Zarejestruj się, aby obejrzeć Code 8 [2019] – Online z Lektorem Polskim

Obejrzało: 15960 użytkowników

Code 8 [2019] – Online - Lektor PL - CDA - Online

Code 8 [2019] – Online

Dec. 13, 2019CanadaPG
Twoja ocena 10
10 2 głosów
co się dzieje?

Cały film Code 8 [2019] – Online

Prawdziwy tytuł filmu Code 8
IMDb Ocena 8.2 133 głosów

Streszczenie filmu


W alternatywnym, bliskim przyszłości fikcyjnym Lincoln City, mniejszość osób „sprawujących władzę” była niegdyś cenioną częścią społeczeństwa. Ponieważ automatyzacja w mniejszym lub większym stopniu zastąpiła jakiekolwiek zapotrzebowanie na takie umiejętności w miejscu pracy, ich nadprzyrodzone zdolności – które obejmują szeroką gamę osób, od telekinezy, przez super-wytrzymałość, po uzdrowienie – są nie tylko niechciane, ale również aktywnie zakazane. Teraz, obawiając się tych, których dotychczas wykorzystywała, rząd aresztuje każdego, kto przyłapie się na używaniu ich mocy, monitorując populację za pomocą szpiegowskich trutni nieustannie nad głową.

Mniejszość w walce o swoje prawa – ważny watek w Code 8 bez limitu z lektorem

W ten sposób kryminalizowana mniejszość jest pogardzana przez większość legalnych pracodawców, nieodmiennie spychając ich w kierunku konwencjonalnych form przestępczości. Ich wizerunkowi nie pomaga fakt, że nowy, niebezpieczny narkotyk o nazwie „psyke” powstaje poprzez pobieranie płynu mózgowo-rdzeniowego psychicznie umocowanych. Ten opioid to kolejna rzecz, która sprawia, że uaktywnieni wyglądają podejrzanie, nawet jeśli są bardziej jego ofiarami niż sprawcami. Ten narkotyk odegra jeszcze ogromną rolę w tym filmie z lektorem pl.

Głównym bohater filmu online Kod 8

Próbą podróżowania po prostej pomimo takiej dyskryminacji jest Connor (Robbie Arnell), „piąta klasa elektryczności” – może zasilać i wyłączać elektryczność do woli – mieszkający ze swoją schorowaną wdową Mary (Kari Matchett). Kiedy oboje tracą pracę na niskim poziomie z powodu płochliwości pracodawcy, wszelkie perspektywy udzielenia jej pilnie potrzebnego leczenia raka wydają się odległe. Zdesperowany, Connor przyjmuje wątpliwą pracę w ciągu dnia od nieznajomych pod wodzą Garretta (Stephen Amell). On jest zatrudniony nie pomimo, ale właśnie z powodu jego uprawnień, jak ta załoga jest przy użyciu ich różnych paranormalnych zestawów umiejętności, aby pociągnąć serię odważnych rozbojów.

Szczególnie cenne z powodu jego czystego rekordu aresztowania, Connor jest ostrożny takiej firmy, ale naprawdę potrzebuje szybkiej gotówki. Tymczasem dwaj gliniarze z Lincoln City (Sung Kang, Aaron Abrams) próbują rozprawić się z handlem psykami, zaczynają łączyć kropki między tym narkotykiem i głośnym napadem.

Film bez limitu – Code 8

Code 8 jest dobrze przemyślaną mieszanką kryminalnego melodramatu i fantazji, która daje wiarygodne powody do tego, by rozgrywać się przede wszystkim w ponurych, prozaicznych warunkach miejskich. Charaktni bohaterowie tego filmu online są na ogół silni, nawet jeśli ich role nie dają im zbyt wiele miejsca na głębię i inwencję; fizyczna prezentacja jest osiągnięta.

Efekty w Code 8

Projekt produkcji Chrisa Crane’a i efekty wizualne Playfight prezentują prawdopodobną bliskość przyszłości, naznaczoną bardziej przez wszechogarniający nadzór i walkę ekonomiczną niż jakiekolwiek spektakularne postępy. Do ich dopracowanej pracy dołączyli DP Alex Disenhof i redaktor Paul Skinner, obaj także stosunkowo nowi, którzy wcześniej pracowali głównie w telewizji i filmach krótkometrażowych. Wielu z tych współpracowników, w tym kilku głównych aktorów, zostało przeniesionych z 10-minutowego wcielenia filmu w 2016 roku. Ten film online robi wrażenie.

Na czym skupia się fabuła filmu bez limitu Code 8 – władza i psyke.

Code 8 to imponujący skok w skali od debiutanckiego filmu fabularnego Chan, „Grace: The Possession”, horroru z 2014 roku, który również miał więcej entuzjazmu niż oryginalności. Jeśli w przyszłości pojawią się następstwa tego filmu z lektorem pl, mądrze byłoby zastanowić się nad tym, jak zbudowany jest świat i skupić się na bardziej intrygujących możliwościach narracyjnych w nadużywaniu „władzy” i „psyke”, które ledwo się udaje.

PRODUKCJA: (Kanada) Colony Pictures we współpracy z Fyzz Facility, Ontario Creates, Lane E Productions, XYZ Films, Blue Ice Pictures. Producent: Jeff Chan. Producenci wykonawczy: Robbie Amell, Stephen Amell, Lee Kim, Mary Anne Waterhouse, Chris Pare, Sung Kang, William Chang, Wayne Marc Godfrey, Robert Jones, Eric Diep, Omar Spahi, Sascha Penn, Cynthia Guidry, Lainie Guidry. Współproducent: Peter Huang.

Director

Jeff Chan
Director

Obsada filmu Code 8 [2019] – Online

Robbie Amell isConnor Reed
Connor Reed
Sung Kang isAgent Park
Agent Park
Greg Bryk isMarcus Sutcliffe
Marcus Sutcliffe
Udostępnij21

Podobne tytuły

Rabid [2019] – Online
W cieniu księżyca [2019] – Online
Megalodon [2018] – Online
Lake Placid: Dziedzictwo [2018] – Online
Siedem sióstr [2017] – Online
Superman: Red Son [2020] – Online
Freaks [2019] – Online
Batman i Harley Quinn [2017] – Online
Incepcja [2010] – Online
The App [2019] – Online
Spider-Man: Homecoming [2017] – Online
Pierwsze światło [2018] – Online

Zostaw recenzję o filmie:

×
Miłego oglądania!