Zarejestruj się, aby obejrzeć 365 Dni [2020] – Online z Lektorem Polskim

Obejrzało: 10276 użytkowników

365 Dni [2020] – Online - Lektor PL - CDA - Online

365 Dni [2020] – Online

Feb. 07, 2020Poland116 Min.PG
Twoja ocena 0
10 1 głosów
co się dzieje?

Cały film 365 Dni [2020] – Online

Prawdziwy tytuł filmu 365 Dni
IMDb Ocena 5.0 65 głosów

Streszczenie filmu


Blanka Lipińska to autorka erotycznej wersji bajki o pięknej i bestii dla wielbicieli dzieła brytyjskiej autorki E.L. James, która jest autorką dzieł o losach Christiana Graya i Anastasii Steele. Polska opowieść dotyczy historii włoskiego gangstera Massimo Torricelli (Michele Morrone), który zakochuje się w uroczej Polce – Laurze (Anna Maria Sieklucka). Ze względu na to, że jest człowiekiem, który ma w zwyczaju robić to, co chce, porywa dziewczynę i postanawia ją zamknąć na 365 dni. Jest przekonany o tym, że zakocha się w nim po roku.

Mężczyzna jest pracownikiem seksualnym, który rozluźnia stres związany z pracą poprzez stosunek płciowy. Według autora, gdzieś za kulisami trwa zacięta bitwa między wpływowymi rodzinami mafijnych sycylijczyków, ale zostaje to ukazane na ekranie. Lektor umożliwia nam zrozumienie wątków, które zostały nagrane w jezyku hiszpańskim. Lektor polski jest obecny w hiszpańskich scenach filmu.

365 dni – książka, a film

Pod koniec książki Laura i Massimo zaręczyli się. Okazuje się, że główna bohaterka jest w ciąży, a para będzie miała dziecko. Po pierwsze, Laurze zależy na tym, by ukryć ten fakt przed narzeczonym. Jej przyjaciółka Olga przylatuje na Sycylię. Laura opowiada jej o tym, że jest w ciąży. Olga namawia ją do tego, by powiedziała Massimo o tym fakcie. Ostatecznie jednak dziewczyny decydują się ukryć ten fakt przed mężczyzną. Planowanie ślubu Laury i Massimo trwa w najlepsze. W ostatnim rozdziale główna bohaterka i jej przyjaciółka udają się do luksusowego spa, ale bez ochrony. Okazuje się, że czarny SUV podąża za nimi i stara się zepchnąć ich samochód z drogi. Na początku wydaje im się, że ich własna ochrona próbuje spowodować wypadek. Domenico ostrzega dziewczyny przed zagrożeniem, dzięki czemu uciekają przed niebezpieczeństwem.

Film „365 dni” i jego koniec różni się nieco od książki. W filmie Laura dowiaduje się również, że jest w ciąży, ale nie informuje o tym swojego narzeczonego. Para planuje ślub i wspólnie decydują, że uroczystość będzie miała miejsce we Włoszech. Dziewczyna nie może zaprosić rodziców, ponieważ dowiedzieliby się o tym, że Massimo jest gangsterem. Laura chce, aby jej najlepsza przyjaciółka Olga była obecna na weselu. Massimo zgadza się, że będzie druhną. Olga przybywa na Sycylię, a Laura rozmawia z przyjaciółką na temat swojej ciąży. Olga prosi ją, aby powiedziała Massimo o tym sekrecie, ale ostatecznie ukrywają ten fakt. Laura dzwoni do Massimo. Dziewczyna informuje go, że muszą dziś ze sobą porozmawiać po obiedzie. W tym czasie dziewczyny jadą samochodem, a doradca Massimo odbiera telefon z ostrzeżeniem. Komuś zależy na śmierci Laury, ale nie wiadomo, komu i z jakiego powodu. Mężczyzna pyta, czy to prawda, a informator to przytakuje. Jednocześnie pragnie jak najszybciej przekazać tę informację swojemu szefowi. Jednak szybko orientuje się, że kontakt z nim jest niemożliwy, ponieważ Massimo i Laura nadal rozmawiają przez telefon. Doradca podchodzi do swojego szefa i w tym momencie sygnał w rozmowie Laury i Massimo nagle się urywa. Doradca spogląda na Massimo. Mężczyzna już wie, że coś stało się z Laurą i ma łzy w oczach. Scena jest również pokazana, gdy policja pojawia się na trasie samochodu Laury. Film kończy się więc „365 dni”.

365 dni – gdzie obejrzeć online?

Informacje o tym, gdzie obejrzeć film „365 dni” za darmo, są wyszukiwane przede wszystkim przez osoby, które pragną zobaczyć nową produkcję opierającą się na powieści Blanki Lipińskiej o tej samej nazwie. Niestety trzeba uzbroić się w cierpliwość. Nie znajdziemy legalnego źródła w Internecie, aby oglądać online „365 dni”. Dlatego trzeba trochę poczekać, aby słynny polski film erotyczny pojawił się online. Oznacza to, że film można obecnie zobaczyć tylko w kinie. Film nie jest nawet dostępny na najpopularniejszej platformie – CDA, choć wkrótce pewnie go tam zobaczymy.

Premiera filmu „365 dni” odbyła się 7 lutego 2020 roku. W obsadzie występują Anna Maria Sieklucka (jako Laura), Michele Morrone (Massimo), Magdalena Lamparska (Olga), Natalia Janoszek (Karolina) i Natasza Urbańska (Anna).

365 Dni [2020] – Online

Director

Obsada filmu 365 Dni [2020] – Online

Udostępnij27

Podobne tytuły

Świąteczny książę: Królewskie wesele [2018] – Online
The Divorce Party [2019] – Online
Niewidoczne życie sióstr Gusmao [2019] – Online
My Teacher, My Obsession [2018] – Online
Ignore The Clock [2019] – Online
Rosie [2019] – Online
Manipulacja [2017] – Online
Czas mroku [2017] – Online
Kraina wielkiego nieba [2018] – Online
After We Collided [2020] – Online
Christmas in Louisiana [2019] – Online
Liz and the Blue Bird [2018] – Online

Zostaw recenzję o filmie:

×
Miłego oglądania!