Resident Evil: The Final Chapter

Metadata
Title Resident Evil: The Final Chapter
Director Paul W.S. Anderson
Runtime
Release Date 23 grudnia 2016
Images
No images were imported for this movie.
Actors
Starring: Milla Jovovich, Ali Larter, Lee Joon-gi, Eoin Macken, Ruby Rose, William Levy, Jacob Evans, Fraser James, Rola

Resident Evil Ostatni Rozdział cda

Jest to kolejna odsłona pewnej kultowej serii, opartej na jednej z gier komputerowych. Piękna i niebezpieczna Alice (Milla Jovovich) zmierzy się z kolejnymi wrogami, którzy zagrażają światu. Również ona nie może czuć się bezpieczna. Pierwsza część filmu online miała premierę w 2002 roku, od tego czasu seria zdobyła serca fanów na całym świecie. Fenomen serii opiera się na wybuchowej mieszance kina akcji, science fiction, horroru, thrillera i specyficznego poczucia humoru. To ostateczna rozgrywka Alice z groźnym koncernem Umbrella. Wydarzenia przedstawione w filmie odnoszą się bezpośrednio do koszmaru, jaki uczyniono ludzkości w „Resident Evil online„. Alice musi wrócić do źródła tego koszmaru – laboratorium The Hive w Raccoon City, gdzie Umbrella zwiera szyki, i stawić czoła tym, co przetrwali w walce o… przetrwanie ludzkości.

Resident Evil Ostatni Rozdział zalukaj

Alice – uciekała, zabijała, to było jej prawdziwe życie. Ma tylko 48 godzin, aby ocalić ludzkość, która zginie po upływie tego czasu. Umbrella stworzyła lekarstwo, wirus przenoszony przez powietrze.
Na ekranie zobaczymy wybuchy, strzały, coś dla ludzi o mocnych nerwach. Niektóre osoby będą czuły niedosyt, ponieważ nie można tutaj zobaczyć wszystkich postaci, które grały w poprzednich częściach. Cały film resident evil lektor pl da się oglądać, warto poświęcić swój czas, aby go obejrzeć i zobaczyć co producenci dla nas przygotowali.

Comments are closed.