Zarejestruj się, aby obejrzeć Jak poślubić milionera [2019] – Online z Lektorem Polskim

Obejrzało: 13229 użytkowników

Jak poślubić milionera [2019] – Online - Lektor PL - CDA - Online

Jak poślubić milionera [2019] – Online

Nov. 29, 2019PolandPG
Twoja ocena 3
6.5 2 głosów
co się dzieje?

Cały film Jak poślubić milionera [2019] – Online

Prawdziwy tytuł filmu Jak poślubić milionera

Streszczenie filmu


Jak poślubić milionera?

“Jak poślubić milionera?” to nowa polska komedia, w której widz przyjrzy się kompleksowemu przewodnikowi o tym, jak stworzyć szczęśliwy związek. Główni bohaterowie nie czekają na to, co przyniesie im los. Biorą życie w swoje ręce i sami decydują, co chcą osiągnąć. Aby znaleźć wymarzoną miłość, zapisują się na kurs, który ma im zagwarantować znalezienie upragnionej drugiej połówki. Fakt, że nowo poznana sympatia może okazać się milionerem nie będzie przecież żadną przeszkodą, ani powodem do złożenia reklamacji. Jak znaleźć miłość i nie zepsuć tego na pierwszym spotkaniu? Co można, a czego nie wypada robić na pierwszej randce? Czy istnieją sprawdzone metody uwodzenia mężczyzn? Tego wszystkiego dowiesz się, oglądając “Jak poślubić milionera?”!

O czym opowiada film Jak poślubić milionera?

Film “Jak poślubić milionera?” opowiada historię Alicji (Małgorzata Socha). Podczas rutyny dnia codziennego Ala przypadkowo natyka się na kurs prowadzony przez znaną autorkę bestsellerowych poradników-Sonię (Małgorzata Foremniak). Czołowym mottem, które popularyzuje wśród swoich odbiorców Sonia jest “lepiej płakać w Mercedesie niż w pekaesie”. Dla Sonii nie ma rzeczy niemożliwych i mężczyzn nie do zdobycia. Na swoim kursie uczy i pokazuje sprawdzone metody uwodzenia, które zadziałają nawet na najbardziej opornych facetów.

„Jak poślubić milionera”: Małgorzata Socha o roli Alicji

Historia Alicji mogłaby przydarzyć się wielu kobietom, które od dawna czują, że potrzebują zmian w swoim życiu. Kobiety pragnące miłości, będące po wielu niepowodzeniach, które dodatkowo straciły wiarę w szczęśliwy związek, dostają nadzieję, że wszystko może się zmienić. Aby tak się stało, muszą one dać przyzwolenie na to aby otworzyć się na innych, poznać nowe osoby i nie siedzieć samemu w domu, czekając aż druga połówka sama do nich przyjdzie. Należy brać los w swoje ręce, wyjść do ludzi, dać się poznać a co najważniejsze, dać się zaczarować przez kogoś nowego.

„Jak poślubić milionera”: Małgorzata Foremniak o swojej roli

Celem głównej bohaterki jest przede wszystkim mobilizacja kobiet. Sonia chce, aby każda z nich wyszła ze swojej skostniałej skorupy codzienności. Chce, aby każdy z nich czuła się wyzwolona,a przy tym mogła obudzić w sobie ukryte pokłady kobiecości i sensualności. Na swoich zajęciach daje uczestniczkom wskazówki i rady, w jaki sposób mogą zainteresować i przyciągnąć do siebie mężczyzn. Dąży do tego, aby każda z nich potrafiła z łatwością sprawić, by ich wybranek zwrócił na nich uwagę. Celem wszystkich działań ma być ostateczny efekt w postaci rozkochania w sobie mężczyzny.

Obsada aktorska filmu Jak poślubić milionera

Obsada “Jak poślubić milionera?” wygląda następująco- w rolach głównych: Małgorzata Socha (Alicja), Michał Malinowski (Adam), Justyna Steczkowska (Pola), Małgorzata Foremniak (Sonia Babicz), Mikołaj Roznerski (dziennikarz Maciek). Dodatkowo na ekranie zobaczymy grę aktorską Edyty Olszówki (Kiki), Piotra Polka (Eryk), Wojciecha Macwaldowskiego (Boguś), Julii Wieniawy (Lena) i innych.

Ekipa filmowa Jak poślubić milionera

Za reżyserię filmu “Jak poślubić milionera?” odpowiada Filip Zylber. Scenariuszem zajmowała się Karolina Szymczyk-Majchrzak. Z kolei za zdjęcia odpowiedzialny był Mateusz Wichłacz. Piosenkę, która zapowiada komedię romantyczną jest “Głowę noś do góry” w wykonaniu zespołu Pectus oraz Kasi Cerekwickiej. Za produkcję filmu odpowiedzialni są Endemol Shine Polska na zlecenie firm: Telewizja Polsat Sp. z o.o., Cyfrowy Polsat S.A. oraz Polkomtel Sp. z o.o.

Jak poślubić milionera- gdzie obejrzeć?

Polski film “Jak poślubić milionera” miał swoją premierę w kinach pod koniec listopada 2019 roku. Już po pierwszych zwiastunach, które pojawiły się w sieci, widzowie mogli zapoznać się z zarysem fabuły. Pierwsze wrażenia widzów były pozytywne i od razu zaciekawiły do obejrzenia całości. Wyczekiwany film spodobał się wielu widzom, co świadczy o tym, że warto go obejrzeć. “Jak poślubić milionera?” nie zobaczysz już w kinach. Film obejrzysz online w serwisie CDA.

Jak poślubić milionera na CDA

CDA gwarantuje wysoką jakość oglądania nowego filmu “Jak poślubić milionera?” Lektor Polski jest zbędny. Zasiądź wygodnie w fotelu, przygotuj coś do przegryzienia i ciesz się wspaniałym seansem.

Jak poślubić milionera [2019] – Online
Udostępnij6

Podobne tytuły

Brillantissime [2018] – Online
Profession du père [2021] – Online
Książę Czaruś [2018] – Online
Un vrai bonhomme [2020] – Online
Duck Butter [2018] – Online
City Hunter [2018] – Online
Sztuka kłamania [2018] – Online
Coco [2017] – Online
Just Believe [2018] – Online
Dead Sexy [2018] – Online
Epoka Lodowcowa 5: Mocne Uderzenie [2016] – Online
Wieczór gier [2018] – Online

Zostaw recenzję o filmie:

×
Miłego oglądania!