Zarejestruj się, aby obejrzeć Sila [2020] – Online z Lektorem Polskim

Obejrzało: 10831 użytkowników

Sila [2020] – Online - Lektor PL - CDA - Online

Sila [2020] – Online

Jan. 30, 2020
Twoja ocena 0
0 0 głosów
co się dzieje?

Cały film Sila [2020] – Online

Prawdziwy tytuł filmu Sila

Streszczenie filmu


O czym opowiada ”Sila:odnaleźć przeznaczenie”?

Reżyserem serialu ”Sila:odnaleźć przeznaczenie” jest Gül Oğuz . W rolach główncyh wystąpili Cansu Dere (jako Sila) oraz Mehmet Akif Alakurt (jako Boran Aga). Składa się 79 odcinków, z czego każdy trwa około 90 minut.”Sila:odnaleźć przeznaczenie” w Turcji nadawano od września 2006 roku do września 2008 roku.

Kim jest tytułowa Sila?

To dziewczyna pochodząca z ubogiej rodziny, ale adoptowana w dzieciństwie przez bogaczy ze Stambułu. Widz poznaje Silę jako młodą i piękną kobietę. Bohaterka żyje jednak w nieświadomości, nie znając swego prawdziwego pochodzenia. Nie ma wątpliwości, co do tego, że wszyscy członkowie jej biologicznej rodziny nie żyją. Koleje losu doprowadzą do spotkania Sili z jej prawdziwym ojcem, a dziewczyna dowiaduje się w ten sposób, że została ofiarą rodzinnych tajemnic. Życie Sili w skutek kolejnych komplikacji zaczyna toczyć się na tureckiej prowincji, gdzie żądzą tradycyjne wartości, a kobieta nie ma prawa sprzeciwu. Młoda dziewczyna zostanie zmuszona do małżeństwa. Postanowi jednak odnaleźć własne przeznaczenie…Czy Sila odniesie sukces i zdoła przeciwstawić się nieprzychylnemu losowi?

Bajeczne widoki

Tłem dla losów Sili jest tureckie miasto Mardin. Zabytkowe miejsce wypełnione jest bajecznymi widokami, owocami czy rozległymi tarasami.

”Sila” międzynarodowy sukces kasowy

„Sila: odnaleźć przeznaczenie” to jeden z najpopularniejszych tureckich seriali ostatnich lat Sprzedany został  już do ponad 55 krajów na całym świecie (m.in. Argentyna, Boliwia, Brazylia, Bułgaria, Chile, Chorwacja, Ekwador, Gruzja, Grecja, Iran, Kostaryka, Meksyk, Peru, Rumunia, Serbia, Ukraina, Urugwaj, Stany Zjednoczone). „Sila: odnaleźć przeznaczenie” w 2013 roku okazał się najpopularniejszym serialem w Chorwacji. Emitującej go telewizji zapewnił niemal milionową publiczność i rekordowy udział w telewizyjnym rynku. Następnie sukces powtórzył w Serbii i Grecji, okazując się większym hitem od „Wspaniałego stulecia”.

Dla koneserów gatunku

”Sila:odnaleźć przeznaczenie” powinno okazać się hitem oglądalności na miarę ”Wspaniałego stulecia”. Serial ma wszystkie skladowe konieczne do przyciągnięcia szerokiego grona widzów. Jednak największym kluczem do sukcesu okażą się z pewnością burzliwe losy młodej i pięknej Sili, która będzie musiała zmierzyć się z wieloma przeciwnościami, aby poznać swoje prawdziwe przeznaczenie.

Sila [2020] – Online

Director

Obsada filmu Sila [2020] – Online

Udostępnij0

Podobne tytuły

Zabawa w miłość [2018] – Online
Burden [2019] – Online
Angel of Mine [2019] – Online
Ciemniejsza strona Greya [2017] – Online
American Kamasutra [2018] – Online
Thelma [2017] – Online
Mamangam [2019] – Online
Impossible Monsters [2020] – Online
Powiedz jak się nazywasz [2018] – Online
Cisza [2019] – Online
Tango One [2018] – Online
Szklany zamek [2017] – Online

Zostaw recenzję o filmie:

×
Miłego oglądania!