Underworld: Wojny krwi

20162 h 00 min
Metadata
Title Underworld: Wojny krwi
Director Anna Foerster
Runtime 2 h 00 min
Release Date 1 grudnia 2016
Images
No images were imported for this movie.
Actors
Starring: Kate Beckinsale, Theo James, Lara Pulver, Tobias Menzies, Charles Dance, Bradley James, Daisy Head, Oliver Stark, Eva Larvoire, Alicia Vela-Bailey, India Eisley, Trent Garrett, David Bowles, Brian Caspe

Underworld Wojny krwi cda

Wampiry i Lykany – dwa światy, które wciąż ze sobą rywalizują, walczą o przeżycie. Kto wygra tę bitwę? Pojedynek, który trwa od wieków stoi pod znakiem zapytania. Jak to wszystko się zakończy?
Lykanie mają nowego przywódcę, Mariusa. Rosną w siłę, przeleje się więcej krwi niż kiedykolwiek. Tak na prawdę wszystko jest w rękach Selene. Jej krew jest kluczem. To właśnie ją Marius chce zabić i będzie robił wszystko, by to zrealizować. Ona da Lykanom nieograniczoną moc.
Marius chce zdobyć krew dziewczyny, by zyskać nieśmiertelność i raz na zawsze rozprawić się z wampirami. Selene oraz David, dzielny spadkobierca wampirzego tronu, muszą stanąć do walki z groźnym przeciwnikiem i powstrzymać go przed zniszczeniem ich rasy.
Nie budzi zdziwienia tu również zobojętniała postawa dziewczyny. Nic dziwnego. Zabrano jej miłość, a jedyna cząstka, jaka po niej pozostała to córka, która odeszła ze względu na niesprzyjające okoliczności. Samotna bohaterka każdego dnia musi pojedynkować się zarówno z Lykanami, jak i swoimi pobratymcami, oczekując nieuchronnie zbliżającej się śmierci z rąk jednego z odwiecznych oponentów.
Lykanie nigdy nie przepuścili ataku na wielką skalę. Tak będzie i w tym przypadku.

Underworld Wojny krwi zalukaj

Przejdźmy do samej realizacji. Trzyma poziom poprzednich. Zaskakuje zarazem. Jest nieprzywidywalna. Nie wiem, jak innym, ale mi do złudzenia przypomina części „Zmierzchu”. Zwroty akcji, kreatywność reżysera, wszystko to sprawiło, że film ogląda się dość dobrze. Atutem produkcji pozostaje urocza Kate Beckinsale, która w roli zabójczej, o chłodnym spojrzeniu wampirzycy wypada zwyczajnie genialnie. Widzowie poznają nowe oblicze bohaterki, co w poprzednich częściach nie miało miejsca. Marius natomiast doskonale wypada, jako przedstawiciel wampirów.
Opinie co do filmu są podzielone. Chcesz sprawdzić, czy Ci się podoba, obejrzyj online – na ekinohd najnowsze filmy online bez limitu.

Comments are closed.