Iluzja 2

Nie uwierzysz własnym oczom.

20162 h 09 min
Metadata
Title Iluzja 2
Director Jon M. Chu
Runtime 2 h 09 min
Release Date 2 czerwca 2016
Images
No images were imported for this movie.
Actors
Starring: Jesse Eisenberg, Woody Harrelson, Mark Ruffalo, Dave Franco, Morgan Freeman, Michael Caine, Lizzy Caplan, Daniel Radcliffe, Jay Chou, Henry Lloyd-Hughes, Sanaa Lathan, Justine Wachsberger, Alexandra Fraser, David Warshofsky, Tsai Chin, Ben Lamb, Lasco Atkins, Amber Elizabeth, Alexander Cooper, Judit Novotnik, Richard Laing, Alexa Brown

Iluzja 2

„Iluzja 2” stanowi bezpośrednią kontynuację poprzedniej wersji. Wydarzenia mają miejsce kilkanaście miesięcy po finale pierwszej odsłony. Jednakże film został również dostosowany do widowni niemającej wcześniej styczności z omawianą serią.
Film opowiada o czterech iluzjonistach, którzy wpdają w niezłe kłopoty. Czterej Jeżdcy (tak byli nazwani), ukazywali ludziom coś, co może się zdarzyć tylko we śnie. Obdarowywali ich pieniędzmi, pochodzącymi z kont ludzi bogatych. Magia, prawda? Wszystko ma swój koniec, jak i było w tym przypadku. Jeźdzcy wpadają w tarapty. Ktoś w końcu zdobył nad nimi przewagę. Zwabił ich w pułapkę. Czy uda im się wyjść bez szwanku?
Podczas finału Super Bowl ich rywal wprowadzi ich w niezłe tarapty. Katastrofa, która się wydarzy i konsekwencje z tego płynące spadną na Czterech Jeżdzców. Ci będą mieć nielada wyzwanie. Udowodnić przed Policją i FBI swoją niewinność, a także odzyskać sympatię widzów. Wszystko dzięki swoim niezwykłym umiejętnościom, których będą musieli użyć. Magicy znów udowadniają, że są górą, mimo tego, że sztuczka, którą im zaprezentowano ścięła ich z nóg.
Na uwagę zasługuje tutaj zamiana ról. Na początku pewni siebie i opanowani jeźdzcy muszą zmierzyć się z problemami, które ich dotknęły. Muszą działać bez planu. Po prostu improwizować.

Ocena filmu Iluzja 2 cda, Iluzja 2 zalukaj.
Dla mnie najlepszym elementem ekranizacji są magiczne sztuczki. Producenci przeszli tutaj samych siebie. Tricki przechodzą najśmielsze oczekiwania. Zaskakują, trzymają w napięciu.
Ekspozycja niezła, związanie akcji intrygujące. Historia opowiedziana w „Iluzji” przykuwa uwagę i trzyma widza w napięciu. Od początku do końca. Nie jest przewidywalny. Może właśnie dlatego widz odczuwa takie emocje.
Efekty specjalne w filmie na piątkę. Humor nie jest tu przesadzony, ani niesmaczny i potrafi rozbawić każdego widza. Jeżeli chodzi o grę aktorską – nie ma tutaj żadnych zastrzeżeń. Dla osób lubiących iluzję i magię ekranizacja będzie wystarczająco dobra. Do tego odrobina humoru, która nadaje scenom krztę lekkości. Najnowsze filmy online za darmo.

Comments are closed.