Praktykant

20161 h 55 min
Metadata
Title Praktykant
Director Boo Junfeng
Runtime 1 h 55 min
Release Date 1 czerwca 2016
Images
Actors
Starring: Fir Rahman, Wan Hanafi Su, Mastura Ahmad, Boon Pin Koh, Nickson Cheng, Crispian Chan, Gerald Chew, Ong Chao Hong, Sean Tobin

Praktykant online

Praktykant cda

Siedemdziesięcioletni wdowiec Ben Whittaker (Robert De Niro) – emerytowany dyrektor firmy DEX One znudzony emeryturą postanawia zerwać z dotychczasowym życiem. Poszukując pracy zostaje starszym stażystą w dynamicznie rozwijającej się internetowej witrynie mody handlującej damską odzieżą. CEO startupu jest Jules Ostin (Anne Hathaway) – idealistka i bizneswoman, która zgadza się na pomysł promowania społeczności, wedle którego to seniorzy będą pracować w firmie.

Gdzie obejrzeć Praktykant film ?

Ben – początkowo mając chłodne relacje z kobietą z czasem zachwyca wszystkich i dostaje zatrudnienie od ręki. Staje się moralnym wsparciem dla Jules. „Praktykant” to swobodna i niewymagająca nadmiernej uwagi komedia, która snuje idealistyczne wizje, w których mężczyzna dorasta i staje się rycerzem w garniturze zaś kobiety to księżniczki w strojach biznesowych. Film idealny aby obejrzeć go w gronie znajomych.

Praktykant zalukaj

Comments are closed.