Zarejestruj się, aby obejrzeć Alone [2020] – Online z Lektorem Polskim

Obejrzało: 12124 użytkowników

Alone [2020] – Online - Lektor PL - CDA - Online

Alone [2020] – Online

Jan. 17, 2020USA81 Min.Not Rated
Twoja ocena 0
0 0 głosów
co się dzieje?

Cały film Alone [2020] – Online

Prawdziwy tytuł filmu Alone
IMDb Ocena 3.3 102 głosów

Streszczenie filmu


Niedostrzegalny strach – Alone 2020

„Alone” to horrorowy debiut rosyjskiego reżysera Vladislava Khesina. Historia opowiada o pisarce, Emmie, która szuka spokojnego i, przede wszystkim, bezpiecznego miejsca na dokończenie swojej powieści. W końcu odnajduje je na wsi bardzo daleko od swojego domu. Szybko jednak przekonuje się, że pozornie utopijne miejsce nie jest do końca tym, za co je uważała. Zmuszona do walki z nieznanymi siłami, szybko przekona się, że nie tylko jej problemy psychiczne mają ochotę ją zniszczyć. W przetrwaniu nie pomoże jej też fakt, iż jest… niewidoma.

Droga do pełnego metrażu

Film jest na tyle unikatowy, że miał premierę wyłącznie w Stanach Zjednoczonych. Na szczęście, dopuszczono go już do dystrybucji internetowej, dzięki czemu z łatwością (i przyjemnością) możemy obejrzeć go online. Reżyser, chociaż do tej pory tworzył jedynie krótkie metraże, wypływa na głęboką wodę i tworzy rozrywkowy horror, który niejedną osobę zaskoczy niecodziennymi rozwiązaniami. Jego bohaterka, niewidoma od lat, zgrabnie zasila szeregi postaci z niepełnosprawnościami, jakie rzadko w ogóle pojawiają się na ekranie. Widz, słysząc i dostrzegając tyle, co ona sama, potrafi poczuć, jak przytłaczająca jest jej sytuacja.

Nowość z każdej strony – Alone

Poza faktem, że reżyser jest, tak naprawdę, nowicjuszem w świecie filmowym, to żadne z aktorów nie występowało wcześniej w większych projektach. Chociaż ich role ciężko uznać za pozytywnie zapadające w pamięć, tak można pochwalić sam fakt, że w końcu oglądamy na ekranie kogoś nowego. Daje to filmowi poczucie świeżości, o jakie horrory najczęściej zabiegają. Dodatkowo, jest to produkcja niezależna. Mały budżet nie jest tutaj bynajmniej minusem – prędzej sprawia, że łatwiej docenić starania twórców. W końcu to właśnie oni próbują nas przestraszyć, nie korzystając przy tym z wymyślnych efektów specjalnych, na jakie mogą pozwolić sobie wielkie studia i ich znane horrorowe uniwersa. Sam film to produkcja dość typowa i podchodząca pod kategorię realizacji telewizyjnych – ale nawet jeśli, to z pewnością znajdzie i swoich miłośników.

Alone [2020] – Online

Director

Obsada filmu Alone [2020] – Online

Udostępnij1

Podobne tytuły

Butt Boy [2020] – Online
Nocny myśliwy [2019] – Online
Operacja Morze Czerwone [2018] – Online
Feedback [2019] – Online
Niepoczytalna [2018] – Online
Zabij i żyj [2018] – Online
Predator [2018] – Online
Rambo: Ostatnia krew [2019] – Online
Life Like [2019] – Online
W nieskończoność [2021] – Online
In Darkness [2018] – Online
Skok stulecia [2018] – Online

Zostaw recenzję o filmie:

×
Miłego oglądania!