Zarejestruj się, aby obejrzeć High Strung Free Dance [2018] – Online z Lektorem Polskim

Obejrzało: 14201 użytkowników

High Strung Free Dance [2018] – Online - Lektor PL - CDA - Online

High Strung Free Dance [2018] – Online

Sep. 13, 2018Romania103 Min.PG
Twoja ocena 10
10 3 głosów
co się dzieje?

Cały film High Strung Free Dance [2018] – Online

Prawdziwy tytuł filmu High Strung Free Dance
IMDb Ocena 5.6 179 głosów
TMDb Ocena 7.3 70 głosów

Streszczenie filmu


Film High Strung Free Dance online opowiada historię trzech różnych wykonawców mieszkających w Nowym Jorku. Zander Raines (Thomas Doherty), młody, ale znany choreograf tworzący nowe, gorące widowisko na Broadwayu: Free Dance; Barlow (Juliet Doherty), zmagająca się z problemami tancerka z Broadwayu; oraz Charlie (Harry Jarvis), utalentowany kompozytor i pianista pracujący jako doręczyciel. Raines wkrótce wynajmuje ich do pomocy w realizacji swojej twórczej wizji, tylko po to, by ta trójka zaplątała się w miłosny trójkąt.

Czy aby na pewno sequel? Film lektor pl High Strung Free Dance

Jeśli widziałeś pierwszy film, zauważysz, że sequel nie jest zbytnio kontynuacją. Jedyny związek między nimi to postać Oksany (Jane Seymour), nauczycielki tańca w Konserwatorium Sztuki na Manhattanie.

W sequelu Oksana ma większy udział w tej historii niż w filmie o jej córce, Barlowie. Chce, aby jej córka podążała klasyczną ścieżką baletową dla swojej kariery, a Barlow zamierza wyrzeźbić sobie drogę, podążając za innym marzeniem.

Ostatecznie, film za darmo High Strung Free Dance przypomina bardziej historię w tym samym wszechświecie co High Strung Free Dance niż sequel.

Zawodnicy z drugiego planu

Poza utalentowanymi liderami, film ma kilku fantastycznych kibiców. Desmond Richardson (Chicago), Ace Bhatti (Bohemian Rhapsody), i sympatyczny nowicjusz Jorgen Makena jako Britney Spears jak pop księżniczka rywalizująca Barlow o prowadzenie w Broadwayu show wyróżnić. Będziesz też chciał obejrzeć kilka zabawnych komików, w tym Nigela Lythgoe z So You Think You Can Dance.

Najbardziej zniewalającą postacią drugoplanową jest jednak Rose, grana przez genialną angielską aktorkę, Kika Markham (Mr. Selfridge). Rose, samotna, była pianistka, dzieli z Charliem serdeczną przyjaźń. Jej sceny zapowiadają elementy „szaleństwa” związanego z twórczością i kreacją, ujawnione później w choreografii podczas finałowej sekwencji.

Choreografia wręcz powala

Scenariusz Janeen i Michaela Damiana jest dobry, aktorsko świetny (zwłaszcza od hipnotyzującego i rozkwitającego Thomasa Doherty’ego), trójkąt miłosny przekonujący, a oryginalna ścieżka dźwiękowa świetna. Ale to właśnie choreografia i taniec mają innowacyjny charakter. Od wyjątkowego i zabawnego numeru jazzowego z lat dwudziestych do seksownego partnerstwa tanecznego, ten film ma genialną choreografię z utalentowanymi tancerzami.

Ale ostateczna sekwencja taneczna filmu jest powodem, dla którego warto go zobaczyć. Gdyby Lord Byron i Percy Shelley byli choreografami, ostateczna 15-minutowa sekwencja taneczna mogłaby być przez nich przygotowana. To właśnie czyni ten film wyjątkowym od innych – nawet z niedoskonałym scenariuszem. Nagradzana choreografia Tyce’a Diorio (So You Think You Can Dance) jest jedną z najlepszych, jakie kiedykolwiek widziałem w filmie tanecznym.

Taniec i jeszcze raz taniec – o tym jest film CDA High Strung Free Dance

Sekwencje muzyczne i taneczne mogą wydawać się przesadnie zmontowane i, z wyjątkiem wieczornego otwarcia, w dużej mierze wplecione. Mimo to, wszystkie są bardzo energiczne, imponujące i odwracające uwagę, zwłaszcza numer Bollywood. Jane Seymour uwzniośla się na nauczycielkę tańca i matkę Barlowa.

Czy aby na pewno film online dla całej rodziny?

Rodzice rozważający film High Strung Free Dance dla swoich tanecznych szalonych dzieciaków i nastolatków mogą być spokojni o bardzo łagodne kwestie treści w filmie, które sprowadzają się do dwóch przysięgłych słów i kilku odsłaniających kostiumy i sugestywne ruchy taneczne. Ale, szczerze mówiąc, największym problemem w tym filmie jest linia fabularna Barlow-Zander. Kiedy Zander oferuje swojemu pracownikowi przejażdżkę, kiedy daje mu główną rolę, a następnie całuje ją, kiedy ma z nią naładowany seksualnie taniec, przekracza kilka krytycznie ważnych linii w świecie post-#MeToo. Rodzicom może przeszkadzać egoistyczne traktowanie przez Zandera bezbronnej młodej kobiety w jego pracy.

W związku z tym rodzice mogą być pewni, że związek pomiędzy Zanderem i Barlowem nie stanie się agresywny i nie stanie się agresywny. Relacja ta może mieć różną siłę, ale Barlow nie jest napastowana seksualnie, a jej praca nie jest uzależniona od wykonywania usług seksualnych. Ale rodzice muszą wiedzieć, że nie jest to tylko kolejny musical licealny z jaskrawo brzmiącymi młodymi wykonawcami i chwytliwymi melodiami – chociaż muzyczne dzieci będą zachwycone występem i może to zachęcić uczniów do bardziej starannego trenowania. Prawdziwym powodem do obejrzenia filmu nie jest fabuła czy taniec, lecz możliwość omówienia przez rodziców granic związków z córkami… i ich synami.

High Strung Free Dance [2018] – Online

Director

Obsada filmu High Strung Free Dance [2018] – Online

Udostępnij23

Podobne tytuły

Alicja po drugiej stronie lustra [2016] – Online
Obdarowani [2017] – Online
The Souvenir [2019] – Online
Yowis Ben 2 [2019] – Online
The Snail and the Whale [2019] – Online
Abominable [2019] – Online
Always and Forever Christmas [2019] – Online
Christmas Love Letter [2019] – Online
Gabriel’s Inferno [2020] – Online
Sgt. Stubby: An American Hero [2018] – Online
Sprite Sisters – Vier zauberhafte Schwestern [2020] – Online
The Panti Sisters [2019] – Online

Zostaw recenzję o filmie:

×
Miłego oglądania!