Biggie (voice)
Kunal Nayyar isGuy Diamond (voice)
Guy Diamond (voice)
Udostępnij0

Podobne tytuły

Mścicielki Grimmów: Walka z czasem [2018] – Online
I Want to Eat Your Pancreas [2018] – Online
Wildling [2018] – Online
Batman: Soul of the Dragon [2021] – Online
Think Like a Dog [2020] – Online
Togo [2019] – Online
A Shoe Addict’s Christmas [2018] – Online
Tajemnice lasu [2014] – Online
Jumanji: The Next Level [2019] – Online
Descendants 3 [2019] – Online
Auntie Edna [2018] – Online
Hotel Transylwania 3 [2018] – Online

Zostaw recenzję o filmie:

×
Miłego oglądania!