Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie

Bunt zbudowany na nadziei.

2016Duration unknown
Metadata
Title Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie
Director Gareth Edwards
Runtime Duration unknown
Release Date 14 grudnia 2016
Images
No images were imported for this movie.
Actors
Starring: Felicity Jones, Diego Luna, Ben Mendelsohn, Donnie Yen, Mads Mikkelsen, Alan Tudyk, Riz Ahmed, Wen Jiang, Forest Whitaker, Jonathan Aris, Valene Kane, Genevieve O'Reilly, Jimmy Smits, Anthony Daniels, Jimmy Vee, James Earl Jones, Spencer Wilding, Guy Henry, Nick Kellington, Alistair Petrie, Eunice Olumide, Warwick Davis, Fares Fares, Rian Johnson, Ram Bergman, Jorge Leon Martinez, Russell Balogh, Ned Dennehy, Steen Young, Tyrone Love, Attila G. Kerekes, Andrew Zographos, Angus Cook, Sam Hanover, Mac Pietowski, Emeson Nwolie

ŁOTR 1. GWIEZDNE WOJNY – HISTORIE NAPISY PL

ŁOTR 1. GWIEZDNE WOJNY – HISTORIE DUBBING PL

Film nakręcono w Iver Heath, Londynie (Anglia, Wielka Brytania), w Jordanii i na Islandii. Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie jest spin-offem serii Gwiezdne wojny. Wojownicy Sojuszu Rebeliantów ruszają, aby wykryć plany Gwiazd Śmierci, zanim zostanie ona wykorzystana przez zwolenników Imperatora Palpatine’a.

W filmie wszystko dopięte jest na ostatni guzik. Klasyka sprzed 40 lat – tego trzeba było. Fabuła, naturalne efekty – tutaj widać ekipa się postarała. O czym film? No właśnie. Pewna kryminalistka Jyn Erso (Felicity Jones)  zostaje uwolniona z więzienia Imperialnego przez żołnierzy Rebelii. Ci z kolei o niczym innym nie marzą, jak o upadku Imperium Galaktycznego. Jyn zatem dostaje bardzo trudną i niebezpieczną misję do wykonania. Musi wykraść broń, a raczej plany nowej broni imperium. Imperium bowiem szykuje już jej testy. Przewaga wroga jednak jest tak ogromna, że od początku będą musieli zmierzyć się z ogromnym niebezpieczeństwem.

Imperialne sztandary powiewają w całej galaktyce. Z dnia na dzień ich siła jest coraz większa. „Łotr 1” podważa niektóre elementy Lucasowskiej (reżyser) wizji, przesuwa akcenty, pogłębia obraz świata. Rebelia mimo tego, że wydaje się postacią czystą i nie skłóconą sama ze sobą, wbrew pozorom jest inna. Tak na prawdę tylko siły Rebelii mogą powstrzymać Imperium. To ona jedynie może pomóc. Cała nadzieja tylko w niej.

W świetle wszystkich emocji, jakie wypływają z nas przy oglądaniu można nie zwrócić uwagi na niedociągnięcia, jakie się pojawiają w filmie. Niektórzy powiedzą: „film nie trzyma się kupy”, ale tak nie jest. Jeżeli ktoś marzy o powrocie do starych „Gwiezdnych wojen” to zdecydowanie przypadnie mu to do gustu. Ogląda się świetnie, muzyka idealnie dobrana, efekty ekstra – ja nie mogę mu nic zarzucić.
Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie tylko na ekinohd.pl obejrzysz online z Napisami PL / Dubbing PL (2D lub 3D)

Comments are closed.