Zarejestruj się, aby obejrzeć The Secret Ingredient [2020] – Online z Lektorem Polskim

Obejrzało: 12494 użytkowników

The Secret Ingredient [2020] – Online - Lektor PL - CDA - Online

The Secret Ingredient [2020] – Online

Feb. 15, 2020USA80 Min.TV-G
Twoja ocena 0
0 0 głosów
co się dzieje?

Cały film The Secret Ingredient [2020] – Online

Prawdziwy tytuł filmu The Secret Ingredient

Streszczenie filmu


Film produkcji australijsko-amerykańskiej, obok którego nikt nie przejdzie obojętnie. Kontrowersyjny, posiada tyle samo fanów, jak i przeciwników. Dlaczego w 2006 roku wzbudził tak duże poruszenie?

Z powodu jego głównego wątku — wiary, która od wielu wieków jest ciężkim tematem do dyskusji.

Sekret jest filmem dokumentalnym, złożonym z serii wywiadów z osobami, które prezentują nowy sposób postrzegania świata oraz myślenia. Występują w nim znani autorzy książek motywacyjnych, mówcy motywacyjni, biznesmeni oraz nauczyciele duchowi.

Opowiadają o prawie przyciągania, według którego każdy może przyciągnąć do swojego życia wszystko, czego tylko dusza zapragnie. Ponadto sposób jest ten dziecinnie prosty, wystarczy dobrze wyobrazić sobie swój cel, a „wszechświat” w odpowiedzi nam go podaruje. Działa to na rzeczy materialne, jaki niematerialne. Można prosi o nowy samochód, jak i o wymarzoną pracę, czy wygrana w zawodach sportowych.

Film podzielony jest na rozdziały, które tłumaczą jak poprawnie wizualizować — prowadzić swoje myśli, tak aby otrzymać to, czego się pragnie. Ponadto osoby występujące w filmie, twierdzą, że wielcy ludzie, tacy jak Henry Ford, Leonardo Da Vinci, Galileusz, Napoleon, Beethoven czy Albert Einstein doskonale zdawali sobie sprawę z istnienia tego prawa.

Pojawia się więc pytanie, dlaczego co poniektórzy prowadzą swoje życie tak, jak tego nie chcą? Odpowiedzieć w filmie również jest prosta. Ponieważ większość ludzi myśli o tym, o czym nie chce. O chorobach, o kłopotach finansowych, o bólu i strachu, a według prawa przeciągania dostajesz dokładnie to, o czym myślisz.

Nic więc dziwnego, że film budzi wiele emocji. Przeciwnicy filmu twierdzą, że teorie w nim zawarte są niebezpieczne. W filmie występuje kobieta, u której zdiagnozowano raka piersi. Twierdzi ona, że wyzdrowiała tylko za sprawą pozytywnego myślenia, nie biorąc udziału w żadnej chemioterapii. Z powodu takich twierdzeń film dla niektórych osób może być ciężki do oglądania.

Niemniej jednak The Secret odniósł wielki sukces medialny. Jego autorka, jak i osoby w nim występujące zostali zaproszeni do takich programów jak Larry King Live, The Oprah Winfrey Show czy The Ellen DeGeneres Show.

Mimo kontrowersyjnego tematu filmu warto go zobaczyć, ponieważ głównym jego przesłaniem jest to, aby myśleć bardziej pozytywnie.

Film online można zobaczyć na platformie Netflix.

The Secret Ingredient [2020] – Online

Director

Obsada filmu The Secret Ingredient [2020] – Online

Adam Hurtig isChef Abraham
Chef Abraham
Erik Athavale isFloor Director
Floor Director
Aidan Moreno isChef Collin
Chef Collin
Cheryl Soluk isMrs. Francis
Mrs. Francis
Mariam Bernstein isChef Georgie
Chef Georgie
Udostępnij4

Podobne tytuły

The Shadowheart Curse [2020] – Online
Aladdin [2019] – Online (Aladyn)
Samarytanin [2019] – Online
Christmas at Graceland: Home for the Holidays [2019] – Online
Flip That Romance [2019] – Online
Elise [2019] – Online
Gloria Bell [2019] – Online
My Days of Mercy [2019] – Online
Isi & Ossi [2020] – Online
2:22 [2017] – Online
Culion [2019] – Online
Double Holiday [2019] – Online

Zostaw recenzję o filmie:

×
Miłego oglądania!