Pitbull. Niebezpieczne kobiety

20180 h 02 min
Metadata
Title Pitbull. Niebezpieczne kobiety
Director
Runtime 0 h 02 min
Release Date 19 września 2018
Images
Actors
Starring: Sebastian Fabijański, Joanna Kulig

pitbull niebezpieczne kobiety download

Pitbull Niebezpieczne kobiety

Pitbull. Niebezpieczne kobiety to polski film online sensacyjno-kryminalny w reżyserii Patryka Vegi. Premiera filmu miała miejsce 11 listopada 2016 roku. Wśród bohaterek należy tutaj wyróżnić Zuzę  (Joanna Kulig) i Jadźkę (Anna Dereszowska). Kobiety dopiero co dołączyły do policji. Szybko poznają swoich starszych, bardziej doświadczonych kolegów po fachu: Gebelsa (Andrzej Grabowski) i Majamiego (Piotr Stramowski). Ich praktyka okaże się bezcenna w starciu funkcjonariuszek ze skorumpowanymi przełożonymi, takimi jak Izabela Zych ps. Somalia (Magdalena Cielecka) oraz brutalnym, przestępczym światem mafii paliwowej. Wszystko okaże się o wiele trudniejsze, niż na początku może się wydawać.

Dodatkowo życie bohaterek na codzień też nie jest usłane różami. Jadźka na co dzień zmaga się z nieobliczalnym mężem (Artur Żmijewski) – pracownikiem wywiadu skarbowego, powiązanym z mafią, natomiast Zuza niefortunnie wikła się w romans z Remkiem ps. Cukier (Sebastian Fabijański), socjopatycznym gangsterem, którego dziewczyna – Drabina (Alicja Bachleda-Curuś) właśnie wychodzi z więzienia.

Dla niektórych film Pitbull może być trudny do zrozumienia. Dużo wątków. Polska dobra komedia sensacyjna. Warto ją oglądnąć chociażby dla tekstów, jak i samych postaci. Sensacyjna komedia to właśnie nasze polskie realia, ale jest wiele osób, które tego nie rozumieją. Pan Vega wie co robi. Takie absurdalne rzeczy, które możemy zauważyć w filmie, dzieją się w naszym kraju. 

Wynik „Niebezpiecznych kobiet” to oczywiście najlepsze otwarcie w karierze reżyserskiej Patryka Vegi. Jest to również ajlepszy start filmu kinowego w 2016 roku. Pod tym względem nowy „Pitbull” zanotował miażdżące zwycięstwo nad konkurencją. To się chwali.
Oczywiście każdy z Nas inaczej ocenia film, ale mimo wszystko warto go oglądnąć.

Obejrzyj poprzednią część serii, film online Pitbull Nowe Porządki.

Comments are closed.