Nerve

Wchodzisz w to?

20161 h 36 min
Metadata
Title Nerve
Director Ariel Schulman, Henry Joost
Runtime 1 h 36 min
Release Date 27 lipca 2016
Images
No images were imported for this movie.
Actors
Starring: Emma Roberts, Dave Franco, Emily Meade, Miles Heizer, Juliette Lewis, Kimiko Glenn, Machine Gun Kelly, Marc John Jefferies, Samira Wiley, Brian 'Sene' Marc, Ed Squires, Albert Sidoine, Damond McFarland, Deema Aitken, Michael Drayer, Josh Ostrovsky, Eric D'Alessandro

Nerve cda

Vee jest uczennicą ostatniej klasy, która ma już dość życia w cieniu swej popularnej i lubianej przyjaciółki Sydney. W końcu postanawia uciec ze swego poukładanego świata i wyjeżdża do Nowego Jorku, by wziąć udział w Nerve. Gra zaczyna się od prostych zadań: trzeba pocałować przystojnego nieznajomego, a potem wraz z nim ukraść coś z luksusowego sklepu. Zabawa się rozkręca. Vee i Ian – jej nowo spotkany kompan, zyskują coraz większą sławę wśród Obserwatorów, którzy prześcigają się w zwiększaniu stawki i stawianiu coraz bardziej niebezpiecznych zadań.
Wkrótce jednak dziewczyna zdaje sobie sprawę, że stała się obiektem wielkiej manipulacji. Jej internetowe konta zostają zhakowane, karty kredytowe zablokowane, a ona sama staje się więźniem Nerve online. To już nie zabawa, a walka o przetrwanie na oczach setek tysięcy anonimowych Obserwatorów.

Gdzie obejrzeć Nerve zalukaj?

Zapraszamy do oglądania darmowych filmów online bez rejestracji.

Comments are closed.