Zarejestruj się, aby obejrzeć Swingersi [2020] – Online z Lektorem Polskim

Obejrzało: 10878 użytkowników

Swingersi [2020] – Online - Lektor PL - CDA - Online

Swingersi [2020] – Online

Baiwmy się w dużym gronie!
Twoja ocena 1
5.5 2 głosów
co się dzieje?

Cały film Swingersi [2020] – Online

Prawdziwy tytuł filmu Swingersi
TMDb Ocena 2 1 głosów

Streszczenie filmu


„Swingersi” to najnowsza polska komedia z gwiazdorską obsadą. Produkacja spodobała się publiczności, co znalazło odzwierciedlenie w liczbie widzów filmu. O czym są „Swingersi” i gdzie można zobaczyć tę produkcję?

„Swingersi” – o czym jest film?

Reżyser Andrejs Ekis postanowił nakręcić film o lekko kontrowersyjnej tematyce.

Fabian – zamożna gwiazda telewizyjna (Michał Koterski) jest bardzo skupiony na uwadze swoich obserwatorów w mediach społecznościowych, pokazuje, że ideę możliwości seksualnych można znacznie przekoloryzować. Cóż, nasz bohater uważa, że jest prawdziwym macho, któremu żadna kobieta nie jest w stanie się oprzeć i z którym wszyscy chcieliby iść spać. To facet z bardzo jasnym poczuciem humoru. Jest prostakiem, który w jakiś sposób zarobił miliony. Iwonka (Joanna Liszowska) jest wierna swojej stronie, która zgadza się ze wszystkimi swoimi idiotycznymi ideami swojej ukochanej i ma nadzieję, że pewnego dnia uczyni ją gwiazdą telewizyjną. W sumie jest to ich główny cel. Zostań rozpoznawalną gwiazdą. Dlatego po wielu przekonaniach zgadza się z pomysłem Fabiana, aby spróbować swingersów w oczach milionów fanów gwiazdy.

Z drugiej strony mamy pozornie zwyczajne małżeństwo. Ona jest księgową (Ilona Ostrowska), on jest nauczycielem (Krzysztof Czeczot). Mają mieszkanie, w którym czas zatrzymał się gdzieś na początku lat 90. Upał w ich związku dawno się wypalił. Aby go ponownie podpalić, Dorota prosi Andrzeja, aby spróbowali czegoś szalonego. Tak spotykają się obie pary. I tu także spadają maski. I bardzo szybko. Okazuje się, że seksualne przechwalanie się niektórych nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. W sumie chodzi o ten film. Między żartami Koterskiego istnieje brutalna prawda, że seks nie wygląda jak filmy porno, a miłości nie można oszukać.

Oprócz głównej historii otrzymujemy także historię trójkąta miłosnego między Bartkiem, Sylwią i Cezarym (Tomasz Oswiecinski). Związek oparty na życiu w kłamstwie. Jak wiecie, nie można zbudować fundamentu na czymś takim. Zwłaszcza gdy osoba ma bardzo impulsywny temperament w związku. Swingers to format, w którym reżyser Andrejs Ekis podróżuje po świecie i tworzy lokalne wersje. Zajmuje się interesującym tematem i ludzkimi problemami.

„Swingersi” – obsada

W obsadzie „Swingersów” zobaczymy kultowe gwiazdy polskiego kina. W role wcielili się jedni z najpopularniejszych i niezwykle uzdolnieni aktorzy.

W filmie Swingersi występują m.in.:

  • Ilona Ostrowska
  • Joanna Liszowska
  • Barbara Kurdej-Szatan
  • Michał Koterski
  • Krzysztof Czeczot
  • Antoni Królikowski
  • Tomasz Oświeciński

„Swingersi” – brzmi znajomo?

Film powstał na podstawie litewskiego hitu. Jednak szybko pojawiają się fikcyjne i charakterystyczne niuanse. Kurdej-Szatan znajdzie odpowiedniego człowieka, ale ich wiedza nie potoczy się wraz z ich udziałem, jak w wielu innych filmach, Liszowska będzie kierować się nieco innymi motywacjami, niż moglibyśmy się spodziewać, a Oświeciński będzie trochę w stylu Terry Crews Odmień wizerunek twardego faceta. Nawet Michał Koterski gra tutaj ze swoim współpracownikiem i gra Buca w telewizji, który uważa się za symbol seksu. Najwyraźniej twórcy nie są zadowoleni z prostych rozwiązań i istnieje nadzieja, że dostaniemy pracę, która wymknie się spod szuflady gatunku. Jednak zamyka się to coraz bardziej z każdą sceną, aż słychać głośny trzask.

Reżyser ukazuje jednocześnie dwa wątki, ale się nie pokrywają. Łączy ich to, że ich bohaterami są postacie zagubione w swoim istnieniu, znudzone brakiem uwagi drugiej połowy lub desperackim pragnieniem zmiany. Są to normalni ludzie, żyjący swoim życiem. Film ma poruszyć problematykę współczesnych i bliskich widzom problemów, a jendocześnie ukazać, że nie tylko oni się z nimi zmagają.

„Swingersi” – gdzie obejrzeć online?

Film „Swingersi” jak dotąd jest dostępny jedynie w kinie. Nie zobaczymy go jeszcze w wersji online, chociaż najprawdopodobniej wkrótce ulegnie to zmianie. Film z pewnością niedługo pojawi się na popularnych platformach filmowych, na przykład na CDA.pl. Wystarczy odrobinę poczekać.

Udostępnij18

Podobne tytuły

Zostaw recenzję o filmie:

×
Miłego oglądania!