Zarejestruj się, aby obejrzeć Big Time Adolescence [2020] – Online z Lektorem Polskim

Obejrzało: 14818 użytkowników

Big Time Adolescence [2020] – Online - Lektor PL - CDA - Online

Big Time Adolescence [2020] – Online

Mar. 13, 2020USA90 Min.R
Twoja ocena 0
0 0 głosów
co się dzieje?

Cały film Big Time Adolescence [2020] – Online

Prawdziwy tytuł filmu Big Time Adolescence
IMDb Ocena 6.3 145 głosów

Streszczenie filmu


„Big Time Adolescence” już dostępny online

„Big Time Adolescence” to niezwykły film, o którym było głośno już w momencie ukazania się w sieci pierwszego zwiastuna. Dzięki CDA polscy widzowie mogą obejrzeć tę historię online i to w polskiej wersji językowej, wszystkie wypowiedzi bohaterów czyta bowiem lektor Polski. Fakt, że można znaleźć w Internecie wersję, w której jest lektor, z pewnością ułatwi życie wielu ludziom, którzy nie znają angielskiego na dostatecznym poziomie, by rozumieć fabułę bez wspomagania się tłumaczeniem.

Opis akcji w „Big Time Adolescence”

Jak można wywnioskować już po samym tytule filmu, „Big Time Adolescence” [2020] to opowieść o dojrzewaniu, zarówno w aspekcie fizycznym, jak i psychicznym, uczuciowym czy społecznym. Główny bohaterem filmu dostępnego online na stronie CDA jest szesnastoletni chłopak o imieniu Mo (w tę rolę wcielił się Griffin Gluck). Nastolatek stara się jakoś przetrwać liceum, nie do końca wie jednak, w jakim kierunku powinien podążać. Odpowiedzi na liczne pytania, które kłębią się w głowie głównego bohatera, dostarcza jego najlepszy przyjaciel Zeke (którego zagrał Pete Davidson). Teoretycznie to dobrze, że Mo znalazł mentora, który pomoże mu w odnalezieniu się w szkole średniej, jest jednak pewien, wcale niemały, problem. Zeke to młodociany gangster, który został zawieszony w prawach ucznia i wyrzucony ze szkoły. Jak nietrudno się domyśleć, nie jest to najlepszy kandydat na autorytet dla innych uczniów i właśnie z postacią Zeke’a związana jest większość żartów w „Big Time Adolescence”. Choć oryginalny język filmu to angielski, dzięki temu, że wszystkie humorystyczne wypowiedzi zostały wiernie oddane w polskim tłumaczeniu i czyta je lektor, żadna komediowa scena nie powinna ujść uwadze widzów.

Niezwykła przyjaźń w „Big Time Adolescence”

Czego można nauczyć się od chłopaka, który nawet nie będzie miał szansy zdobyć wykształcenia średniego, bo został przedwcześnie wyrzucony ze szkoły? Czy Zeke (Pete Davidson) ma Mo (Gryffin Gluck)  do przekazania jakąś wiedzę, która naprawdę może się w życiu przydać? „Big Time Adolescence” pokazuje, że paradoksalnie, umiejętności i doświadczenie, które posiada młodociany gangster, mogą w praktyce przydać się dużo bardziej niż wiedza i informacje wyniesione ze szkolnych podręczników. W filmie, który już dzisiaj można obejrzeć online na CDA, pokazano, jak Zeke (Pete Davidson) uczy głównego bohatera, jak najskuteczniej handlować narkotykami i w jaki sposób zawsze unikać kontaktów z organami ścigania. Oczywiście, członek gangu nie jest naiwny i wie, że w życiu różnie bywa, dlatego na wszelki wypadek przekazuje też wskazówki, jak postępować, gdy jednak zostanie się złapanym przez policję. „Big Time Adolescence” opowiada jednak nie tylko o tym, w jaki sposób zejść w życiu na złą drogę. Mo (Gryffin Gluck) uczy się od swojego mentora, w jaki sposób, najzwyczajniej w świecie, zachowywać się, kiedy jest się w liceum. W filmie, który można już obejrzeć online, pokazano, w jaki sposób randkować i postępować w kontaktach z dziewczynami, co nieodmiennie od wielu pokoleń sprawa duże problemy dorastającym chłopcom. Oczywiście, temat randek i flirtowania to kolejny powód do żartów w „Big Time Adolescence”. Oprócz udzielania porad miłosnych, Zeke (Pete Davidson) udziela swojemu mniej doświadczonemu i nieco nieporadnemu przyjacielowi wskazówek dotyczących imprezowania, tańczenia podczas spotkań z rówieśnikami i picia alkoholu na tego typu spotkaniach. Chociaż mogłoby się wydawać, że są to umiejętności, które posiada każdy nastolatek, w rzeczywistości tak nie jest.

Dlaczego warto obejrzeć „Big Time Adolescence”?

„Big Time Adolescence” to komediodramat, który warto obejrzeć z co najmniej kilku istotnych powodów. Przede wszystkim produkcja ta podejmuje tematykę ważną dla każdego młodego człowieka, nie przedstawia jednak dorastania w sposób ani nadmiernie patetyczny, ani też zbyt trywialny. Warto również zauważyć, że film jest jeż dostępny na CDA online i że wypowiedzi bohaterów czyta lektor Polski.

Director

Jason Orley
Director

Obsada filmu Big Time Adolescence [2020] – Online

Udostępnij2

Podobne tytuły

Paris Paris [2019] – Online
Zachowaj spokój [2018] – Online
La Vie scolaire [2019] – Online
Krewetki w cekinach [2019] – Online
Just Believe [2018] – Online
Blood Fest [2018] – Online
Lieutenant Jangles [2020] – Online
Girls und Panzer das Finale: Part II [2019] – Online
My Dog Stupid [2019] – Online
The Hitman’s Wife’s Bodyguard [2021] – Online
Planeta Singli 3 [2019] – Online
Space Jam: A New Legacy [2021] – Online

Zostaw recenzję o filmie:

×
Miłego oglądania!