Trolle

2016Duration unknown
Metadata
Title Trolle
Director Mike Mitchell, Walt Dohrn
Runtime Duration unknown
Release Date 13 października 2016
Images
No images were imported for this movie.
Actors
Starring: Anna Kendrick, Justin Timberlake, Zooey Deschanel, Russell Brand, James Corden, Gwen Stefani, Iris Dohrn, Liam Henry, Aino Jawo, Caroline Hjelt, Ron Funches, Kunal Nayyar, Glozell Green, Meg DeAngelis, Ricky Dillon, Kandee Johnson, Christine Baranski, John Cleese, Christopher Mintz-Plasse, Walt Dohrn, Jeffrey Tambor, Quvenzhané Wallis, Mike Mitchell

Trolle

Premiera filmu w Polsce miała miejsce 4 listopada 2016 roku.
„Trolle” świetnie wygląda od strony wizualnej. Dla niektórych może być nadmiernie kolorowo, aczkolwiek to nie powinno stanowić żadnego problemu.

Trolle to małe, pstrokate stworki, które przypadną na pewno do gustu każdej małej istocie. Rozśpiewane stworki wprowadzają wesoły nastrój w akcję filmu. Bajeczne kolorowe włosy, układające się w przeróżne fryzury działają na wyobraźnię.

Trolle mieszkają w kolorowym lesie. Nie są świadome, jaki świat ich otacza. Cieszą się kazdą chwilą. Jak w bajce. Czy zawsze już będzie tak kolorowo? Otóż nie.. Jedna z mieszkanek magicznej krainy, Poppy będzie musiała wyruszyć w misję ratunkową, która zaproawdzi ją w szeroki, nieznany dotąd świat. Dotąd entuzjastyczna,wesoła istota zmierzy się z problmemi otaczającej cywilizacji.

Jak w każdej bajce pojawia się również czarny charakter. W tym wypadku rolę tę odgrywa Mruk. Odludek, uważa, że wszystkim trollom grozi niebezpieczeństwo. Przepowiada przyszłość. Nikt nie jest świadomy, że jego przepowiednie rzeczywiście się sprawdzają. Chociażby w sytuacji, kiedy na wioskę
Trollów napadają Bergeni, którzy porywają przyjaciół Poppy. To właśnie w obliczu takiego niebezpieczeństwa Poppy będzie musiała zmierzyć się z przeciwnikami.
Postanawia ratować swoich przyjaciół, ale czy sama zdoła sobie poradzić? Z trudem, aczkolwiek jej się to udaje namawia Mruka, by ten pomógł jej w spełnieniu misji. Oboje jednak wyruszają do miesta Bergenów, by uratować swoich kompanów. Bergeni z kolei są całkowitym przeciwieństwem sympatycznych trolli. Są wielcy, o charakterach ogra, nieprzyjemni. W dodatku z zaniedbanym uzębieniem. Optymizmem, świetnym nastrojem, a także śpiewem pokonują Bergneów. Wszystko dobrze się kończy.

Można się czepiać, że historia jest prosta, przejrzysta, ale prawda przekazana w filmie właśnie taka powinna być – zrozumiała dla wszystkich. Historia dodatkowo pokazuje, jak wielką moc ma optymizm. To właśnie nim powinniśmy kierować się w życiu, to on dodaje skrzydeł w codziennym życiu. Film online bez limitu na ekinohd.pl

Comments are closed.