Zarejestruj się, aby obejrzeć The Secret [2019] – Online z Lektorem Polskim

Obejrzało: 17953 użytkowników

The Secret [2019] – Online - Lektor PL - CDA - Online

The Secret [2019] – Online

Dec. 31, 2019USAPG
Twoja ocena 0
0 0 głosów
co się dzieje?

Cały film The Secret [2019] – Online

Prawdziwy tytuł filmu The Secret

Streszczenie filmu


Secret. Film na podstawie książki autorki Rhondy Byrne. Dzięki temu możemy poznać, zrozumieć i wcielić w życie prawo przyciągania. To prawo może przyswoić każdy człowiek, który pragnie odmienić swój los, i swoje życie. Prawo przyciągania oparte jest na pozytywnym myśleniu.

Film ma na celu uświadomić ludziom jego pozytywne aspekty, w dążeniu do dobrobytu, gdzie tylko nieliczne osoby posiadły prawo przyciągania, prawo Sekretu.

Prawo to ma nam pokazać, jak zwykli ludzie mogą posiąść to prawo, które leży u podstawy naszych myśli. Przeciętny człowiek zmaga się z brakiem dostatku, brakiem posiadania dobrego zdrowia, ale ta myśl jest określana jako taka, że wpojono nam od dziecka, że zwykle nie zasługujemy na coś, by dostać, to co chcemy. Nauczono nas jak walczyć o wszystko w pocie czoła od świtu do nocy, by móc związać koniec z końcem.

Film, a właściwie dokument ma nam przedstawić sposób myślenia, który dotychczas był uznawany jako nieosiągalny cel. Film można obejrzeć on-line.

Człowiek to matryca energetyczna, która stanowi prawo we wszechświecie. Jeśli ciągle powtarzamy sobie, że „nie jestem tego wart”  albo nie zasługuję na nic pozytywnego w moim życiu”, to przyciągamy do siebie negatywną energię. Każde takie myślenie wprawia w ruch złe rzeczy, niepowodzenia, które dość szybko manifestują się w naszym codziennym życiu. Sekret ma na celu zmianę negatywnego toku  myślenia, na pozytywny. Musimy zakodować w swoim umyśle, że jesteśmy szczęśliwi, spełnieni, mamy dobre zdrowie, i pragniemy zmian na lepsze. Możemy zrobić sobie mapę marzeń, którą powiesimy sobie na łóżkiem. Patrząc na taką mapę, nasz umysł koduje nam, że wszystko to, co pragniemy osiągnąć, i to o czym marzymy jest już w naszym posiadaniu. To człowiek jest kreatorem swojej rzeczywistości, i to od nas zależy czy zechcemy wdrożyć do swego życia Sekret.

Co nam da obejrzenie filmu The Secret [2019]:

  • Wiedzę na temat praw przyciągania
  • Jak zacząć wcielać w życie swoje plany
  • Jak zmienić swoje myślenie, i postrzeganie pewnych informacji
  • Jak przestać się bać, i zacząć myśleć w sposób pozytywny dla naszego życia

Prawo przyciągania, to sekret, który opiera się na fizyce kwantowej. To załamanie fal kwantowych jest odbierane przez nasz umysł, tylko w taki sposób, w jaki go zaprogramujemy. Bądźmy nastawieni pozytywnie do każdej sytuacji, a zaczniemy zmieniać przestrzeń wokół nas w same pozytywne zdarzenia.

 

Director

Andy Tennant
Director

Obsada filmu The Secret [2019] – Online

Udostępnij0

Podobne tytuły

Kobieta idzie przodem [2018] – Online
Grzeczny grzesznik [2018] – Online
Sinaliento [2021] – Online
The Photograph [2020] – Online
Maria, królowa Szkotów [2018] – Online
Top Gun: Maverick [2020] – Online
Peterloo [2018] – Online
Oda do radości [2019] – Online
Euphoria [2018] – Online
W domu innego [2019] – Online
Malmkrog [2020] – Online
Boska miłość [2019] – Online

Zostaw recenzję o filmie:

×
Miłego oglądania!