Zarejestruj się, aby obejrzeć Falling [2020] – Online z Lektorem Polskim

Obejrzało: 10136 użytkowników

Falling [2020] – Online - Lektor PL - CDA - Online

Falling [2020] – Online

Jan. 23, 2020CanadaPG
Twoja ocena 0
0 0 głosów
co się dzieje?

Cały film Falling [2020] – Online

Prawdziwy tytuł filmu Falling

Streszczenie filmu


Od aktora do reżysera

Znany z trylogii „Władcy pierścieni” i nominowany do Oscara za rolę w „Green Book, Viggo Mortensen próbuje swoich sił na stołku reżyserskim w kinowym debiucie – FallingJak sam podkreśla, najlepsze historie pisze samo życie i na nim właśnie chciał się skupić. Film opowiada o Johnie Petersonie (Mortensen), który żyje ze swoim partnerem i adoptowaną córką w Południowej Kalifornii. Życie rodziny zostaje wywrócone do góry nogami, gdy odwiedza ich ojciec głównego bohatera. Szuka on miejsca na spokojne spędzenie emerytury, dlatego szybko postanawia, że wprowadzi się do Johna. Światy ojca konserwatysty i syna homoseksualisty zaczynają ze sobą kolidować, co doprowadza do wielu nieprzyjemnych sytuacji, a głęboko skrywane wspomnienia zaczynają wychodzić na jaw. 

Pierwsze opinie Falling [2020]

Chociaż niektórzy z recenzentów odrzucają film za przesadzony melodramatyzm, reszta wydaje się bardzo przychylna. Ponoć Mortensen potrafi sprawić, że pozornie nudna historia staje się niesamowicie urzekająca, a widz może poczuć emocje towarzyszące jej bohaterom. W dodatku, nie jest to film jedynie o relacjach rodzinnych, a przede wszystkim opowieść o dojrzewaniu i pielęgnowaniu wspomnień. Fakt faktem, w takich dziełach nie chodzi o oryginalność fabuły, tylko o zwrócenie uwagi na otaczające nas problemy. Mimo iż część krytyków odrzuca debiut Mortensenato zgadzają się z jego obrońcami w jednej kwestii – Lance Henriksen gra tutaj wręcz wybitnie i, być może, zostanie doceniony przez jury w przyszłym sezonie nagród. Niektórzy twierdzą nawet, że podzieli los Mortensena i zauważy go sama Akademia. 

Kiedy premiera? Falling [2020]

Chociaż film miał swoją światową premierę dopiero kilka dni temu na festiwalu w Sundance, dystrybutorzy m.in. z Rosji i Wielkiej Brytanii już uzyskali prawa do jego wyświetlania. Daje to nadzieję na szybką premierą kinową i pojawienie się filmu online za kilka miesięcy. Jest to produkcja niezależna, dzięki czemu można przypuszczać, że może zasilić biblioteki serwisów streamingowych jeszcze przed wakacjami.  

Director

Obsada filmu Falling [2020] – Online

Udostępnij0

Podobne tytuły

The Hundred Bucks [2020] – Online
Pewny kandydat [2018] – Online
The Farewell [2019] – Online
Król lew [2019] – Online
Não Me Chame Assim [2020] – Online
Holiday Rush [2019] – Online
In Vitro [2020] – Online
Tom and Charlie’s Road Trip [2019] – Online
Zmierzch [2008] – Online
Gwiazdka [2020] – Online
Les Barbares de La Malbaie [2019] – Online
Marsjanin [2015] – Online

Zostaw recenzję o filmie:

×
Miłego oglądania!