Pitbull – seria Patryka Vegi

Pewnie każdy z was zastanawia się, czy Pitbull nie zostanie jakąś trylogią. Otóż po sukcesie „Pitbull Nowe porządki” zdecydowano się nakręcić kolejną część. Producenci zapowiedzieli, że na tym się nie skońćzy i słowa dotrzymali. Niedawno do kin trafił „Pitbull Niebezpieczne kobiety„.

pitbull online

Kolejna część serii po Pitbull Niebezpieczne Kobiety?

Czy będzie też trzecia część? Nikt nie zdradził szczegółów, ale na to wygląda, że tak.
Odtwórca roli socjopatycznego gangstera o pseudonimie Cukier określa film Vegi jako „skok na bungee, wykonany bez liny” i jest przekonany, że „trylogia ‘Pitbulla’ przejdzie do historii polskiej kinematografii”.
-Popularność nowego „Pitbulla” i satysfakcja z tego, jak pozytywne reakcje budzi u widzów, przekonały nas, że stworzenie filmowej trylogii jest znakomitą decyzją naszego studia produkcyjnego. Traktujemy to jako twórcze wyzwanie i czynimy ogromne starania, by wraz z kolejną częścią oddać w ręce widzów jeszcze wspanialszy film – mówi reżyser Patryk Vega.

W oczekiwaniu na zdjęcia do drugiej części filmu pierwsza część zyskiwała coraz bardziej na popularności.Na uroczystej premierze filmu w Stanach Zjednoczonych, w Pickwick Theatre w Chicago, sala była wypełniona po brzegi, a bilety zostały wyprzedane z dużym wyprzedzeniem. Fabuła dzieła opowiada o gangsterze o pseudonimie Babcia, który rzuca wyzwanie niepokornemu policjantowi (pseud. Majami) z mokotowskiej komendy.
Pitbull to zatem opowieść o dwóch światach: przestępczym i policyjnym, które się przenikają. Jak zauważył w rozmowie z Radiem ZET Patryk Vega, ludzi fascynuje zwłaszcza ten zły światek, choć na przestrzeni lat wiele praw i zasad, którymi się rządzi, uległo zmianie.

pitbull film
Druga część jest odsłoną polskiej policji w całkiem innym wyobrażeniu. Trzeba być świadomym tego, że doskonale opowiedziana historia to sposób na nakręcanie dobrego filmu. Fani „Pitbulla” są na pewno zadowoleni. Znakomita rozrywka, napięcie, z poczuciem humoru.

Nie można tutaj pominąć również części pierwszej z 2005 roku. Główni bohaterowie to oficerzy z Wydziału Zabójstw. Akcja rozgrywa się we współczesnej Warszawie. Policjant to zawód, gdzie wciąż dokonuje się jakiś wyborów. Decyzje podjęte w pracy, często odbijają się na życiu osobistym.
Można spotkać się z opiniami, że druga część jest lepsza od pierwszej. Warto go oglądnąć. Posmakować brudu miasta, podnieść poziom testosteronu i przypomnieć sobie klimat starych filmów akcji. Teraz, gdy trzecia część również pojawiła się w kinach bez wątpienia można stwierdzić, że warto oglądnąć każdą część, aby mieć porównanie do poprzednich, czy też następnych.

Sukces Pastryka Vegi

Każda z części można powiedzieć, że była takim małym sukcesem Patryka Vegi. Mimo, że żaden z filmów nie obszedł się bez mankamentów – nie można zarzucić tutaj nic większego. Chociaż można spotkać się z różnymi opiniami. Jedni mówią: zmarnowany potencjał, inni: świetny film. Tak na prawdę, ilu widzów tyle opinii. Nie mogę powiedzieć, że wszystkie części nie są nic warte. Są gusta i guściki. Dla jednych coś może być dobre, dla drugich poniżej poziomu. Moim zdaniem Patryk Vega to świetny reżyser i potrafi zrealizować filmy na wysokim poziomie.

Pitbull do obejrzenia online

Wszytskie części filmy Pitbull obejrzysz na ekinohd.pl w jakości HD.

Pitbull Nowe Porządki

nowe porządki online, pitbull nowe porządki cda, nowe porządki zalukaj

Pitbull Niebezpieczne Kobiety

pitbull niebezpieczne kobiety online, pitbull niebezpieczne kobiety cda, niebezpieczne kobiety zalukaj