Collateral Beauty

Metadata
Title Collateral Beauty
Director David Frankel
Runtime
Release Date 15 grudnia 2016
Images
No images were imported for this movie.
Actors
Starring: Will Smith, Edward Norton, Kate Winslet, Keira Knightley, Helen Mirren, Michael Peña, Naomie Harris, Jacob Latimore, Enrique Murciano, Kylie Rogers, Natalie Gold, Liza Colón-Zayas

Ukryte Piękno

Śmierć przychodzi zawsze w niespodziewanym momencie. Tak też było w tym przypadku. Pewien mężczyzna żyjący w Nowym Yorku traci córkę. Ból jest tak wielki, że nie potrafi normalnie funkcjonować i popada w głęboką depresję. Z pomocą przychodzi mu grupa wsparcia, na którą uczęsczają osoby o podobnych doświadczeniach. Howard ma również trzech przyjaciół Claire (Kate Winslet), Whita (Edward Norton) i Simona (Michael Peña), którzy pomagają mu uporać się z nieszczęściem.

Przed śmiercią dziecka Howard Inlet (Will Smith) odnosił ogromne sukcesy w firmie reklamowej. Nic nie może jednak trwać wiecznie. To by było zbyt piękne. Od czasu tragedi Inlet wierzy, że ludzie są połączeni w pewien sposób. Mianowicie łączy ich potrzeba czasu, strach przed śmiercią oraz pragnienie miłości.
W obliczu tragedii zaczyna pisać listy do bytów: miłości, czasu i śmierci – to pewna forma jego terapii. Do momentu, kiedy na swojej drodze spotyka ich uosobienie:  Aimee "Miłość" (Keira Knightley), Raffiego "Czas" (Jacob Latimore) i Brigitte "Śmierć" (Helen Mirren).

Jak mówią ludzie: „Howard to rewelacyjny człowiek, nie tylko szef, ale i przyjaciel”. Stracił dziecko, ale teraz nie dba o to, czy straci resztę. Na niczym mu nie zależy. Jego chęć do życia powróci tylko wtedy, kiedy upora się ze swoim cierpieniem.

Najnowsze filmy online bez limitu

Comments are closed.