Zarejestruj się, aby obejrzeć Tesla [2020] – Online z Lektorem Polskim

Obejrzało: 17689 użytkowników

Tesla [2020] – Online - Lektor PL - CDA - Online

Tesla [2020] – Online

Jan. 27, 2020102 Min.PG
Twoja ocena 0
0 0 głosów
co się dzieje?

Cały film Tesla [2020] – Online

Prawdziwy tytuł filmu Tesla

Streszczenie filmu


Tesla to film biograficzny produkcji amerykańskiej. Na ekranach pojawił się w 2020 roku (światowa premiera miała miejsce 27 stycznia 2020 roku), a teraz można obejrzeć go online. To produkcja frapująca, w której pojawiają się hollywoodzkie gwiazdy. Film cieszy się popularnością, w interesujący sposób przybliża widzom biografię Nikola Tesli, wielkiego wynalazcy. Ta amerykańska produkcja na pewno sprawi wiele przyjemności widzom, pozwalając poznać postać, która nie każdemu jest znana. Edison nie doczekał się filmu, a zdecydowanie był o wiele bardziej znany od Tesli. Jednak postać Tesli posiada w sobie pewną magię, zdaniem niektórych był czarodziejem. Ethan Hawke doskonale zagrał słynnego wynalazcę.

Film Tesla [2020] wciąga widza od razu

Film Tesla wciąga widza, postać wynalazcy pokazana jest w bardzo ciekawy sposób. Jego życie było świetnym materiałem na film. Biografia pokazuje postać w sposób dość niekonwencjonalny, widzowie to jednak lubią. Nakręcono go na podstawie scenariusza napisanego jeszcze w latach osiemdziesiątych XX wieku. Film otrzymał nagrodę specjalną im. Alfreda P. Sloane’a, co pokazuje jego jakość oraz potencjał tej pozycji filmowej. Jeśli macie trochę czasu to warto obejrzeć tę biografię. Niesie ona ze sobą wiedzę o twórcy oraz ciekawe przesłanie.

Kim był Nikola Tesla?

Był to zwyczajny chłopak z serbskiej wioski. Nazywany jest człowiekiem, który ujarzmił elektryczność. Był hazardzistą, inżynierem oraz człowiekiem biznesu, ale też wielkim wizjonerem i osobą potrafiącą wiele przewidzieć. Ten syn popa interesował się urządzeniami mechanicznych oraz matematyką, wyróżniały go wielka inteligencja oraz wyjątkowo bystry umysł. Dlatego też uważano go za maga, czarodzieja, co oczywiście nie było prawdą. Była to postać niezwykła: początkowo pilny student, później alkoholik i hazardzista, który nie ukończył studiów politechnicznych. Wykształcenie formalne nie było jednak potrzebne. Geniusz bez dyplomu osiągnął sukces.

Film trzeba obejrzeć, aby dowiedzieć się więcej o osiągnięciach tego niezwykłego człowieka. Filmowa opowieść stworzona przez Amerykanów to doskonały sposób na zgłębienie biografii Tesli.

Director

Obsada filmu Tesla [2020] – Online

Ethan Hawke isNikola Tesla
Nikola Tesla
Kyle MacLachlan isThomas Edison
Thomas Edison
Josh Hamilton isRobert Underwood Johnson
Robert Underwood Johnson
Eve Hewson isAnne Morgan
Anne Morgan
Jim Gaffigan isGeorge Westinghouse
George Westinghouse
Udostępnij0

Podobne tytuły

Zostaw recenzję o filmie:

×
Miłego oglądania!