Zarejestruj się, aby obejrzeć In Vitro [2020] – Online z Lektorem Polskim

Obejrzało: 11024 użytkowników

In Vitro [2020] – Online - Lektor PL - CDA - Online

In Vitro [2020] – Online

Jan. 27, 2020USAPG
Twoja ocena 0
0 0 głosów
co się dzieje?

Cały film In Vitro [2020] – Online

Prawdziwy tytuł filmu In Vitro

Streszczenie filmu


Wizja końca świata oraz nagłej zagłady pojawiała się już niejednokrotnie w myślach człowieka. Robimy wszystko, aby wyprzeć negatywne oraz katastroficzne myśli z głowy. Nasza egzystencja w świecie online opiera się na funkcjonowaniu w chwili obecnej. Jednak, co by się stało, gdyby ten scenariusz stał się rzeczywistością? Jak ludzie by sobie z tym uporali? Czy jest możliwy ratunek w tak trudnej sprawie? Tą kwestię porusza film o tytule „In Vitro”.

Tło historii

W następnie ogromnej katastrofy ekologicznej dochodzi do spotkania w Betlejem dwóch kobiet, które łączy wspólna pasja oraz zawód – nauka. Stan starszej z nich nie napawa optymizmem, gdyż kobieta czuje, że koniec jej egzystencji jest już bliski. Obydwie przedstawicielki płci pięknej dostały odpowiedzialne zadanie – wymyślić sposób, który umożliwi odtworzenie gatunku ludzkiego. Alia, która powstała podczas prototypu projektu zaczyna odczuwać, że przeszłość nie należy do niej. Dziewczyna uświadamia sobie, że posiada wspomnienia innej osoby. Uczuciami, jakie jej towarzyszy jest nostalgia oraz nieograniczona pustka. Młoda specjalistka próbuje rozwiać trapiące ją wątpliwości.

Co wyróżnia film „In Vitro”?

1. Zdjęcia

Na podziw zasługuje sposób wykonania zdjęć. Film został nakręcony w całości w czarno-białym kolorze. Próżno tam szukać innych barw, których tak łakniemy we współczesnym świecie. Wykorzystane zostały najnowsze technologie oraz sprawia, że wyobraźnia widza pobudza się do.wszelkich możliwych granic. Ich dokładność zaskakuje oraz przeraża jednocześnie.

2. Temat

Film także opowiada niezwykłą historię. Temat, jakiego podjęli się reżyserowie jest unikatowy. Jego nietypowość powoduje, że widz pragnie poznać dalszą część opowieści, która zaczyna go fascynować. Wizja w nim porusza podchodzi bardzo nietypowo do problemu zagłady ludzkiego gatunku oraz końca świata.

3. Ogólna refleksja

„In Vitro” niesie w sobie przesłanie mówiące o tym, że rozwój technologiczny nie zastąpi człowiekowi możliwości przeżywania czasu spędzonego na Ziemi w jego unikalny sposób. Obraz zmusza odbiorcę do zastanowienia się nad własnym życiem. Pogoń w otaczającej nas realności zatraca w człowieku to, co najważniejsze – wspomnienia, do których można w każdej chwili wrócić.

Director

Obsada filmu In Vitro [2020] – Online

Naomi Scott isFemale Narrator
Female Narrator
Dacre Montgomery isMale Narrator
Male Narrator
Udostępnij0

Podobne tytuły

Ms. Purple [2019] – Online
The Golem [2018] – Online
Semper Fi [2019] – Online
Potrójna granica [2019] – Online
The Bygone [2019] – Online
Born a King [2019] – Online
Sobibór [2018] – Online
Złodziejaszki [2018] – Online
Top Gun: Maverick [2020] – Online
Wywiad z Bogiem [2018] – Online
Weselne przeznaczenie [2018] – Online
Baahubali 2: The Conclusion [2017] – Online

Zostaw recenzję o filmie:

×
Miłego oglądania!