Zarejestruj się, aby obejrzeć Czarna Wdowa [2020] – Online z Lektorem Polskim

Obejrzało: 15474 użytkowników

Czarna Wdowa [2020] – Online - Lektor PL - CDA - Online

Czarna Wdowa [2020] – Online

Apr. 24, 2020USAUnrated
Twoja ocena 10
4.7 3 głosów
co się dzieje?

Cały film Czarna Wdowa [2020] – Online

Prawdziwy tytuł filmu Black Widow

Streszczenie filmu


Kolejny film z kobiecą superbohaterką

Film pod tytułem Czarna Wdowa, według wielu fanów, powstał o wiele za późno. Odgrywana przez Scarlett Johanson postać istnieje w filmowym uniwersum tworzonym przez Marvela, a od jakiegoś czaru również przez Disneya, niemal od samego początku, nie wspominając nawet o komiksach, w których postać ta odgrywa kluczową role w drużynie Avengers, jednak samodzielny film, opowiadający o jej losach, wchodzi do kin dopiero w 2020 roku. Dla niektórych to bardzo rozczarowujące, inni jednak czekali na nowe przygody swojej ulubionej superbohaterki z utęsknieniem.

Natasha Alianovna Romanova posiada bardzo interesującą historię, ponieważ zaczynała w wykreowanym świecie jako sowiecka antagonistka, należąc tym samym do KGB, a dopiero z czasem zasiliła grono Avengersó w i Agentów Tarczy. Do jej umiejętności należą między innymi niesamowite umiejętności walki wręcz i znajomość przeróżnych sztuk walki, ulepszony system odpornościowy, umiejętności atletyczne, a przede wszystkim – zdolności szpiegowskie.

Fabuła filmu Czarna Wdowa

W sieci możemy znaleźć wiele informacji na temat fabuły filmu. Online pisze się o tym, iż będziemy śledzić losy Natashy Romanoff po filmie Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów, wypełniając lukę na temat akcji, która miała miejsce jeszcze przed ostatecznym filmem z cyklu, czyli Avengers: Koniec gry. Ci, którzy mają już za sobą drugi z wymienionych tytułów, dobrze znają losy Czarnej Wdowy. Mimo wszystko, akcja odgrywająca się przede wszystkim w Rosji, czyli w ojczyźnie tajnej organizacji, z której pochodzi bohaterka, na pewno daje twórcom duże pole do popisu, ponieważ to rejon, który nie został jeszcze wyeksplorowany w tym uniwersum. Tym razem zobaczymy na ekranach, jak zachowa się Natasha, która zostanie zmuszona do walki z osobliwym złoczyńcą nazywanym Taksmasterem. Bazując na komiksach, możemy domyślać się, iż do niezwykłych umiejętności tego bohatera będzie należała możliwość odwzorowywania ruchów innych wojowników, np. Kapitana Ameryki lub samej Czarnej Wdowy.

Drużyna głównych bohaterów Czarna Wdowa

Ogłoszono, że poza Johanson w filmie zagrali aktorzy tacy jak David Harbour (znany ostatnio głównie z serialu Stranger Things), Rachel Weisz oraz Florence Pugh. Można wnioskować, iż cała ta trójka będzie niezwykle ważna dla głównej bohaterki. Wszyscy pochodzą z jej ojczyzny i również zajmują się na co dzień walką ze złoczyńcami oraz niesprawiedliwościami. Odgrywany przez Harboura bohater wcieli się na przykład w znaną z komiksów postać Czerwonego Strażnika, który uchodził od lat za radziecki odpowiednik Kapitana Ameryki. Wnioskując po zwiastunach, najprawdopodobniej będzie on również stanowić dość komiczny element filmu. Weisz wcieli się w Melinę Vostokoff, o której wciąż nie wiemy zbyt wiele. Natomiast Fugh odegra rolę Yeleny Belovej – wszystkie pogłoski wskazują na to, że w przyszłości właśnie ta postać zostanie kimś w rodzaju następczyni Czarnej Wdowy.

Światowa premiera odbędzie się 29 kwetnia, a w Polsce film wejdzie do kin 1 maja 2020 roku.

Czarna Wdowa [2020] – Online
Czarna Wdowa [2020] – Online
Czarna Wdowa [2020] – Online
Czarna Wdowa [2020] – Online

Director

Obsada filmu Czarna Wdowa [2020] – Online

Scarlett Johansson isNatasha Romanoff / Black Widow
Natasha Romanoff / Black Widow
Florence Pugh isYelena Belova / Crimson Widow
Yelena Belova / Crimson Widow
David Harbour isAlexei Shostakov / Red Guardian
Alexei Shostakov / Red Guardian
O.T. Fagbenle isMason / Taskmaster
Mason / Taskmaster
Rachel Weisz isMelina Vostokoff / Iron Maiden
Melina Vostokoff / Iron Maiden
Robert Downey Jr. isTony Stark / Iron Man
Tony Stark / Iron Man
William Hurt isThaddeus "
Thaddeus "
Ray Winstone isThe Handler
The Handler
Simona Zivkovska isRed Room Widow
Red Room Widow
Yolanda Lynes isRed Room Widow
Red Room Widow
Udostępnij17

Podobne tytuły

X-Men: Przeszłość, która nadejdzie [2014] – Online
Parasite [2019] – Online
Death Race: Anarchia [2018] – Online
No Sudden Move [2021] – Online
One Piece: Stampede [2019] – Online
The Silencing [2020] – Online
Burn Out [2017] – Online
Nieznajomi: Ofiarowanie [2018] – Online
Król lew [2019] – Online
Kobieta idzie na wojnę [2018] – Online
Ptak, który zwiastował trzęsienie ziemi [2019] – Online
Upgrade [2018] – Online

Zostaw recenzję o filmie:

×
Miłego oglądania!