Księgowy

Oblicz swoje wybory.

2016Duration unknown
Metadata
Title Księgowy
Director Gavin O'Connor
Runtime Duration unknown
Release Date 14 października 2016
Images
No images were imported for this movie.
Actors
Starring: Ben Affleck, Anna Kendrick, J.K. Simmons, Jon Bernthal, Jeffrey Tambor, John Lithgow, Jean Smart, Cynthia Addai-Robinson, Andy Umberger, Alison Wright, Daeg Faerch, Inder Kumar, Michael Beasley

Księgowy

Premiera filmu w Polsce nastąpiła 28 października 2016 roku.
Na początku muszę powiedzieć, że Ben Affleck, jest jakby idealnie stworzony pod tę właśnie rolę. A może to rola została stworzona pod jego grę? Musi wiarygodnie pokazać brak uczuć, co mu się idealnie udało. Intrygujący, nieoczywisty, rewelacyjny film. Sama gra aktorska trzeba przyznać, że jest tutaj na wysokim poziomie. Fabuła nieprzewidywalna, nieoczywista, trzyma w napięciu, chce się więcej. Nie mówię, że każdemu podpadnie, ale na pewno wielu ludziom się spodoba. Mimo wszystko jest tu trochę tajemnic, mało wydarzeń.

Głównym bohaterem jest Christian Wolff. Geniusz matematyczny, zaaferowany swoimi liczbami. Można rzec, że nawet bardziej niź ludźmi. Wszystko to wynika z jego autyzmu. Właśnie przez to nie potrafi porozumiewać się z ludźmi na normalnym poziomie. W fabule odkrywamy, dlaczego pewni ludzie koniecznie chcą go odnaleźć.
Jak się okazuje w akcji filmu jest niezależnym księgowym , ale… Niebezpiecznych organizacji przestępczych. Dopiero, gdy zaczyna się nim interesować Wydział ds. ścigania przestępstw Departamentu Skarbu, prowadzony przez Raya Kinga (Simmons), podejmuje pracę z legalnym klientem. Zaczyna współpracować z firmą, zajmującą się robotyką. Pracuje pod osłoną małomasteczkowego biura rachunkowego.  Jej księgowa (Kendrick) wykrywa niezgodność opiewającą na miliony dolarów. Jednak, kiedy Christianowi udaje się uzyskać prawdziwy obraz sytuacji finansowej firmy i zbliżyć się do odkrycia prawdy, liczba ofiar zaczyna niebezpiecznie wzrastać. 
Film Księgowy online to klasyczny kryminał. Gdzie obejrzeć? ekino HD 🙂

Comments are closed.